IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2991  
Стар 10th July 2017, 14:43
sunflower21 sunflower21 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2017
Мнения: 13
По подразбиране

Някой от оперираните от д-р Илхан дали месец и половина след операцията е имал/а възли от дебели конци встрани в ноздрата при разреза на колумелата?
Имам два възела. Един тъмно син, който стърчи извън кожата и после върви под тънък слой кожа навътре в носа към върха, а другият, който е до този син възел днес щръкна и е дебел бял конец пак с възел и виси няколко милиметра извън ноздрата.
И двата възела са точно на разреза на колумелата встрани в лявата ноздра.
Нищо не ми беше обяснено там относно такива конци и се притеснявам.
Отговори с цитат
  #2992  
Стар 15th July 2017, 20:37
Shtur4e Shtur4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Град: София
Мнения: 16
По подразбиране

sunflower21, аз имах дълъг бял конец в едната ноздра в горния край на колумелата, в началото се подаваше крайче, после стана по-дълъг. Гледай да не го дърпаш, сам ще си падне. Аз моя го подстригах с ножичка (не знам дали можеше), т.като доста се подаваше. Може би чак на четвъртия месец изчезна съвсем.
Отговори с цитат
  #2993  
Стар 17th July 2017, 15:46
sunflower21 sunflower21 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2017
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Shtur4e Виж мнението
sunflower21, аз имах дълъг бял конец в едната ноздра в горния край на колумелата, в началото се подаваше крайче, после стана по-дълъг. Гледай да не го дърпаш, сам ще си падне. Аз моя го подстригах с ножичка (не знам дали можеше), т.като доста се подаваше. Може би чак на четвъртия месец изчезна съвсем.
Благодаря ти, Shtur4e! Онзи ден ми падна синият възел с малко конец и сега остана само белият, който и аз "подстригах" малко, за да не виси от ноздрата, че е грозно.
Синият конец докато беше там ме опъваше доста, но сега е по-добре.

Иначе ще споделя подробни впечатления за резултата и отношението към мен след като мине още малко време и спаднат отоците.
Отговори с цитат
  #2994  
Стар 22nd July 2017, 23:30
lilly_559 lilly_559 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2017
Мнения: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lilly_559 Виж мнението
Здравейте И на мен ми предстои операция в Турция и много бих се радвала,ако някой от оперираните сподели тук или на лични съобщения колко му е излязъл престоя в хотел + храна и такива неща.
Благодаря
С риск да стана досадна...
Отговори с цитат
  #2995  
Стар 23rd July 2017, 17:59
Аватара на yoube
yoube yoube не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 149
По подразбиране

Пише си по-назад е обеснявано това, затова никой не ти отговаря. А и въобще не си писала за къде става въпрос, или за колко време дори. Все едно да питаш колко струват нощувките в България.
Отговори с цитат
  #2996  
Стар 31st July 2017, 02:28
lilly_559 lilly_559 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2017
Мнения: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от youBe Виж мнението
Пише си по-назад е обеснявано това, затова никой не ти отговаря. А и въобще не си писала за къде става въпрос, или за колко време дори. Все едно да питаш колко струват нощувките в България.
Здрасти, става въпрос за Истанбул, 10-11 дни.
Иначе изчетох доста голяма част от мненията, но повечето са писали само за някаква жена Зюлейха ( или нещо подобно, съжалявам, ако името не е точно така), но нямаше точно цени, а и аз искам хотел.
И отделно храна, приблизително
Отговори с цитат
  #2997  
Стар 1st August 2017, 12:52
Ann_Dy Ann_Dy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2017
Мнения: 2
По подразбиране

Zdraveite,

Izchetoh vsichki mnenia i pak sum oburkana.

Izvinqvam se, no nqmam kirilica na komputara.

Bih bila mnog blagodarna ako nqkoi moje da mi kaje kakvi sa poslednite kontakti za doktor Dilberg i Ilhan?

Bih iskala da popitam dali moje da im se izpratqt snimki za da poglednat i da kajat kakvo moje da se napravi kakva e slojnostta na operaciata?

Blagodarq
Отговори с цитат
  #2998  
Стар 2nd August 2017, 12:49
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Всеки има кирилица на компа си, оправданието е несериозно. Ако искаш да ти направя фотошоп, да видиш какво може да се направи за носа ти и как ще изглеждаш !
Отговори с цитат
  #2999  
Стар 3rd August 2017, 15:54
dessi_999 dessi_999 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2015
Мнения: 37
По подразбиране

Здравейте на всички! Поради засиления интерес от всички градове, доктор Дилбер ще бъде отново тук но във Варна!Всички които се интересуват от консултация, нека се свържат с мен на тел. 0896629990 Датите за среща са 11,12 и 13 ти август!
Отговори с цитат
  #3000  
Стар 3rd August 2017, 17:38
Ann_Dy Ann_Dy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2017
Мнения: 2
По подразбиране

Blagodaria Pufpaf - moje li email?

Ne, naistina pisha ot laptop, koito e raboten i e za teritoriata na anglia

Pak se izvinqvam
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:43.