IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 8th July 2010, 23:19
crazygirllp crazygirllp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 108
По подразбиране Hill clinic

Предстои ми операция!
Някой ходил ли е там? Моля споделете мнения!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 12th July 2010, 21:48
viki68 viki68 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 15
По подразбиране И аз

искам да питам същото.Имам много добри отзиви, но чакам и от теб. Кога е интервенцията. Моля, мнооооого сподели!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 9th August 2010, 18:31
crazygirllp crazygirllp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 108
По подразбиране

Направих си корекция в hill clinic преди почти 1 месец.Струваше ми 4000 лв.Казаха, че няма да боли- болеше,казаха,че няма да кърви-една седмица кървеше...В клиниката са много мили и обстановката е приятна,но устната ми започна да се разкъсва...операцията беше неуспешна,дадох всички пари на семейството си за тази операция,а сега отново страдам.Не направиха това ,за кото се уговорихме, не отговарят директно на въпросите- казват че си знаят работата...Моят проблем беше по сложен от лабиопластиката. Процедурата я направиха уж с лазер и това било причината за високата цена...
Сега ми предлагат още една операция -сас скалпел(а преди това ми обясняваха че е недопустимо такава операция да се извършва без лазер)
Незнам как ще събера сили за още една операция.Дали ще е безплатна или пак ще искат луди пари.Незнам дали да им се доверя отново,но имам ли избор нещата не могат да останат така както са.Тъканите които зашиха една за друга не зарастнаха,още не са ми паднали конците, а кожата ми се къса.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 9th August 2010, 18:32
crazygirllp crazygirllp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 108
По подразбиране

Вики с теб какво стана? Ти ходи ли на консултация?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 9th August 2010, 22:20
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

За болка не зная , но мястото е пълно с кръвоносни съдове и затова доста хирурзи не се наемат да правят този вид операция . Затова за по-малко кървене и по-бързо възстановяване са ти предложили лазер .
Жалко , че трябва да продължаваш ; и сумата ти е била големичка .
Момичета , някои операции се правят и от гинеколози , или поне от тези , които и израждат . Не търсете само пластични хирурзи ... както и за бенки - и обикновен хирург може да маха . На фрапантно ниски цени .
__________________
Не съм това , което съм , но и другите не са това , което са .
Отговори с цитат
  #6  
Стар 9th August 2010, 23:05
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
както и за бенки - и обикновен хирург може да маха . На фрапантно ниски цени
и фрапантно опасно
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 10th August 2010, 06:03
crazygirllp crazygirllp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 108
По подразбиране

и при гинеголог съм била-оперира ме и ме направи на нищо,след него отидох в хил клиник
преди да предприема нещо бях се консултирала с 10 специалисти-5 гинеколози и 5 пластични
няма гаранция за никого,колкото и да подбираш,докато не се оперираш няма да разбереш
Отговори с цитат
  #8  
Стар 10th August 2010, 15:45
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

докато не започнеш да говориш с имена мисля,че няма как да получиш адекватни коментари !! кои са тея гинеколози ??????:
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 13th August 2010, 07:39
Аватара на smehuranka
smehuranka smehuranka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: София
Мнения: 144
По подразбиране

И аз влизам в тази тема, за да ви чета. Че май старата вече не е актуална.

С уговорката, че още не съм се решила и засега само пасивно събирам мнения и впечатления...
Отговори с цитат
  #10  
Стар 15th August 2010, 17:23
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от crazygirllp
Направих си корекция в hill clinic преди почти 1 месец.Струваше ми 4000 лв.Казаха, че няма да боли- болеше,казаха,че няма да ............ Дали ще е безплатна или пак ще искат луди пари.Незнам дали да им се доверя отново,но имам ли избор нещата не могат да останат така както са.Тъканите които зашиха една за друга не зарастнаха,още не са ми паднали конците, а кожата ми се къса.
Този пост във всяка тема ли го има????
__________________
Бъди във форма!!
www.atletikko.com
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Hillclinic
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:42.