IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #621  
Стар 23rd July 2013, 18:06
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от малко ангелче Виж мнението
Твоите стоят много добре на тялото ти,макар че си дребничка а и както виждам си слабичка.Изключително секси,но като естествени...ето затова предпочетох анатомичните,макар че на доста момичета и кръглите стоят невероятно.Ами незнам колко имам -Стоянов не ми каза...каза само че имам хубави гърди и даже първоначално ми предложи между 290 и 330.Аз му казах,да са възможно най големите за тялото ми но да не стоят вулгарно...и да са над 350
Хич не съм слаба,а мускулеста .55/56 кг съм принципно в тренировъчен период.Но да ,стоят доста естествено,както и ги исках
Много малко кубици ти е предложил,направо шокиращо верно.
Ако ти сложи 410 ще е супер
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #622  
Стар 24th July 2013, 14:44
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Мариса, обожавам такива гърди, леко разляти към подмишницата... Страхотно стоят.
малко ангелче, избери възможно най-големия размер, щом искаш големи гърди, иначе ще съжаляваш после. Май на всички ни малеят в даден момент след операцията, а при теб малеенето е започнало предварително
Отговори с цитат
  #623  
Стар 24th July 2013, 14:46
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от simona_80 Виж мнението
Мариса, обожавам такива гърди, леко разляти към подмишницата... Страхотно стоят.
малко ангелче, избери възможно най-големия размер, щом искаш големи гърди, иначе ще съжаляваш после. Май на всички ни малеят в даден момент след операцията, а при теб малеенето е започнало предварително
Налии,благодарски :*

И аз това й казвам,нека да слага възможно най-големия кубик,защото като й спаднат отоците ще има да се вайка защо не е сложила повече
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 24th July 2013 на 15:02
Отговори с цитат
  #624  
Стар 24th July 2013, 14:53
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Аз съм с 450 сс и вече се вайкам, защо не сложих повече
Отговори с цитат
  #625  
Стар 24th July 2013, 15:03
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от simona_80 Виж мнението
Аз съм с 450 сс и вече се вайкам, защо не сложих повече
ЕЕ,защо така?Това са доста големи импланти.Може би още са прясно оперирани?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #626  
Стар 24th July 2013, 15:25
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Ей вие жените се много ненаситни, когато стане въпрос за големината на гърдите ви При това положени обаче нямате право да казвате на мъжете, който им се иска да имат по голям член, че са комплексари и такива неща

Този аватар на Мариса обаче доста заблуждава, наистина е разтеглен, ама ето не искат да оправят проблема и да можем да си ги сменяме !

Не се притеснявайте да си пускате снимки и не е нужно да си показвате лицата и сега само слушам, колко добре ви седели и т.н. ама без снимка
Но това не е изпросване, да не си помислите нещо такова моля ви се, аз не съм такъв човек

Бог за това ви е създал толкова красиви и изящни, за да ни радвате нас мъже с тази красота и за това не трябва да я криете. Ех ако бях жена, да видите само как щях да си ги друсам на плажа, а като почна да ги мажа с плажно масло и тогава кочовете ще гледат като ...

Отговори с цитат
  #627  
Стар 24th July 2013, 15:35
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Ей вие жените се много ненаситни, когато стане въпрос за големината на гърдите ви При това положение обаче нямате право да казвате на мъжете, които им се иска да имат по голям член, че са комплексари и такива неща
Май е така наистина.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #628  
Стар 25th July 2013, 20:01
малко ангелче малко ангелче не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 17
По подразбиране

На мен все още не са почнали да ми малеят ,ще видя като ги сложа.Но като гледам,че на повечето след време и се струват по-малки,дали защото свикват с тях или заради отоците...Това ме кара да се спра на най-големия възможен имплант.Стоянов ми каза да си взема сутиен 75D,а след отоците ще съм пълна чашка 75С.
Момичета искам да ви питам откъде си купихте спортния сутиен на триумф енерджи?Знам,че е обсъждано но не зная къде точно.Благодаря ви:
Отговори с цитат
  #629  
Стар 25th July 2013, 21:24
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
ЕЕ,защо така?Това са доста големи импланти.Може би още са прясно оперирани?
на 4 месеца съм
Отговори с цитат
  #630  
Стар 25th July 2013, 21:30
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Налии,благодарски :*

И аз това й казвам,нека да слага възможно най-големия кубик,защото като й спаднат отоците ще има да се вайка защо не е сложила повече
Моя милост. !!!


Ангелче, сутиените на триумф ги има по моловете.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:28.