IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 3rd January 2005, 03:31
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране pomo6t za edna novobranka?!

Tui kato zabelqzax 4e tyk dosta si razbirate ot taq rabota re6ix da vi zapitam nai y4tivo - abe pi4ove iskam malko da postegnem figyrkata- malko korem4e, kra4ka tva onova ama kajete doly gore kakvi xrani da xapvam, ot koi da begam i doly gore s kakvi trenirovki da se probvam.
qsno mi e 4e vi zadavam GOLQM vapros ..ama...tyk pri nas vuv fitnes zalite e malko...kaka da kaja...ne mi obru6tat golqmo vnimanie. vseki si pyfka tam gleda se na ogledaloto i ..
a puk v jenskite zali...samo nekvi ..na mytrite gadjetata tam s razni ...aide bez komentar 6te go ostavq
i 4e az si se opitvam v ka6ti, s moita skromna priqtelka - pate4kata - da si pobqgvam ama predpolagam ima i o6te ne6to - nqkoi xrani, nqkoi napitki, nqkoi polezni suveti - ei tva iskam da mi pomognete prieteli
aide jivi zdravi
Отговори с цитат
  #2  
Стар 3rd January 2005, 09:30
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране Добре дошла!;)

За много години първо- на теб и на всички форумци и форумки!
Дошла си на точното място! Само един съвет- разгледай първо всичко и в сайта и във форума, което се отнася до тренировки, диетим структура на тялото и т.н. Поставила си много общ въпрос и едва ли някой ще се наеме да ти отговори, защото са много нещата, които можем да те посъветваме
Така че, чети, тренирай и ако има нещо, ела да си поговорим
Отговори с цитат
  #3  
Стар 4th January 2005, 02:17
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране thanxx

ok blagodarq ti vse pak
az 4etox , no pak 6te pregledam site-a.
misulta mi be6e nqkakva nasoka doly gore kakvo naistina da zabravq da qm i kum koe da se naso4a.
no ok 6te porazgledam o6te
Отговори с цитат
  #4  
Стар 22nd January 2005, 09:14
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране За храненето

Сега сигурно ще ме линчуват, но аз си мисля, че по-добро от балансирането хранене няма- трябва в храната ти да има от всички вещества. И съм на мнение още, че ако ти се дояде много нещо сладко, то е защото тялото ти има нужда от това...Аз не съм фен, но опитай с разделното хранене- при него всичко си ядеш, ама в различни часове.Аз разделно не мога да ям, защото страшно обичам пиле с картофи
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: pomo6tednanovobranka
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:25.