IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 20th November 2014, 18:55
riki_k33 riki_k33 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2014
Мнения: 17
По подразбиране

да бе да аз квото и да вземам повече от един тек не мога - мога но много рядко трябва да съм адски възбуден
Отговори с цитат
  #12  
Стар 18th February 2015, 18:29
vilipetrova vilipetrova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 14
По подразбиране

Моя мъж също имаше същия проблем с бързото свършване. Беше си поръчал едно задържащо спрейче немско от един сайт - sexshop.bg, което забавя свършването на мъжа с до 10 пъти над това, което той издържа. Ефект определено имаше и двамата сме си много доволни от секса до ден днешен
Отговори с цитат
  #13  
Стар 16th November 2015, 12:27
Аватара на zara8
zara8 zara8 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2015
Мнения: 8
По подразбиране

Няма значение на колко години си,този проблем се среща не само при по възрастните мъже а и при младите,аз съм на 29 ,мъжа ми е на 34 и от две години има проблем с ерекцията.Пил е какви ли не неща,но от известно време ползва само makagra желе за здрава ерекция и задържане и най-доброто е ,че е билково,и не вреди!.Ако има някой мъж който го е пробвал да каже
Отговори с цитат
  #14  
Стар 16th November 2015, 14:56
epadedaznam epadedaznam не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2015
Мнения: 1
По подразбиране

Аз съм много доволен от билковото желе Макагра, от почти 2 месеца си взимам от това желе и мисля да продължавам да си го ползвам
Напълно натурално е и затова е безвредно. Дава резултат.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 16th November 2015, 18:46
vilipetrova vilipetrova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 14
По подразбиране

Здравейте! Ние с мъжа напоследък доста слушахме за едни нови желенца на билкова основа - Мака Гра! Та решихме най-накрая да си вземем и да видим какво представляват! Много сме доволни от ефекта който дадоха! Препоръчвам на всички! Определено ще се взимат пак!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 29th November 2015, 16:05
blogzdrave blogzdrave не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 9
По подразбиране

Най известния метод, за увеличаване времетраенето на половия акт е така наречената техника за пренасочване на вниманието. А именно. Мисли за всичко различно от секса.
Звучи противоречиво, но много често върши отлична работа. Мисли си за съботния мач, за разходка в парка или нещо друго без то да е свързано с сексуалните ти фантазии. Тази техника забавя мъжкия оргазъм, но също така може и да намали неговата интензивност. При някои мъже с течение на времето техниката може да доведе до проблеми с ерекцията .
Опитай също и с използването на по-дебели презервативи. Това би намалило чувствителността в областта на пениса и да увеличи продължителността на половия акт.

Тук може да откриеш още няколко техники за удължаване на половия акт: Как да увеличите своята сексуална издръжливост
Отговори с цитат
  #17  
Стар 29th November 2015, 16:32
Аватара на megatone
megatone megatone не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2015
Мнения: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от epadedaznam Виж мнението
Аз съм много доволен от билковото желе Макагра, от почти 2 месеца си взимам от това желе и мисля да продължавам да си го ползвам
Напълно натурално е и затова е безвредно. Дава резултат.
Кой пък ти каза, че щом нещо е натурално то е безвредно? Я си пиини едно натурално билково чайче от татул и ела пак да си поговорим

Последно редактирано от megatone : 1st December 2015 на 09:32
Отговори с цитат
  #18  
Стар 3rd November 2017, 11:19
fein fein не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2017
Мнения: 1
По подразбиране

Аз също имах същият проблем,но на мен ми помогнаха едни хапчета на билкова,основа vitagra,мисля,че се казваха и съм много доволен.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 7th November 2017, 16:20
kristina1199r kristina1199r не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2016
Мнения: 17
По подразбиране

моя приятел е много доволен от тези:
http://orgasmmarket.com/%D1%81%D0%B5...8A%D0%B6%D0%B5
Отговори с цитат
  #20  
Стар 10th January 2018, 16:29
stefan-nikolov stefan-nikolov не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2018
Мнения: 3
По подразбиране

Много е сложно с тая преждевременна еякулация...продават се страшно много хапчета ама как да ги взема, от къде да знам дали нямат странични ефекти. Като цяло идеята с упражненията не звучи никак лоша даже сега ще се разровя ако мога да потърся още информация. Колеги ще пробвам как е с тренировките и ще ви кажа
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПРОБЛЕМБързаерекция
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:29.