IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 27th November 2013, 00:59
petq.angelova.507 petq.angelova.507 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 3
Exclamation Моля ви помогнете !! на 16 а почти 90 кг !!!

Здравейте .. моля ви помогнете ми ... пробвах какви ли не диети дори бях в период където ядох по веднъж на ден и то почти нищо .. на 16 години съм от половин година тренирам кикбокс но и грам не съм отслабнала а само напълнявам .. юни месец ги бях свалила до 76 и за няколко месеца бум 10 кг почти вдигнах .. отчаяна съм напълно вече ... моля ви помогнете дали с диети или хапчета .. нз вече
Отговори с цитат
  #2  
Стар 28th November 2013, 19:53
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Ако гледаш горе-долу какво ядеш и не ядеш големи количества, а и спортуваш често (имам предвид поне 4-5 пъти седмично; също и всеки ден да ходиш пеш и бързичко поне 1-2 часа) ... тогава си провери хормоните на щитовидната жлеза. Ако ли не - замисли се за начина си на живот.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 29th November 2013, 18:44
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Ами как искаш да отслабнеш, като ядеш толкова малко и толкова рядко, да правилно си прочела не е грешка !!! Знаеш ли каква глупост правиш в момента, знаеш ли как функционира организмът и какво значение има храната за него (полезната храна).
Ями отговори на въпроса, ти колко жени познаваш, които със глад и понякога много краен глад са отслабнали и са задържали този резултат, изглеждат добре, свежи, сияещи и в добро здраве, колко такива жени познаваш ?????

Като ми отговориш ще ти кажа и защо никога няма да отслабнеш така !
Отговори с цитат
  #4  
Стар 29th November 2013, 19:31
choki_moki choki_moki не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 78
По подразбиране

Защо я нападате, вместо да й обясните. Очевидно момичето в момента няма нужда от тези хапливи изказвания.
Има много сайтове и форуми в които са описани видовете хранителни режими (НЕ ДИЕТИ). Диетите и гладуването забавят метабулизма ти. Тялото се нуждае от храна, движение и почивка за да функционира правилно. Научи се да се храниш и да се движиш правилно и ще постигнеш резултат. Хубаво е да си направиш и изследвания, защото може да имаш и здравословен проблем, за който не подозираш.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 10th December 2013, 09:02
petq.angelova.507 petq.angelova.507 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 3
По подразбиране

вижте сега ... написах тази тема за да ми дадете съвет и ако можете да помогнете по някакъв начин ... а не да ме нападате толкова злобно -- спортувам всеки ден ... 3 пъти седмично кикбокс и о6те 3 пъти ходене за около час и половина но явно вече проблема ми очевиден - храненето ... тъй като имам бавен метаболизъм о6те от малка лекарите ми казват че се хората като мене трябва да ядат по малко защото организма не може да ги преработи и само ги трупа - проблема ми е че незнам какво да правя ако ям пове4е може би ще напълнея о6те пове4е и много се притеснявам ... преди половин година бях 73 но тогава баща ми по4ина и всичко се промени !!!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 10th December 2013, 09:08
petq.angelova.507 petq.angelova.507 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Ами как искаш да отслабнеш, като ядеш толкова малко и толкова рядко, да правилно си прочела не е грешка !!! Знаеш ли каква глупост правиш в момента, знаеш ли как функционира организмът и какво значение има храната за него (полезната храна).
Ями отговори на въпроса, ти колко жени познаваш, които със глад и понякога много краен глад са отслабнали и са задържали този резултат, изглеждат добре, свежи, сияещи и в добро здраве, колко такива жени познаваш ?????

Като ми отговориш ще ти кажа и защо никога няма да отслабнеш така !
a za pufpaf - moje i da ne poznavam gladuva6ti koito sa ednovremenno s tova krasivi i jizneni ... nooo q mi kaji ti kolko mnogo sig poznava6 koito zaradi nadnormenoto si teglo imat problemi bukvalno s vsi4ko- sarce, kosti ,kruvno nalqgane i o6te ama super mnogo .... e az moga da ti kaja 4e poznavam mnogo takiva i vijdam kolko im e trudno i ne iskam da sum kato tqh !!!!Q ti mi kaji edin debel 4ovek koyto da e napylno zdrav bez problemi s kravnoto , surceto, i s lekota da dojivqva 70 ili 80
Отговори с цитат
  #7  
Стар 10th December 2013, 15:08
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Очевидно има още доста да учиш от живота, щом не може да разбереш кога един човек иска да ти помогне и с каква цел е казал определено нещо и се е изразил така. Понякога когато виждаш къде греши един човек и според това на каква възраст е той и как възприемат по принцип хората е добре да се изразиш по начин, който да го накара да се замисли и то с единствената цел да му помогнеш !

Аз бях готов да напиша и то доста неща и тъй като в много теми става така, някой да пита нещо и после да не се появи повече и за това реших да не пиша веднага, докато не видя дали в тази тема ще е така. Сега обаче няма никакво желание да пиша по проблемът ти, след като съм бил нападал злобно, а къде ли е тази злоба която съм показал, дали някой може да ми я посочи в коя дума, кое изречение, но както и да е, аз ти желая успех и да не се отказваш да се бориш с този проблем !
Отговори с цитат
  #8  
Стар 10th December 2013, 22:32
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Аз бих искала авторката на темата да напише един свой храноден, че да видим как стоят нещата все пак.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 12th December 2013, 11:52
Аватара на Murder
Murder Murder не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 87
По подразбиране

Липсата на храна води до огромен глад за ВРЕДНИ ХРАНИ, което в дългосрочен план е не само влошено здраве, но и покачване на мазнини и загуба на активно тегло. Качването на килограми/мазнини не е задължително да бъде поради грешно хранене, а поради стрес какъвто явно изживяваш, така че започни първо с промяна на ежедневието ти с нещо приятно и полезно. След това ако имаш желание ще ти помогнем.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 12th December 2013, 13:37
choki_moki choki_moki не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 78
По подразбиране

Липсата на адекватно хранене плюс стреса, който изживяваш имат такъв ефект при някои хора да повишават теглото си. Това се дължи на хормоните, които тялото ти отделя когато си под стрес. Според мен трябва да се адаптираш на първо място. А за храненето виж тази тема. http://www.bb-team.org/forums/viewthread/49744.
Докторите когато са ти казали да ядеш малко са имали в предвид да се храниш с малки порции, но по-често. По този начин метабулизма се засилва.
Попита и за хапчета, но според мен трябва да си оправиш храненето преди всичко. Има различни продукти като Аcai Berry, African Mango, Chitosan..които се препоръчват за намаляване на апетита и изгаряне на мазнини.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
диети, наднормено тегло, тинейджър

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Молявипомогнетенапочтикг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:38.