IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1111  
Стар 25th March 2013, 09:10
sunbun sunbun не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 103
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alaia Виж мнението
Много ти благодаря,мила!
Надявам се и аз с времето да е по-добре! Носът непрекъснато ми се променя и се надявам накрая крайния резултат да е положителен за мен!
Скоро ще кача и други снимки,сега нямам много време и по-рядко влизам.
Иначе ме притеснява отпред хрущяла,т.е м/у двете ноздри колумелата....някак си е по-силно изразена,но една такава тъничка и остра,малко виси надолу....леко подуто едно такова....нз и аз как да го опиша.....забелязва се в анфас,иначе не личи толкова! Не знам дали е оток и да спада различно на различни места и затова така да се получава,но не ми остава нищо друго освен да чакам търпеливо и да следя промените!
Искаше ми се и малко да понамалим ноздрите,както и доктора,но каза,че при мен не иска да рискува,зареди белезите,които правя (бяхме си говорели преди това за една друга моя операция) и не искаше да ми прави външни разрези! Сега се надявам и те малко да поспаднат....въобще има още какво да се желае,но не мога разбира се да се произнеса окончателно,докато не видя крайния резултат!
Да трябва търпение,аз също чакам,операцията ми беше преди 4 месеца при Охеда,все още имам отоци и не харесвам резултата до тук,аз съм и доста взискателна,предполагам като всички жени предприели това....достатъчно суетни.На мен твоя резултат от снимките ми хареса и другите резултати на доктора които видях също,затова ще почакам да мине и моя период,дотук психически ми беше доста трудно....Стискам палци да харесаш нослето все повече,знам какво изхабяване на нерви е този следоперативен период.На мен работата на др.Йорданов ми харесва от това което съм видяла и до тук той най много ми вдъхва доверие...
Отговори с цитат
  #1112  
Стар 26th March 2013, 20:06
Аватара на Bibimibi
Bibimibi Bibimibi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 30
По подразбиране

Здравейте!

Това, което мога да ви покажа за момента е профила, който е с драстична разлика. Все още е доста подут, все пак днес стават 2 седмици. Все още имам малко синини и под очите (явно при мен се изчистват по-бавно). Ясно си личи кое е преди и кое е след.

http://bibimibi.snimka.bg/?album_pass;aid=739722;pid=0
Парола: 12345

Върхът ми все още е доста отекъл. Очаквам да е така още доооста дълго време. За 2 седмици не очаквам чудеса. И все пак скоро ще кача една и в анфас, да добиете поне бегла представа
Отговори с цитат
  #1113  
Стар 26th March 2013, 20:17
Аватара на Bibimibi
Bibimibi Bibimibi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 30
По подразбиране

Само да вметна, аз не исках малък нос. С ясното съзнание съм, че няма да ми отива, защото имам по-масивна брадичка. Исках да се премахнат недостатъците, като гърбица и адски много паднал и широк връх. И това, което исках е направено
Отговори с цитат
  #1114  
Стар 26th March 2013, 21:25
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Честито със здраве да си го ползваш и фукаш с него, ето така !
С интерес ще очаквам снимки в анфас, които ще са крайния показател за уменията на доктора!
Отговори с цитат
  #1115  
Стар 27th March 2013, 07:31
Аватара на katalina443
katalina443 katalina443 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 7
По подразбиране

Bibimbi...страхотно носле,браво...разбираемо е ,че на втората седмица е напълно нормално да има все още отоци..но те ще си спаднат скоро....направо си коренно променена..много ти отива нослето...радвам се, че си постигнала желания ефект...на мен днес ще ми махат лонгетата и плаките...и ще хварля едно око и на моя нос
Отговори с цитат
  #1116  
Стар 27th March 2013, 12:04
Аватара на Bibimibi
Bibimibi Bibimibi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 30
По подразбиране

katalina443 стискам палци всичко да е наред! После да се похвалиш ))
Отговори с цитат
  #1117  
Стар 27th March 2013, 14:13
Аватара на hola
hola hola не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 10
По подразбиране

При цялото ми уважение към Bibimibi (няма спор , че резултатът е чудесен) нейното носле е поредното доказателство , че българските пластични хирурзи и в частност д-р Йорданов не обичат да режат много. Каквато и да е била предварителната им уговорка , от носа й е "махната" в най-добрия случай 1/3 и след няколко месеца , когато отоците спаднат и носът придобие крайния си вид, ще ви се струва , че носът ви не е достатъчно малък и ще видите ,че съм права.
Отговори с цитат
  #1118  
Стар 27th March 2013, 15:15
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hola Виж мнението
При цялото ми уважение към Bibimibi (няма спор , че резултатът е чудесен) нейното носле е поредното доказателство , че българските пластични хирурзи и в частност д-р Йорданов не обичат да режат много. Каквато и да е била предварителната им уговорка , от носа й е "махната" в най-добрия случай 1/3 и след няколко месеца , когато отоците спаднат и носът придобие крайния си вид, ще ви се струва , че носът ви не е достатъчно малък и ще видите ,че съм права.
Доколкото си спомням, точно ти критикуваше малките нослета, че били като на Майкъл Джексън, явно целта на пребиваването ти тук е да засягаш момичетата, стараейки се да придадеш на постовете си лъжовно обективен вид! Да, ама не ти се получава-разконспириран/а си!
Отговори с цитат
  #1119  
Стар 27th March 2013, 15:36
Аватара на Bibimibi
Bibimibi Bibimibi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 30
По подразбиране

Не се засягам, публикувала съм публични снимки с ясното съзнание да очаквам и приемам както положителни, така и отрицателни коментари.
А и hola нищо лошо не е казала Не знам дали моите желания и възможностите на доктора са се припокрили, затова е направено това, което аз очаквах. На мен също ми направи впечатление, че на няколко момичета, оперирали се при доктора им се искаше носът им да бъде малко по-малък. За моя ще мога да коментирам след като спаднат отоците, макар че дори сега носът ми се струва малък, в сравнение с това, което беше. Предполага се, че трябва още да се смали Но в крайна сметка съм благодарна, че имам прав нос, с повдигнат и стеснен връх, не приличам на пиги, мога да дишам през него. Имаше момичета при други доктори с неприбрани кости, с дупки, с прекалено вирнати носове - от това се ужасявах. А при условие, че имах огромна, увиснала камба, всичко друго , различно от нея ми се струва малко
Няма да превъзнасям доктора, че е сътворил чудо. Според мен е направил един нормален, пропорционален нос, от който за сега съм доволна. С времето ще попълвам снимки в албума, за да може всеки да си прецени дали един такъв резултат би го устроил.
Отговори с цитат
  #1120  
Стар 27th March 2013, 18:19
Аватара на hola
hola hola не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 10
По подразбиране

Bibimibi , много се радвам , че ме разбра правилно.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:09.