IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1021  
Стар 14th July 2010, 10:16
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Недич, със Зоната се сваля по-бавно, но гарантирано само мазнини. Затова пък се отслабва постепенно-равномерно, без зацикляне. При мен въпросът не е само в това. Имам страхотен тонус и отшумели болежки още първата седмица. Дори оставих отслабването на заден план. Права си, Зоната изглежда трудна на пръв поглед, после се оказва, че й хващаш цаката. Трябва да се почне, когато се почувстваш достатъчно подготвен. Някяк не става да се учиш в движение. То пак ще се учиш и проверяваш, но основните неща са ти ясни. И знаеш кое къде да търсиш за справка. Трябва да разполагаш с книгата, не става с нета. Впрочем книгата е интересна да се прочете дори и да не решиш да влезеш в Зоната. Просто дава отговор на много въпроси - доказано научно. Сиърс е биохимик, работил е с фармацевтични компании и експериментира върху, както казва той, "не върху мишки и зайци, а върху еднствения биологичен вид, който е меродавен - човека". (Говорим за експерименти с храна). Та прочети я. Ти често беше болничко зимата, най-малкото ще си оправиш имунната система. Обаче не те агитирам в никакъм случай. Просто ти давам информация. Това е начин на хранене, който можеш да спазваш цял живот без усилие. Защото ядеш всичко. Няма табута. И всеки ден си правиш менюто според вкуса, възможностите, времето и пр.
Отговори с цитат
  #1022  
Стар 14th July 2010, 14:38
nedaneda123 nedaneda123 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 450
По подразбиране

Дундьо, ни най-малко не го приемам за агитация. Напротив благодарна съм ти, че ми отваряш хоризонти. Ще изкарам 90 дневната докрай и после ще купя тази книга и ще прочета. Определено ми омръзна вече от ограничения от групи храни. Аз съм си чревоугодник и обичам да ям разнообразни неща. Номерът е да се преборя със себе си да не прекалявам в количеството и да не ям като "циганска торба"- наведнъж всичко, което е в хладилника и по много от всичко, и ако може денонщно. Щом казваш, че Зоната се хапва разнообразно, значи би ми харесало. Не държа да отслабвам бързо, вече не съм и на години за къси полички (не съм престаряла,но не ми е на всяка цена) , а искам да се чувствам комфортно в дрехите и кожата си , животът е твърде кратък!
Отговори с цитат
  #1023  
Стар 14th July 2010, 16:08
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Радвам се, че те заинтригувах. Виж в темата за Зоната чат-пат си пишем менютата. И в другия форум има тема за Зоната и там също постваме. Но темата не е като Дюкан - имам предвид меродавна е книгата, менютата са просто за идеи, понеже някои по-бавно и трудно навлизат в сметките. Тъкмо ги коригираме, когато нещо не са преценили верно. То това е цялата работа - да свикнеш да смяташ блоковете храна. А какво е блокове - като прочетеш книгата
Отговори с цитат
  #1024  
Стар 14th July 2010, 16:14
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

Здравейте отново (:
Отговори с цитат
  #1025  
Стар 14th July 2010, 16:22
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Птиче, постигна ли някое килце отгоре?
Отговори с цитат
  #1026  
Стар 14th July 2010, 16:23
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дундьо
Птиче, постигна ли някое килце отгоре?
Мда..поне според мен
Отговори с цитат
  #1027  
Стар 14th July 2010, 16:27
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

А според кантарЯ?
Отговори с цитат
  #1028  
Стар 14th July 2010, 16:31
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

Кантаря е затирен на дълбоко място там, където слънце не огрява (не е в д-то ми, спокойно)
Отговори с цитат
  #1029  
Стар 14th July 2010, 16:41
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

А бе аз съм спокойна за кантаря, ама за тебе не съм - да не би да се самозаблуждаваш и да си криеш главата като щраус?
Отговори с цитат
  #1030  
Стар 14th July 2010, 17:42
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дундьо
А бе аз съм спокойна за кантаря, ама за тебе не съм - да не би да се самозаблуждаваш и да си криеш главата като щраус?
Oпределено не мисля :/
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетичнаГОВОРИЛНЯ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:17.