IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 24th April 2010, 13:17
Аватара на Eveto
Eveto Eveto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: София
Мнения: 82
Изпратете съобщение чрез ICQ до Eveto
По подразбиране Добър козметик в София за оформяне на вежди?

Цял живот съм си ги оформяла сама като и ги подрязвам и бяха много хубави,до като един ден ми беше криво и хич не се стараех и ги направих толкова тънки и без формени,едната вежда си порасна за единия месец където сам я подрязала,другата не е мръднала Трябва ми наистина добър козметик,макар и тънки да ги оформи ,че ме е страх сама ве4е след този гаф
Отговори с цитат
  #2  
Стар 26th April 2010, 15:18
Аватара на Cleopatra1
Cleopatra1 Cleopatra1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 42
По подразбиране

Козметичката в Кемпински - Пами.
Ходила сам няколко пъти,много е добра.Десет лева последно беше оформянето на вежди.
Но ти препоръчвам ако искаш наистина да станат добре,да ги оставиш малко да пораснат и след това да отидеш..
__________________
Money is like an arm or leg - use it or lose it.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 26th April 2010, 23:26
Аватара на Eveto
Eveto Eveto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: София
Мнения: 82
Изпратете съобщение чрез ICQ до Eveto
По подразбиране

Е то ако имам нервите да се тарпя месеци да ги пускам много,и сама ще мога да си ги направя...въпроса е така както са ,някво решение да се намери,че ми предстоят важни дни,поне на тях да съм хубава хехех
иначе мерси,аз още се пристрешавам да отида на козметик,иначе ми казаха тука за Люлин,че ми е и близко,,другата седмица ще ще реша
Отговори с цитат
  #4  
Стар 17th May 2010, 13:45
secret_girl secret_girl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 2
По подразбиране супер козметик!!!

имам си една козметичка дето си ходя от много време. намира се зад хотел Родина в салон "Диаманти". Казва се Ели. Много е сладка, а и е голяма професионалистка. Препоръчвам ти я горещо. Тя е не само козметик, а и нещо като медицинско лице, защото прави и различни терапии и химичен пилинг. А и нещо много важно, салона е супер, а цените са нормални.

Вижте го: www.diamanti.free.bg
Отговори с цитат
  #5  
Стар 10th June 2010, 07:52
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

И аз да препоръчам моята козметичка - Вени от Студио Париж до Витошка. Работи много добре и е много мила.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 29th January 2012, 13:43
stunnyto84 stunnyto84 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 6
По подразбиране

Здравейте преди 2 дни посетих студио Париж понеже в друг форум прочех само хубави неща за него. Останах крайно разочарована тъй като явно собствениците сами си правят реклами по форумите. Козметичката е фризиорка, маникюристка и козметик. Аз отидох за почистване на лице и вежди. Относно почистването тръгнах си със черните точки както бях и дошла, за веждите да не говорим, по- лошо дори сама не съм си ги правила. Апела ми е към всички, много внимавайте за салоните които избирате и ако са от форуми не се знае кои си прави реклама. Ползваите само изпитани услуги от близки и приятели.
Аз все още търся добър салон
Отговори с цитат
  #7  
Стар 7th February 2012, 23:23
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Както вече писах по повод на твойте постове - не си била в Студио Париж защото там фризьорство не се предлага и значи поста ти е явна лъжа.
stunnyto84 новорегистрирала си се само да плюеш - сигурно си засегната професионално, че там намираме добри услуги на ниски
Отговори с цитат
  #8  
Стар 13th March 2012, 10:09
stunnyto84 stunnyto84 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 6
По подразбиране

Пък както и аз писах имаше стол и фризьорски материали, сигурно ако си бях записала час за фризьор щеше да се намери. Не е тук място да се плюем всеки си споделя мнението и това че си правите реклама на студиото няма да накара хората да ходят ако не останат доволни, така клиенти няма да спечелите
Вижте и саита http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=556245.0 където хората са разбрали как се правите на потребител и рекламирате
Отговори с цитат
  #9  
Стар 18th March 2012, 20:16
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Вече и фризьорски материали се появиха, скоро ще има и фризьор-невидимка.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДобъркозметикСофиязаоформяненавежди
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:14.