IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #611  
Стар 27th September 2010, 13:59
silviq_7 silviq_7 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 8
По подразбиране

Благодаря ви момичета,имам добро усещане пък и се доверих напълно в ръцете на Йорданов,направо много мв кефи този човек,днес бях да ме прегледа и да види какво ми е състоянието,и за малко си видях носа,знам че е мноого рано още но страшно се харесах даже и с отоците foggi много скоро пак можв да се засечем благодаря за палците
Отговори с цитат
  #612  
Стар 27th September 2010, 17:20
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

Как не сме се засекли и аз днес бях на преглед
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #613  
Стар 28th September 2010, 22:36
silviq_7 silviq_7 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 8
По подразбиране

ее нищо другият път или направо ше празнуваме заедно
Отговори с цитат
  #614  
Стар 29th September 2010, 05:21
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

може да си устроим среща на носовете от Йорданов,да видим дали си приличаме
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #615  
Стар 3rd October 2010, 19:09
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Честит нос Лято,за Полимед си права,но нямат достатъчно персонал.Добре е ,че при мен беше леко и се оправях сама,ставах да пия вода,да си вземам хартия за кървишата,които се изливаха от носа ми цял ден и цяла нощ.Ноща беше адски дълга,почти не спах,гледах тв.При теб обаче ,наистина е било гадно.Радвам се,че си добре и ще се ставаш и по-добре.За добрия резултат съм убедена
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #616  
Стар 3rd October 2010, 20:54
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

Лято, честит нос и от мен пожелавам ти да си много доволна от резултата. В крайна сметка ако резутатът е добър всичкият дискомфорт си струва.
днес ми е 13ти ден, пускам ви малко снимки. Понеже ми е втора пускам и малко снимки преди първата и след нея да видите разликата. Засега в анфас ми харесва много Профила изглежда много чип, но се надявам, че ще спадне с 2-3 милиметра.


http://viki88.snimka.bg/other/rinopl...30456.20886614

потребител viki88
парола kalisto
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #617  
Стар 4th October 2010, 01:08
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Веднага направи разликата,браво.Ще видиш като спадне как ще се радвашМного добре,радвам се за теб
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #618  
Стар 4th October 2010, 08:06
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

foggy, виждам усмивка на лицето ти, а това е най-важното
А иначе моето лично мнение е, че с тоя или оня нос - ти си хубаво момиче и носът е една малка подробност, която те кара ТИ да се чувстваш различно, но не променя особено много картинката при теб. В анфас не виждам почти никаква разлика, профилът сега е значително по-вирнат, което лично на мен ми харесва, но си спомням, че основното ти оплакване от Джамбазов беше, че прекалено ти е вирнал носа, та това малко ме обърква. Единствено в полупрофил сега е по-добре, но пак да се повторя, важното е ти да се харесваш и да се чувстваш щастлива
Отговори с цитат
  #619  
Стар 4th October 2010, 09:31
Аватара на Liona
Liona Liona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 51
По подразбиране

foggy, честито и от мен и дано в крайна сметка нослето ти се оформи както очакваш
Прави ми впечатление, че доц. Джамбазов харесва и прави „по-сериозни” носове
Съгласна съм с emiko, че и с двете нослета визията ти като цяло е еднакво добра и е по-скоро въпрос на вкус дали нослето да е по-чипо или по-право. Йорданов само в горната част ли е правил корекция /там, където е костта/?
Отговори с цитат
  #620  
Стар 4th October 2010, 10:53
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

благодаря момичета
Лиона, не е само горната част, където е махната гърбицата, и ноздрите са стеснени, върхът е променен доста - вдигнат е леко и ми е махнал излишната кожа между двете нздри(не знам как се казва), която правеше носа да изглежда заострен. Освен това преди носът ми беше изкривен целия на ляво, това също го няма вече
Съгласна съм за по-сериозните носове на Джамбазов, но както не на всеки му отива чип нос, така и не на всеки му отива прав като моливче.
ще пусна и нови снимки след няколко дена защото носът ми е още подут и се променя с всек изминал ден. Но аз си го харесвам отсега.
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:17.