IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 14th May 2008, 08:55
cveti_v cveti_v не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: София
Мнения: 39
По подразбиране Подробно за стриите и целулита

Ако има желаещи, които да помогнат със съвети относно как да се борим с тези два проблема и като цяло има ли ефикасни методи - хиляди благодарности!
__________________
I Depend On Me...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 14th May 2008, 15:13
Аватара на J&D Medicals
J&D Medicals J&D Medicals не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: гр. София; ул.Кишинев 16А, ет.1, ап.1
Мнения: 156
По подразбиране Re: Подробно за стриите и целулита

Цитирай:
Първоначално написано от cveti_v
Ако има желаещи, които да помогнат със съвети относно как да се борим с тези два проблема и като цяло има ли ефикасни методи - хиляди благодарности!
Здравейте,
Темата за стриите и целулита е наистина много обширна и биха могли да се напишат хиляди съвети и препоръки за премахването им.
Но ние ще си позволим да Ви препоръчаме една сравнително нова терапия, която Дже и Ди Медикалс въведе за пръв път официално на българския пазар. Техниката се нарича мезотерапия. При нея сравнително безболезнено се вкарват ръчно или с мезопистолет, коктейлни или монопродукти с освежаващо или липолитично /мастно-разграждащо/ действие.
Виж повече за мезотерапията на http://jdmedicals.com/display.php?sh...54&show_art=85.
Ние предлагаме продукти, които се справят изключително добре със стриите и целулита. Това са Stretchcare - за депигментация на стрии - http://jdmedicals.com/display.php?sh...17&show_sub=71.
Продуктът за третиране на целулит е Cellucare - http://jdmedicals.com/display.php?sh...17&show_sub=72.
След няколко терапии с продуктите, ефектът е наистина забележим и траен.
В допълнение на терапията за целулит, разбира се са препоръчителни физически упражнения, както и поддържаща терапия, която би могла да се извършва с нашия продукт против "портокалова кожа" - Ecla-Cell Duo - http://jdmedicals.com/display.php?sh...=5&show_sub=51.
Aко имате още въпроси по темата, с радост ще се опитаме да Ви отговорим!
__________________
Специалистите по естетична медицина
Отговори с цитат
  #3  
Стар 12th September 2008, 08:52
Аватара на kotara4e
kotara4e kotara4e не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 738
По подразбиране

Аз да ви кажа специялно за стриите - лек няма, дори и пластиката не може да ги скрие. Ходив във всяка една клиника в София за пластична хирургия след раждането си ( имам стрии на корема ) и никой не ми даде 100% гаранция, че ще се махнат : " Можем леко да ги заличим".....е не благодаря..или всичко или нищо))))
__________________
истината ражда омраза...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 12th September 2008, 15:35
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kotara4e
Аз да ви кажа специялно за стриите - лек няма, дори и пластиката не може да ги скрие. Ходив във всяка една клиника в София за пластична хирургия след раждането си ( имам стрии на корема ) и никой не ми даде 100% гаранция, че ще се махнат : " Можем леко да ги заличим".....е не благодаря..или всичко или нищо))))
И аз така знам. Като е за позаличаване аз постигнах това на гърдите с Контратубекс и хубав тен.
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #5  
Стар 15th September 2008, 12:51
Аватара на J&D Medicals
J&D Medicals J&D Medicals не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: гр. София; ул.Кишинев 16А, ет.1, ап.1
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dedektiv_p
Цитирай:
Първоначално написано от kotara4e
Аз да ви кажа специялно за стриите - лек няма, дори и пластиката не може да ги скрие. Ходив във всяка една клиника в София за пластична хирургия след раждането си ( имам стрии на корема ) и никой не ми даде 100% гаранция, че ще се махнат : " Можем леко да ги заличим".....е не благодаря..или всичко или нищо))))
И аз така знам. Като е за позаличаване аз постигнах това на гърдите с Контратубекс и хубав тен.
Здравейте, дами!
Бихме искали да уточним, че за да има ефект третирането на стриите трябва да започне възможно най-скоро след тяхната поява /докато са още червени/ и в никакъв случай не и след 6-ия месец. Мине ли този период стриите наистина не се повлияват!
Желаем Ви успех!
__________________
Специалистите по естетична медицина
Отговори с цитат
  #6  
Стар 2nd October 2008, 14:28
Аватара на kotara4e
kotara4e kotara4e не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 738
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от J&D Medicals
Цитирай:
Първоначално написано от dedektiv_p
Цитирай:
Първоначално написано от kotara4e
Аз да ви кажа специялно за стриите - лек няма, дори и пластиката не може да ги скрие. Ходив във всяка една клиника в София за пластична хирургия след раждането си ( имам стрии на корема ) и никой не ми даде 100% гаранция, че ще се махнат : " Можем леко да ги заличим".....е не благодаря..или всичко или нищо))))
И аз така знам. Като е за позаличаване аз постигнах това на гърдите с Контратубекс и хубав тен.
Здравейте, дами!
Бихме искали да уточним, че за да има ефект третирането на стриите трябва да започне възможно най-скоро след тяхната поява /докато са още червени/ и в никакъв случай не и след 6-ия месец. Мине ли този период стриите наистина не се повлияват!
Желаем Ви успех!


Еми да...и аз така - изчетох " светът " на тема стрии. Отидох още когато бяха дори тъмно лилави - 10 дена след раждането. И отговорът пак не съдържаше 100% ДА.
__________________
истината ражда омраза...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 2nd October 2008, 14:33
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

За стриите - лек няма. Веднъж появили се остават завинаги. Срещу целулита - признавам само едно - velasmooth.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 2nd October 2008, 14:35
Аватара на princesavm
princesavm princesavm не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 893
По подразбиране

Demili,kакво точно е velasmooth и как се ползва?
Отговори с цитат
  #9  
Стар 2nd October 2008, 14:43
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

обясних ти на лични
Отговори с цитат
  #10  
Стар 2nd October 2008, 14:44
Аватара на princesavm
princesavm princesavm не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 893
По подразбиране

Мерси
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Подробнозастриитецелулита
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:54.