IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #991  
Стар 5th January 2008, 18:20
Ordy Ordy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 76
По подразбиране

Когато ядеш само месо със салата най-общо казано няма шанс да увиснеш, отслабваш постепенно, равномерно и бавно.
Отговори с цитат
  #992  
Стар 7th January 2008, 21:05
krisi_pat krisi_pat не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 372
По подразбиране

Какво мислите за омлета?
аз мислех че е много лека храна и почти без калорий ама сега като гледам в 200гр омлет има към 400 калорий..това добре ли е?
аз мислех че няма разлика напр дали ще изядеш един омлет или две варени яйца (ако омлетът ти е направен от 2 яйца)?значи има така ли?
Отговори с цитат
  #993  
Стар 7th January 2008, 22:56
scorpion_f scorpion_f не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 175
По подразбиране

Има разлика ако под омлет разбираш яйца със сирене.То не е позволена комбинация,за тва не добре.Но ако ядеш омлет,който е направен от яйца и зеленчук е дори по-добре.То иначе само яйца си е яйца на тефлон(ако не ги пържиш,тогава е по-лошо и от яйца със сирене)
__________________
No one can be... so so like me....
Отговори с цитат
  #994  
Стар 7th January 2008, 23:53
Аватара на ratamahatta
ratamahatta ratamahatta не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Sofiq
Мнения: 1 790
По подразбиране

е ако е на ВМ-НВД...... какъв е проблема в омлета да има сиреце или малко кашкавал........ стига да е съобразено с калл за останалата част от деня
__________________
По-добре искай нещо, което нямаш
отколкото да имаш нещо което не искаш
Отговори с цитат
  #995  
Стар 8th January 2008, 00:23
krisi_pat krisi_pat не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 372
По подразбиране

ами не съм на никаква диета нвд или вм просто се чудех щото днес ми се ядеше и омлет и яйца на очи..и се чудех кое да ям..после нали видях тва в нета а си мислех че като омлета е от 2 яйца примерно няма разлика дали ще си ги изям сварени или на омлет..а иначе в омлета си слагам луканка краставички сирене лютеница и др ама тия неща щях да си ги изям и с яйцата ако не бяха направени на омлет ами варени или на очи...и затова се чудех само между обикн яйца или направени на омлет?последно има ли разлика
Отговори с цитат
  #996  
Стар 8th January 2008, 00:26
Аватара на ratamahatta
ratamahatta ratamahatta не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Sofiq
Мнения: 1 790
По подразбиране

при тва положение.....с тея многобройни бонуси.....си е освинвание и в 2та случая......няма значение дали са варени или "пържени" без мазнина
__________________
По-добре искай нещо, което нямаш
отколкото да имаш нещо което не искаш
Отговори с цитат
  #997  
Стар 8th January 2008, 07:54
scorpion_f scorpion_f не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 175
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ratamahatta
е ако е на ВМ-НВД...... какъв е проблема в омлета да има сиреце или малко кашкавал........ стига да е съобразено с калл за останалата част от деня
Имах в предвид,че млечни продукти не се приемат на едно хранене със яйца.Както и яйцата със луканката,както и млечните продукти със луканаката.А във нета предполагам,че са дадени повече ккал за омлета понеже под омлет се разбира яйца със сирене,а не само яйца.А както ти казваш,във случая на krisi_pat и да са печени яйцата и варени и пържени със всичките тези екстри е все едно.
__________________
No one can be... so so like me....
Отговори с цитат
  #998  
Стар 8th January 2008, 08:59
krisi_pat krisi_pat не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 372
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от scorpion_f
Имах в предвид,че млечни продукти не се приемат на едно хранене със яйца.Както и яйцата със луканката,както и млечните продукти със луканаката.А във нета предполагам,че са дадени повече ккал за омлета понеже под омлет се разбира яйца със сирене,а не само яйца.А както ти казваш,във случая на krisi_pat и да са печени яйцата и варени и пържени със всичките тези екстри е все едно.
ами това е някво правило по принцип или ако спазваш няква диета?аз почти винаги като ям яйца ям и сирене..и луканка със сирене съо..то всъщност сирене го ям с всички,щото много го обичам..а с какво може да се яде?
Цитирай:
при тва положение.....с тея многобройни бонуси.....си е освинвание и в 2та случая......няма значение дали са варени или "пържени" без мазнина
ее наистина ли?..аз като го ядох не си го представях чак така..иначе имах сготвен грах с месо..и леща имах..значи е по-добре да си бях яла нещо от тези двете така ли?
Отговори с цитат
  #999  
Стар 8th January 2008, 11:31
scorpion_f scorpion_f не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 175
По подразбиране

Не е диета а основни принципи на здравословно хранене.Ами разбира се че яйца ссъс сире със луканка е наблъскано с калории и мазнини(без да е пържен омлета)Всъщност и граха с месо и той е кофти.От това ще ти се надуе корема.А сиренето се съчетава добре с доматки и някъкви др безскорбялни зеленчуци
__________________
No one can be... so so like me....
Отговори с цитат
  #1000  
Стар 8th January 2008, 11:36
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Доматите не се съчетават с нищо. И аз тея дни се учудих да го разбера, но първоначално като са открити, те не са били пригодени за пряка консумация, а с течение на времето са модифицирани, а в човешкия организъм няма ензим, който да ги разгради (особено люспата).
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросивсякаквизасемкибонбонкикалориивсичко
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:14.