IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #581  
Стар 11th April 2010, 18:22
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

ти за пръв път ли пиеш? Можеш ли да ми опишеш дали си наблюдавала ефект...
Аз започнах сега по твоиата система с коремните преси ( 100бр само обаче и то само в дните в които не тренирам)
Отговори с цитат
  #582  
Стар 11th April 2010, 18:23
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

бааааааааси и диетата, ти на олимпиада ли ше ходиш =)))))))
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #583  
Стар 11th April 2010, 18:34
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
ти за пръв път ли пиеш? Можеш ли да ми опишеш дали си наблюдавала ефект...
Аз започнах сега по твоиата система с коремните преси ( 100бр само обаче и то само в дните в които не тренирам)
Да,за пръв път пия и все още нямам наблюдения :P

Арманд,и на мен ми се струва малко строга диетата.Все пак имам да свалям само 2кг.Ако видя че много отслабвам,а категорично не искам това да се случи,спирам веднага.И мятам палачинките с шоколад
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #584  
Стар 11th April 2010, 18:36
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
палачинките с шоколад
зърнена диета =)))))))
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #585  
Стар 11th April 2010, 18:37
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Точно
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #586  
Стар 11th April 2010, 18:41
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

на мен ми се вижда много балансирана диетката - и направена за човек дето редовно тренира - браво Бабри - 2кг ще ги метнеш точно за две седмици
Отговори с цитат
  #587  
Стар 11th April 2010, 18:52
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Дано Пини :P Ще споделям междувременно как върви диетката.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #588  
Стар 11th April 2010, 20:04
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Бе какви 2 седмици-2 кг. с тая диета ще ги смъкне за 1 седмица! Лично мнение пък ще видим
Момичета,аз днес случайно видях в патеката до нас сложили един уред,като кантар,слагаш 50 ст. или 1 лев и мериш тегло,ръст,кръвно пулс и индекс на телесни мазнини. Викам си няма да се кача сега,че цял ден яла пила и навлченааа (беше към 18 часа все пак),обаче викам айде не се сдърбах и се метнах...с маратонки,дънки,потник,тен ска,пуловер,яке! (пишкаше ми се адски много),30 минути преди тва бях пила една бира,ядох 200 грама сладолед Рафи,а на обяд преди тях 1.300 литра чай+5 бисквити,една ябълка,шепа орехи,шам фъстъци ,почти един шоколад и порция печени картофи. Бях пишкала за целия ден 2 пъти (май задържам,че и бях издута след 6-7 дни трябва ми дойде)...тааа.реших да се кача все пак..изкара не с 1 см. по-ниска,с 2.5 кг. по-тежка (което е съвсем нормално и го очаквах!!!),но интересни бяха другите4 резултати изкара ми високо кръвно (то жената ми вика не мърдай и не говори а аз и мърдах и говорех хахаха),кръвно излезе-максимално-136,минимално-72,индекс мазнина-19 %,количество мазнина-8,6 кг. ,тегло без мазнина 36,9 кг., телесна вода 27 кг.,пулс 68 и отдолу указания:вашето нормално тегло е между 47,4 кг-63,7 кг,Вашия телесен индекс мазнина е 17,8 кг/м,а нормалната стойност е между 18,5 и 24,9. Нормален индекс мазнина 17-24 %. Нормално количество мазнина-7,7-11,7 кг. На някой ако нещо му говорят тия показатели може да ме светне! Само да кажа,че не вярвам много на тях предвид цял ден ядене,пиене,с един тон дрехи по мен и адски ми се пишкаше като се качих! След време сигурно пак ще отида,но сутринта на гладно и с леки дрехи като се затопли! Все пак ще съм благидарна ако някой ме светне за тия там индекс мазнини,вода...и т.н. как е???
Отговори с цитат
  #589  
Стар 11th April 2010, 22:19
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Тука пък http://www.xenious.com/body_fat_calculator.php ,намерих някъв си калкулатор просто да направя някво сравнение и ми изкарва такъв резултат телесни мазнини 14.59 %... абеее
Отговори с цитат
  #590  
Стар 12th April 2010, 07:31
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Бабри, супер диета ти е спретнал, но с твоята физика, наиситна ще свалиш 2-та килограма бързо Все пак протеиноваа захранка след тренировката ще задържи мускулната маса, което е най-добрия вариант.
Червената ябълка като по-сладка я е сложил сутрин, а зелената като по-кисела - вечер. Е, то си е до сорт ябълка все пак Забележи, че всичките плодове са от киселите Палачинка с шоколад трупа мазнини, знаеш - така че ако заслабнеш бързо, може да увеличиш количеството месо Просто ще се изваеш, иначе си такъв щиглец

Кантарите за мерене на манзини и т.н., ако не са професионални, са малко бошлаф работа - стойностите им са базирани на някакви осреднени показатели (както фитнес уредите, които показват количество изгорени калории). Все пак човек може да ги ползва като ориентир - от къде е започнал и как се променят тези показатели в хода на диетата/спорта. :P
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетичнаГОВОРИЛНЯ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:53.