IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 18th February 2011, 20:44
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

Маризабела, с радиочестотен лифтинг няма да успееш да запълниш назолабиалните гънки .Аз на твое място бих сложила филър, например Juvederm 4. Плътен е и доста дълготраен поставен именно в тези бръчки.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 18th February 2011, 20:48
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от demili 1
Маризабела, с радиочестотен лифтинг няма да успееш да запълниш назолабиалните гънки .Аз на твое място бих сложила филър, например Juvederm 4. Плътен е и доста дълготраен поставен именно в тези бръчки.
Това не знам дали се води бръчки,защото си ги имам от дете-от как се знам.Но с филър рискувам неравности предполагам
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #23  
Стар 18th February 2011, 20:53
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

Ами не, защо неравности? Филърът се инжектира дълбоко, не съм виждала неравности по назолабиални бръчки.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 19th February 2011, 06:29
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от demili 1
Ами не, защо неравности? Филърът се инжектира дълбоко, не съм виждала неравности по назолабиални бръчки.
Шубе ме е
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #25  
Стар 19th February 2011, 13:47
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от demili 1
Маризабела, с радиочестотен лифтинг няма да успееш да запълниш назолабиалните гънки .Аз на твое място бих сложила филър, например Juvederm 4. Плътен е и доста дълготраен поставен именно в тези бръчки.
Вярно е, че не се запълват от радичестоттния лифтинг, затова съм препоръчала комбиниране с филър. Радиочестотния лифтинг постига ефекта на чийк лифтинга, но при не много състарена кожа и е с по-кратък ефект. Стяга се кожата и са изпъва средната част на лицето, но без рязане. Пак уточнявам, при млада кожа ефекта е много видим, при по-отпусната е по слаб, при нея определено ще има видим ефект, защото кожата още не е отпусната. С малко филър ще допълни ефекта от радиочестотния лифтинг. Е, ако иска да опита, разбира се. Но на тая възраст ми се струва много по-удачно, отколкото оперативна намеса. Пък и винаги може да се отиде на по-агресивния вариант, но защо да не се опита първо с нещо по-леко.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 19th February 2011, 16:23
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от demili 1
Ами не, защо неравности? Филърът се инжектира дълбоко, не съм виждала неравности по назолабиални бръчки.
Шубе ме е

След всичките ти операции те е страх от филърче?????
Отговори с цитат
  #27  
Стар 20th February 2011, 06:15
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от demili 1
Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от demili 1
Ами не, защо неравности? Филърът се инжектира дълбоко, не съм виждала неравности по назолабиални бръчки.
Шубе ме е

След всичките ти операции те е страх от филърче?????
Това че са ВСИЧКИТЕ,не значи,че никога не ме е било страх
А особено филърите никога не съм йм била привърженик.Те не оправят проблема,а само с еопитват да го замаскират.
Ккато вече казах,аз искам скулптиране на бузите,при което да има дръпване,за да се изпънат гънкитеФилър не мисля изобщо,че е мой вариант.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #28  
Стар 3rd March 2011, 15:22
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Лелее момичета, като ви чета и като се погледна в огледалото и се хващам за главата първо от това на какво приличам и второ, че аз си мислех с малко филър и ботокс да се оправи положението ама... май не е точно така. Имам трайни бръчки на челото и гневна от две линии много дълбока, пачи крак постоянен и дори тънки вече постояни линии от носа към бузите, отделно назолабиални доста изразени и трайни... От това което съм чела определено съм привърженик на липофилинга, но не бих могла да си го позволя примерно повече от веднъж...
Май ще е най добре при възможност да се посъветвам с д-р Денкова и да видим тя какво ще ме посъветва...
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #29  
Стар 3rd March 2011, 15:22
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Лелее момичета, като ви чета и като се погледна в огледалото и се хващам за главата първо от това на какво приличам и второ, че аз си мислех с малко филър и ботокс да се оправи положението ама... май не е точно така. Имам трайни бръчки на челото и гневна от две линии много дълбока, пачи крак постоянен и дори тънки вече постояни линии от носа към бузите, отделно назолабиални доста изразени и трайни... От това което съм чела определено съм привърженик на липофилинга, но не бих могла да си го позволя примерно повече от веднъж...
Май ще е най добре при възможност да се посъветвам с д-р Денкова и да видим тя какво ще ме посъветва...
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #30  
Стар 3rd March 2011, 19:59
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

на колко си години?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Plasticalwaysfantastic
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:58.