IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 23rd May 2006, 12:55
*PRINCES* *PRINCES* не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia City
Мнения: 25
По подразбиране Хранителни добавки за момиче

Такаа Значи аз съм момиче на 18 съм 166см, 50кг. Решила съм да почвам да се стягам Набелязала съм си упражнения пак от сайта
http://www.tialoto.bg/article.php?cat=27&id=2311
http://www.tialoto.bg/article.php?cat=27&id=2328
http://www.tialoto.bg/article.php?cat=27&id=2329
Това са. Та въпроса ми е какви хранителни добавки ще ми предложите да пия за по добър ефект като искам само да се стегна, не да отслабвам. Направо марки, цени. И изобщо подходящи ли са тези упражнения
Благодаря ви 8)
Отговори с цитат
  #2  
Стар 23rd May 2006, 21:31
Flame Flame не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2005
Мнения: 145
По подразбиране

Walmark - КалМаЦин (Калций, Магнезии, Цинк) - $ ~ 9 лева.
За по добър ефект можеш да пиеш кисело мляко (Йогурт или activia).
Наблягай на разделното хранене. Упражненията са подходящи но те са базови, а аз също съм на 18 и трябва да ти кажа че в крайна сметка всичко зависи от интензивността на упражненията. А тези мерки ми се виждат чудесни. Продукта по горе е за профилактична употреба и се набавя от всяка аптека без предписание.
За предпочитане е да си набавиш и ZMA. Сега ако искаш да стягаш сериозно и да влизаш в форма (ако вече си сигурна че ще влезеш в ВУЗ ), мога да ти препоръчам малко скъпи суплементи на Оптимум Нутришънс които са много качествени. Можеш като начало да започнеш с малка доза Млечно-яйчен протеин:
- Optimum Nutrition - 100% Egg - 908 гр. - 109 лева
При балансиран прием ще ти е достатъчен за около 2 месеца, а резултата в зависимост вече от тренировките. Можеш и да намериш други суплементи които да са много по достъпни, но за качество не може и дума да става, просто защото за 10лева не можеш да намериш нищо качествено в момента. Цинка, магнезия, и калция винаги са били пренебрегвани от повечето а това е ключова грешка, просто защото без цинк няма хормон. Набави си гирички - те са универсални и можеш да си правиш каквото искаш с тях. Цените варират но за наистина качествените (които вървят с допълнителни колелца и шайба) от полиран метал = ~ 120 лева.
Успех.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 23rd May 2006, 22:25
*PRINCES* *PRINCES* не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia City
Мнения: 25
По подразбиране

Благодаря ти много за изчерпателния отговор 8)
Калмацина е предназачен за 30+ годишни а иначе аз искам нещо простичко. Искам да вляза в по-добра фора за лятото. Мина ми времето на интензивните тренировки сега си го карам по-спокойно и само за самочувствие
Отговори с цитат
  #4  
Стар 23rd May 2006, 23:21
Flame Flame не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2005
Мнения: 145
По подразбиране

Реши сама за себе си.
Калмацин-а обаче далеч не е за 30 годишни. Ползва се от много културисти, а аз го ползвам профилактично от година.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 15th August 2006, 17:35
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

Ами тогава не взимай никакви добавки. Само прави кардио сутрин на гладно 30 мин. Ако не ти се ходи на зала прави упражненията, които си посочила но както казва Flame те са базови и големи резултати не очаквай. Стягането става с железата във фитнес салоните. Успех.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 15th August 2006, 20:13
Аватара на грамофон
грамофон грамофон не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 399
По подразбиране

ето сладур http://spidersport.com/home-workout.php#1
и със здраве да ги правиш ще се стегнеш тук там 100 процента и поемай повече протеин с храната след тренировка за въстановяване на мускулните влакна-пилешко яица риба мляко. след близо 4 месеца като се стегнеш първата среща я пазиш за мен 8) 8)
Отговори с цитат
  #7  
Стар 15th August 2006, 22:46
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

хаха как се уреди само.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Хранителнидобавкизамомиче
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:16.