IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 11th February 2012, 13:40
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джуфи Виж мнението
Сюсън аз даже ям по малко от преди ......има дни даже не ям...
Цитирай:
...Обикновено забравяха да опишат 40% от това което са яли...
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 11th February 2012, 18:23
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джуфи Виж мнението
Ами какво ще кажете на тези,които са отказали цигарите и са напълнели.??.При един и същи начин на живот..преди и след цигарите...??.И не могат да ги смъкнат ???
Джуфи,не от спирането на цигарите пълнеем.По-скоро е до начин на живот и хранене.Аз също съм оказвала цигарите няколко пъти,но не напълнявам.Обаче съм имала и период,в който съм имала няколко излишни килограма и нямаха сваляне... така докато не ми се случи нещо доста неприятно... и килограмите се стопиха.По-вероятно нещо те мъчи,като се нормализират нещата и килограмите ще се коригират
Отговори с цитат
  #23  
Стар 11th February 2012, 19:59
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от desislavaangelova9910 Виж мнението
Джуфи,не от спирането на цигарите пълнеем.По-скоро е до начин на живот и хранене.Аз също съм оказвала цигарите няколко пъти,но не напълнявам.Обаче съм имала и период,в който съм имала няколко излишни килограма и нямаха сваляне... така докато не ми се случи нещо доста неприятно... и килограмите се стопиха.По-вероятно нещо те мъчи,като се нормализират нещата и килограмите ще се коригират
Тц..нищо не ме мъчи,освен заздравяването на новите ми зизорки )..но те са от скоро,а килата от преди ..Аз като се мъча спирам да ям тотално.....
Отговори с цитат
  #24  
Стар 11th February 2012, 22:53
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Хора, пушенето изгаря 300 калории средно на ден. Това и на мен ми се стори нереално, докато не ми го каза един фармацефт в ЮК, който ме "отказваше" по техните програми за отказване. Човека беше обучен, предполагам са им го казвали като проверена информация, едва ли говори на изуст.
3 пъти го питах дали е верно, белким не съм разбрала. Независимо дали ядеш повече или по-малко, или както преди, 300 ккл си ги слагаш отгоре като спреш да пушиш. Това е една шоколадова фафла.

Джуфи, остави ги тези килограми за малко. Кажи си, че ще почнеш режим като минат 6 месеца (от колко време не пушиш?) и изчакай просто. Тялото ти и без това е в стрес - отказа от цигарите е голямо натоварване на организма, не го подценявай! Отделно стреса от очакването на опеарцията, стреса от самата операция и възстановяването.. А стреса е главния виновник за трупането на кила. И съответно на всичкото отгоре стреса от натрупаните кила...

И то не че от стреса ти се яде повече, а че се отделят хормони - кортизол и адреналин, които предпоставят трупането на подкожна мазнина, особено на целулит и т.н. хормонални натрупвания - бричове, любовни дръжки и пр. Които нямат махане със спорт и диета после.

Така, че най-важната ти мисия в момента е да се успокоиш и да изчакаш. Не гладувай, защото така още повече замазваш положението - забавяш си метаболизма. Яж често и по малко. Задължително закусвай. Намали алкохола до минимум. Като се възстановят гърдите и почнеш да танцуваш активно, всичко ще си дойде на мястото.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 12th February 2012, 01:15
Аватара на JEIDI
JEIDI JEIDI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: PLOVDIV
Мнения: 126
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Спряла съм цигарите от юли месец без да напълнея дори 1 килограм
По всяка вероятност ядеш повече но не го осъзнаваш! На скоро гледах едно предаване за отслабване и там караха пациентите да записват какво са яли през деня. Обикновено забравяха да опишат 40% от това което са яли
И аз съм така,от месец не пуша,първите дни като спрях цигарите,повече си хапвах,но пък и започнах повече да се движа,гледам все да правя нещо,така не мисля за ядене.Да чукам на дърво ,не съм качила и грам
Отговори с цитат
  #26  
Стар 12th February 2012, 23:50
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Нелиии 7 месеца не пуша вече..Първия месец бях ОК..ама после без да ям кои знае колко,здраво танцуване и кила отгоре.Интересното е че стихнах 8 кила отгоре и си стоя с тея 8...Не качвам повече..Бях 49/50...Разбираш ли..достигнах тея и не мърдам..Това ме учудва..А аз вече отдавна пак почнах да танцувам, и ИОК фаида
Отговори с цитат
  #27  
Стар 7th March 2012, 22:56
ReNiDD_86 ReNiDD_86 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 53
По подразбиране

каква е връзката между напълняването и тютюнопушенето може да намерите тук : http://zdrave-i-liubov.blogspot.com/ .
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: необяснимонапълняване
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:59.