IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 30th November 2011, 14:15
Аватара на merlita_12
merlita_12 merlita_12 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 6
По подразбиране

добър резултат можеш да постигнеш и само с активен спорт, лека диета, без да се даваш парите за кавитация. Защото както каза и другата потребителка - в началото изглежда сякаш има резултат, докато не дойде денят Х в който установяваш, че си се прекарал. Истинска заблуда е.
Отговори с цитат
  #52  
Стар 30th August 2012, 03:57
asuka_7 asuka_7 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 3
По подразбиране

Ами и аз ще се разпиша. Кавитацията е метод забранен в Европа. Причината както вече сте писали е в чистотата на mhz. За да не изпадам в подробни обяснения, ще бъда максимално семпла. Колкото повече цифри виждате като чистота, толкова по-дълбоко прониква тя в тялото ви. По този начин тя няма да окаже влияние само на мазнините, а и на мускулите и костите. Последиците могат да бъдат много потискащи и който има желание може сам да си ги намери в интернет.
А защо е забранена кавитацията, защото в по-големия процент от случаите не се извършва правилно. Ако сте били на такава процедура и поставянето на масажната глава, както и движенията на апарата са били идентични с тези на LPG, то това е вредния и според мен дори подсъдим, за съжаление в България само от морална гледна точка, начин. За да се избегне третирането на кости и мускули трябва да се направи "кожна гънка" (извинявам се за израза) и да се работи само по нея, поставайки апарата така, че всичко да минава само през меките тъкани.
Опасността от кавитацията накара козметичните салони да свалят цените и да пуснат масово оферти за групово пазаруване, за да си избият китайската апаратура за няколко месеца. И в допълнение искам да кажа, че не представлявам никое студио, нито определена апаратура. Боря се с целулита вкъщи със спорт, вендузи и режим, не стават чудеса, но промяна има.
Отговори с цитат
  #53  
Стар 11th September 2012, 10:03
slavissh slavissh не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мауз Виж мнението
Рекламират някакъв термален гел Монида. Пишат страхотни отзиви, въпреки че може и те сами да са си ги написали.
Някоя от вас имали инфо?
moia rezultat beshe nula dadah 60lv. i ne pomogna gram vsichki komentari polojitelni sa si tehni te zatova sa i polojitelni
Отговори с цитат
  #54  
Стар 25th September 2012, 19:06
ugly_duckling ugly_duckling не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 90
Red face

Никой не коментира как тази кавитация влияе на слуха. Не се вманиачавайте по решения за борба с целулита - проучете първо, на какво се подлагате! При тази честота се получава шум в ушите по време на процедурата, който изобщо не е безобиден. Слуха не се разрушава изведнъж, това е бавен процес, но за съжаление е невъзстановим.Т.е. шума в ушите след процедурата ще спре, но това не означава че няма да повлияе. Така че аз съм твърдо против този метод. Аз също се боря с кг. и целулит, кавитацията също беше алтернатива за мен, докато не си поговорих с един мой преподавател по мед. електроника. Радвам се че се отказах навреме, опитах по друг метод - здравословно хранене и МНОГО спорт, ефект има и то голям - не приличам на манекенка, имам още доста да свалям, но нямам грам целулит и изглеждам сравнително оформена за килограмите си.
Отговори с цитат
  #55  
Стар 22nd July 2013, 09:29
Denicagm Denicagm не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте, тази тема беше изключително интересна за мен. Започнах да разглеждам форуми и открих един салон, в който предлагат тази услуга. Цената на кавитацията за една зона е 10 лв. Много съм доволна от резултата само след 5 процедури имам разлика от 3 см. Също така предлагат и лимфодренаж, които активизира лимфния поток и помага за елиминирането на токсините в телото. Студиото е http://dejavubg.com в сайта можете да намерите телефони за контакт както и адрес
Отговори с цитат
  #56  
Стар 22nd July 2013, 16:01
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Denicagm Виж мнението
Здравейте, тази тема беше изключително интересна за мен. Започнах да разглеждам форуми и открих един салон, в който предлагат тази услуга. Цената на кавитацията за една зона е 10 лв. Много съм доволна от резултата само след 5 процедури имам разлика от 3 см. Също така предлагат и лимфодренаж, които активизира лимфния поток и помага за елиминирането на токсините в телото. Студиото е http://dejavubg.com в сайта можете да намерите телефони за контакт както и адрес
В много салони предлагат кавитация, не само в споменатия. Не съм се подлагала и не мога да изразя становище, заложих на друг много ефективен метод - спорт. Но имам зони, които и с огромни усилия трудно се повлияват - не си харесвам гънката между краката и седалището. Генетично имам плоско седалище, направих мускул, с който много се гордея, но тази гънка ще ми избоде очите. Ако се разделя с нея, ще получа желаната извивка. Ако някой се е борил с този проблем, нека пише.
Отговори с цитат
  #57  
Стар 15th January 2014, 14:24
Аватара на Polinka1
Polinka1 Polinka1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 63
По подразбиране

Ходих 2 пъти и много се стреснах,но ефект имаше,не мога да си изкривя душата.Правиха ми бричове и когато почна другия усетих някакво затопляне,споделям го и вещата госпожа там каза:"Я намали малко херцовете,да не прегряваме костта" .И аз бях дотам.Не си струва,ходете на масажи,спортувайте,пийте вода.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Кавитация
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:23.