IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2291  
Стар 2nd October 2014, 22:20
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от katerinailieva Виж мнението
The Shadow, благодаря ти за помощта и чудесното отношение към човек, който дори не е заслужил подобно такова. Гледам доста често се изказваш по този начин из форумите.
За твое сведение чашка "С" за ръст 170см едва ли е извън габаритно.
Най-добре да намалиш употребата на паразита "тоест", че само това се помни от постовете ти.
Още веднъж благодаря за помощта и съдействието ти! Ценя иронията и сърказмът, но само когато са на място.
Хайде със здраве и дано мъжът ти ти обръща повече внимание, та по-малко да злобееш по форумите
Отговори с цитат
  #2292  
Стар 2nd October 2014, 22:25
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от The Shadow Виж мнението
Е ако искаш да приличаш на нещо извън габаритно - тоест извън нормалните размери на физиката ти сложи си 500 куб. Тамън ще заприличаш на нещо извън габаритно и в усмех на хората които те виждат на вред. Тоест познати /мани ги- те ще знаят/ но иначе ще си проформа на ходеща силиконка, на която отдавна и е минало времето тип Фолкаджийка - тоест имаше мода която премина вече от години! И ще е смешно. Ама то човек си преценява сам за себе си де. Ай дано да ти върже на двеста пъти по!!!! Винаги съм казвала че винаги дадените промени трябва да са за добро и без излишна ВИДИМА намеса, щото просто иначе става смешно и гротеско като се прекали...ама доста хора прекаляват Тоест доста хора са ужасно заблудени относно корекциите и естествеността. След тях /доста нескопосани/ приличат на ужасни неща и ако се види преди и след доста хора ще кажат преди беше в пъти по-добре от колкото е това в което се превърна. Та помислете си какво точно искате за промяна......А и дали ще ми постнат сто неща от сорта фръц-пръц и на въпрреки: Не ме интересува дами. Живи и здрави да сте!
Сенчице...за съжаление отново ПОВЪРНА в ефир, миличко!Поредното дълбокомислено съждение роди тежко ударената ти главица, айде се спри, не ти ходи на високият ЕнТеЛеКт. И един чисто приятелски съвет - пий си редовно лекарствата, че вече взе да изтърваш положението и слабо се владееш))))
Отговори с цитат
  #2293  
Стар 5th October 2014, 09:40
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

katerinailieva убедена съм, че резултата след операцията ще е много добър. Даже съм сигурна, че в момента представата ти за 410 кубика е преувеличена - тоест представяш си ги по-големи от колкото ще са....Разбира се, идва момента тогава, когато , като повечето нас, ще започнат да ти малеят .
Пуфпаф, какво има да качва снимки след операцията и да я оценяваме става и не става. Това са нейните гърди и е важно на нея да й харесват. Вече операцията ще е минала и няма как ако на теб не ти харесват да се върне да ги преправя. Решението трябва да се вземе сега и аз съм сигурна, че тя е взела правилното решение.
А и като знам доктора и колко точно око има съм сигурна, че резултата ще е страхотен.
Отговори с цитат
  #2294  
Стар 5th October 2014, 18:09
Аватара на Katerina_
Katerina_ Katerina_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 48
По подразбиране

Шоки, благодаря ти за окуражителните думи! Точно от това имах нужда покрай притесненията преди операцията дано найстина резултатът да е добър
Отговори с цитат
  #2295  
Стар 13th October 2014, 13:56
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от de_ni_ Виж мнението
Сенчице...за съжаление отново ПОВЪРНА в ефир, миличко!Поредното дълбокомислено съждение роди тежко ударената ти главица, айде се спри, не ти ходи на високият ЕнТеЛеКт. И един чисто приятелски съвет - пий си редовно лекарствата, че вече взе да изтърваш положението и слабо се владееш))))
Мила Дени, Пожеланията си ги запази за себе си. Много сте отворени пред мониторите и клавиатурите. Ама сигурна на 99% че на живо сте това, което плюете срещу другите тук. И за Ентелекти може да си говорим доста на четири очи или както е модерно да се казва ФЕЙС ТУ ФЕЙС. А ти си повръщай..../това нова реплика в Ентелигентното общесто/
За завършек вече не казвам : Със Здраве, в реплика от новото време и новите Ентелегенти: Аре Марш, щото не си ми на нивото Разбираш ли Начи!
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #2296  
Стар 13th October 2014, 18:11
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

1:0 За Дени ма нема да издавам що..... ще градим съспенс!!!!!
Отговори с цитат
  #2297  
Стар 14th October 2014, 13:41
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Отговори с цитат
  #2298  
Стар 14th October 2014, 22:25
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от The Shadow Виж мнението
Мила Дени, Пожеланията си ги запази за себе си. Много сте отворени пред мониторите и клавиатурите. Ама сигурна на 99% че на живо сте това, което плюете срещу другите тук. И за Ентелекти може да си говорим доста на четири очи или както е модерно да се казва ФЕЙС ТУ ФЕЙС. А ти си повръщай..../това нова реплика в Ентелигентното общесто/
За завършек вече не казвам : Със Здраве, в реплика от новото време и новите Ентелегенти: Аре Марш, щото не си ми на нивото Разбираш ли Начи!
Едва ли ще опитам да ти гоня нивото - толкова ниско НЕ мога да падна, за да те достигна. И скоро не бях виждала тоооолкова много правописни грешки, колкото в твоето писание - трепери ти ръката, а мозъкът-още повече!Разбираш ли НАЧИ!
И само между нас двете - тази команда "МАРШ" от мъжът си ли я чуваш, че се вижда - тежи ти на душичката такова унизително отношение към "високата" ти личност!
За завършек ще ти кажа- хайде със здраве - че душевното и умственото здраве при теб силно са изчерпани! Чист въздух и силна храна - може да ти повлияе благотворно!
Отговори с цитат
  #2299  
Стар 17th October 2014, 09:09
Аватара на Katerina_
Katerina_ Katerina_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 48
По подразбиране

Здравейте момичета,
Искам да благодаря на всички, които се отзоваха на запитването ми. Благодаря ви, че ми помогнахте да избера хирург и още повече, че ме посъветвахте правилно за кубиците. Много съм доволна от Стоянов и целия му екип, страхотни професионалисти. Операцията мина вчера и всичко е наред при мен, болките са търпими, вероятно вкъщи без дренаж ще се засилят в следващите няколко дни, но всичко се търпи в името на резултата. Кубиците ще са съвсем съразмерни на тялото ми, добре, че не сложихме по-малките .
Надявам се да нямам усложнения.
Пожелавам ви хубав ден и отново едно голямо благодаря!
Отговори с цитат
  #2300  
Стар 17th October 2014, 16:16
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от katerinailieva Виж мнението
Здравейте момичета,
Искам да благодаря на всички, които се отзоваха на запитването ми. Благодаря ви, че ми помогнахте да избера хирург и още повече, че ме посъветвахте правилно за кубиците. Много съм доволна от Стоянов и целия му екип, страхотни професионалисти. Операцията мина вчера и всичко е наред при мен, болките са търпими, вероятно вкъщи без дренаж ще се засилят в следващите няколко дни, но всичко се търпи в името на резултата. Кубиците ще са съвсем съразмерни на тялото ми, добре, че не сложихме по-малките .
Надявам се да нямам усложнения.
Пожелавам ви хубав ден и отново едно голямо благодаря!
Болките няма да ти се засилят. Със здраве да си ги носиш и само радост да ти носят.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:38.