IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1181  
Стар 16th August 2010, 18:15
Аватара на smile_angell
smile_angell smile_angell не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 159
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lovebird
Ох, наистина е голяма жега! Ваня, аз не отслабвам :P но иначе сигурно, бавно, но славно слагам нещо.
Не отслабваш? ами ?? задържаш, качваш ? Писах ти в дневник на здравословно хранещите се, ама нещо те няма там! :P
Отговори с цитат
  #1182  
Стар 16th August 2010, 18:17
Аватара на smile_angell
smile_angell smile_angell не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 159
По подразбиране

Съжалявам, не погледнах, че си ми пратила ЛС!
Отговори с цитат
  #1183  
Стар 16th August 2010, 21:09
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

В тия жеги нищо не му се яде на човек, егати...
Отговори с цитат
  #1184  
Стар 16th August 2010, 21:10
wanja wanja не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 99
По подразбиране

zozeto, удържахме май и втори ден.
Аз днес чак към 4 пригладнях и то ни обяд, ни вечеря, хапнах малко диня. А вечерята пак ми закъсня, но този път само с половин час - в 20.30 ч. Приготвих си задушен ориз с лук, грах, зелена чушка и подправки на тефлоново тиганче със зехтин.

Стана вкусно
Отговори с цитат
  #1185  
Стар 16th August 2010, 21:13
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

А като количество колко суров ориз слагаш? Никога не мога да уцеля количество за една порция
Отговори с цитат
  #1186  
Стар 16th August 2010, 21:17
Аватара на smile_angell
smile_angell smile_angell не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 159
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lovebird
В тия жеги нищо не му се яде на човек, егати...
Аз пък имам апетит в изобилие.. чак се чудя на себе си! След малко ще си пусна менюто в 'дневник-а'
Отговори с цитат
  #1187  
Стар 16th August 2010, 21:26
wanja wanja не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 99
По подразбиране

За ориза една кафяна чашка, но не за късо, а за дълго кафе или малко по-малко от половин чаена
Отговори с цитат
  #1188  
Стар 17th August 2010, 06:54
Аватара на zozeto
zozeto zozeto не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 194
Изпратете съобщение чрез MSN до zozeto
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от wanja
zozeto, удържахме май и втори ден.
Аз днес чак към 4 пригладнях и то ни обяд, ни вечеря, хапнах малко диня. А вечерята пак ми закъсня, но този път само с половин час - в 20.30 ч. Приготвих си задушен ориз с лук, грах, зелена чушка и подправки на тефлоново тиганче със зехтин.

Стана вкусно
Абе направо сме върха!!! Аз за междинно хапване хрупах печена безсолна соя. Вечерта си доядох остатъка от обяда. Обаче за днес нямам никаква идея какво да хапна Още от сега ми е леко гузно за тестеното и сладкото, но ще измисля нещо. Пожелавам ви хубав ден.

... забравих да се похваля -1кг.
Отговори с цитат
  #1189  
Стар 17th August 2010, 07:56
nedaneda123 nedaneda123 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 450
По подразбиране

Здравейте сладурани, браво на вас!

Аз не мога да отпочна и това е.Може би, защото вчера ми беше плодов ден и след плюскането последните дни ми беше трудно- изкарах го до вечерта и после.............ядене на корем от всичко, което ми попадна.

А, дано днес се справя!
Направила съм си вчера огретена с тиквички, който беше даден тук като рецепта, стана красив и вкусен, ама много красив и ухаещ

Зозето, не трябва да хрупаш соя, тя не е калорична, но между храненетата трябва да хапваш плодове. Идеята е да има пауза от определен брой часове между храните. Браво за минуса, давай все така!!!

Ваня, тутманик аз съм яла(вземала съм си по 2-3 тестяни закуски с различни неща или И пица и закуска) и нямам проблем. По принцип пише, че не трябва да се смесва въглехидрат с белтъчина (в тутманика има сирене), обаче аз не мога да ям хляб с доматено пюре само или нещо от сорта. Мисля, че и при теб няма да е проблем, ако спазваш разстояните между храненията, опитай!

Момичета, аз споделям само личния си опит - да не се ядоса някой, че давам грешни съвети, като казвам че може, пък то в режима пише, че не трябва!

Добър вариант е спагети(които си ги приготвям с доматен сос и кймичка), или макарони на фурна, или палачинки с течен шоколад, или сладко, филия с лютеница.
През този ден аз си отпусках душичката и после с желание изкарвах следващите 3 дни, а и то си е премислено, след такъв ден следва разтоварване на плодове.

Припомням ви, че след белтъчен ден има малко качване, защото преди това е плодов и организма е поогладнял :P , да не се разтревожите и да се откажете.

Сваля се бавно, но трайно и системно, на прав път сте!
Отговори с цитат
  #1190  
Стар 17th August 2010, 10:13
wanja wanja не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 99
По подразбиране

Зозе, браво за -1 кг!!! Направо върха! Продължавай в същия дух!

Неда, благодаря ти за съветите! Все пак ти от опит говориш и това е ценно, че споделяш с нас. А пък за правилно и неправилно вече всеки ще си прецени. Много ти благодаря.
Аз сега изчезвам на аеробика.... Ще му мисля за яденето после, като ми изсвири дудука

Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетичнаГОВОРИЛНЯ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:48.