IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #451  
Стар 2nd June 2013, 12:39
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Сега ги погледнах цените. Знаех, че липофилинга на устни е 600 евро. Цялостен филинг на лице е 1800 евро. Според мен не е чак толкова скъпо, предвид резултата. Но не виждам никакъв смисъл да дадеш 3 пъти по-малко и да нямаш никакъв резултат.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #452  
Стар 2nd June 2013, 13:00
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цена за 1 зона / един брич, едно коляно и тн. / липосукция 500е за аспираторна и 600е за лазарна. Значи имаме 4 зони + липофил. ама не на лице а на дупе там цената не е като за лице/. Я сега да видим колко евра са ...щото те еврата са като левчетата....И все пак сме в БГ.
Ами наистина няма да му ги дам тия пари, просто щото не струва толкова, само заради апарта.....
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #453  
Стар 2nd June 2013, 13:06
Аватара на vanessa01
vanessa01 vanessa01 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 151
По подразбиране

Напълно подкрепям Нелката. Нормално е като си инвестирал в модерна и скъпа апаратура да имаш и по- високи цени ! Лично аз като вземам решение за естетична операция никога не се ръководя от цената, защото в не редки случаи важи поговорката "Евтиното излиза по - скъпо ", тук става въпрос за тялото и лицето ми, не си купувам нов телевизор .
Отговори с цитат
  #454  
Стар 2nd June 2013, 13:35
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Аз не живея на Марс! Знам колко пари са това за Бг. Но не говорим за кило домати. Принципно естетичната хирургия си е скъп лукс. А при все, че рисковете са съвсем реални, наистина да говорим за цени си е...

А дори не обсъждаме цена при равно качество! За липосукция не съм запозната, но успешен липофилинг в Бг пряви единствено Стоянов. Факт. Не реклама. Не е въпрос на възможностти дори, а на апаратура.

Има една потребителка във форума, която си е правили липофилинг при Николай Георгиев. Знаеш неговите цени! Ефекта е нулев! Просто защото няма апарата на Колман със задължителните канюли в комплекта.

Решението си е твое. Визирах конкретно липофилинга. Предполагам липосукция прави всеки. Там не мога да се изкажа..

П.С. Аз мн добре знам как евтиното излиза скъпо, като преди месец се изръсих хиляди евра в чужбина за да коригирам грешки на бг майстори..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.

Последно редактирано от Нелка : 2nd June 2013 на 13:37
Отговори с цитат
  #455  
Стар 2nd June 2013, 13:58
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Мерси все пак за инфото, което е много полезно. Все пак ще си мисля, докато го измисля!
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #456  
Стар 2nd June 2013, 14:02
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от The Shadow Виж мнението
Мерси все пак за инфото, което е много полезно. Все пак ще си мисля, докато го измисля!
Успех!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #457  
Стар 3rd June 2013, 07:25
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Преди няколко години си правих липосукция при Заякова. Исках да я съчетая с липофилинг, но докторката ме разубеди с думите : не мога да ти гарантирам, че ще остане нещо след процедурата, може само да ти взема парите, пък като спаднат оттоците да няма разлика. Поне беше откровенна. Иначе от липосукцията си съм много доволна - махнах бричове.
Отговори с цитат
  #458  
Стар 18th September 2013, 15:39
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Пращах запитване по въпроса до конкретно докторката. Отговор така и не получих /да не говорим че в сайта й няма цени за услуга, няма снимков материял /не че не може да се взаимства такъв от чужди сайтове но поне нещо дет се казва кат зарибявка/ което допълнително ограничава и не звучи сериозно/. Питах нормални неща в предвид че не съм от града и все пак е нормално да ми отговори на някои елементарни неща преди да отида до ТАМ. за консулт. Нямаше отговор. Не смятам това за нормално отношение. И за това и само заради това ще я пропусна като специалист. Имам си летва на отношение спрямо неща които си плащаш. И до като не се научат някои Доктори били те и най-най в сферата да се държат нормално с клиенти . Хе аз пък съм от другата страна. Ще отида в чужбина просто защото тук се правим на недостъпни. Не че за там няма да се консултирам, но поне като имам елементарно запитване от което зависи Докторке твоята работа щеше поне да отговориш. Явно е че запитване от др. град за резерве за консулт, което е свързано с път/пари/ , престой/пари/ и консулт /пари / е редно да отговорите. Е щом не сте. Жива и здрава да сте. Не сте единствена и незаменима. А просто губеща за дадения случай. А колко ли са такива в ежедневната ви практика от превеличаевото ви АЗ? Абе хора господа хирурзи. Разберете, че когато имате необходимото инфо и не се правите на звезди пред пациенти или потенциални клиенти имате 50% повече шанс да работите и практикувате, от колкото да се правите на недосегаеми /и в последствие отхвърлени от елементарното Ви отношение към клиента/ Госпожо, с мнение за Вас като добър хирург в даден вид интервенция, с предпочитания към Вас от почерпена инфо за ВАС с оглед на вашето отношение се отказвам и ще споделя вашето отношение с приятели, че колкото и да сте добра по изказванията на много хора все пак търпите негатив като отношение, с което губите. Жива и здрава да сте и дано да продължавате да радвате хората, но губите от отношението си допълнитлени такива които след това ще кажат къде са направили нещата при ваша кокуренция и със сигурност няма да ви е приятно - най-малкото !

Една важна вметка: Милионерите и милиардерите на запад са такива просто зщото винаги се прави приход, разход, дебит. Не съм от хората които просто си плащат ей така...дали разполагам с пари или не това само аз си знам, но и възможностите ми да бяха в милиярди пак ще съм така като мислене. Ключа е в мисленето, не във възможностите! Това е конкретно за клиника КАМИЙ- Варна и д-р Заякова. Ако е нужно да се премести в нейната тема.
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!

Последно редактирано от The Shadow : 16th October 2013 на 13:15
Отговори с цитат
  #459  
Стар 17th October 2013, 15:11
BoryanaB BoryanaB не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 1
По подразбиране

Аз пък получих отговор още на следващия ден след запитването. Много конкретен и изчерпателен.... и мисля да отида на консултация.
Отговори с цитат
  #460  
Стар 24th October 2013, 12:04
farfallina farfallina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 4
Smile липосукция..за или против?

здравейте!съвсем нова съм във форума..имам нужда от мнения по темата.
планирала съм тази интервенция за декември и имам малки притеснения.ако има
момичета ,жени,които вече са се подлагали на такава операция..моля споделете с мен.
предварително благодаря!
__________________
pozitivna,xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Липосукция
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:26.