IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2231  
Стар 5th August 2014, 11:59
bobkaa bobkaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 4
По подразбиране

Exceptionnelle, как си? Как мина операцията?
Отговори с цитат
  #2232  
Стар 6th August 2014, 11:45
Аватара на Exceptionnelle
Exceptionnelle Exceptionnelle не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2014
Град: Gardens of Delight
Мнения: 3
По подразбиране

Bobka, благодаря..мина добре Възстановяването също върви нормално, но ми понася по-трудно, отколкото предполагах.Не мога да си намеря място и ми идва да ревна понякога..а и явно съм доста страхлива и почти не се движа. Иначе в клиниката всичко беше перфектно..сега отивам за смяна на превръзка и нямам търпеение да чуя какво ще каже докторката..изглеждат "добре" засега...подути до пръсване настрани и нагоре Явно ще трябва повече търпение.
Отговори с цитат
  #2233  
Стар 6th August 2014, 12:10
bobkaa bobkaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 4
По подразбиране

Радвам се, че се чувстваш добре. Ти с какви импланти си? Ех, жалко, че не става да ти пиша на лични, но ще го измислим някак.
Отговори с цитат
  #2234  
Стар 6th August 2014, 15:49
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Бързи връзки >>> Редактирай Опциите (проверете какво е зададено там под "Лични съобщения")
Отговори с цитат
  #2235  
Стар 17th August 2014, 20:34
Аватара на Лина
Лина Лина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 137
По подразбиране

Мауе, тука много тихо ве. Сичкото цици на морето са разхождат май.
Пък аз, да са пофаля, най-после си закупих истински сютиен, даже два. Пък колко пари дадох, не е истина. Ама до сега все си ходех със спортни, и това вече година. Събрали са ми се над десетина и то от сякви марки. Напоследък пък, май даже повече без сютиенче. Ма много ми е кеф да награбя една камара бански и сютиенчета и да се запътя към пробната. Но все нещо не попадах на размер явно. То вярно, силиконките не е толко лесно да ги напъхаш у секи сутиен. Ама вчера два сутиена и един бански даже си взех, та чак не мога да им се нарадвам.
Но сега съм изправена пред дилема: да махна ли банелите, или не. Хич не ги обичам тез банели. То тея сутиени като гледам са ми повече за украса, не толко да ми държат циците. А и чичко Доктор като гледам добре ги е напъхал под мускула, та за това. Само се чудя, ако махна тез телове да не вземат да се обезформят сутиените или пък да не ми се качват нагоре нещо.
Ама много трудно било да си намери човек сутиен, който или да не е с подплънки, или поне да са тънички.
Та ако сте махали теловете, казвайте какво се случва със сутиена, слуша ли?
Отговори с цитат
  #2236  
Стар 18th August 2014, 08:56
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Аз с тез сутиени в един момент се хванах в приключение. Едно време като бях без цици все още не бяха навлезли толкова тези с подплънките и едвам си намирах сутиен с подплънки читави. След това напускаха тези не с подплънки , а с възглавници направо, пак не ставаха. Сега пък не мога да си намеря сутиени с тънка мека чашка без подплънка. Честно казано намерих идеални такива в продавалник. Махнах им банелите и са си наред, но като се има в предвид, че моите цици са от малките и не тежат, за да деформират сутиена.
Отговори с цитат
  #2237  
Стар 19th August 2014, 21:29
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Мейдей... мейдей... мейдей от мУрето дет си пека дупето.... (емот цица с бира и цаца)

Начи Линката, толко съм горда че си успЕла а си закупиш сютени и то ДВА!!!! Аз банелите вече не ги махам, стига да са ти удоВни и да не те бодат теловете в краищата нямаш пробУеми.


Аз да ви кажа съм пут голем стрес.... на басейна на хотела ме набара една леля - българка с немски хъсбънд (много мил човек... дума не обелва... само носи бири )... та тая леля не млъква... за 30 мин. разбрах сичко за нея и за роднините й до девето коляно ... кой как се жени и развежда... колко българските мъже не струват (за цял ден вчера успях да се включа с около 3 и палвина думи). Опитвах се да чета книжка ма таа от намек не разбира. ДНЕС ВСИЧКИ ШЕЗЛОНГИ ОКОЛО МЕН БЯХА ЗАЕТИ ОТ ДРУГИ ХОРА И СИ ВИКАМ УРААААААААААА. Онаа кат дойде цел ден се провикваше от другия край на басейна ЛИЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ БИРА???? (аз правя знаци ненене) е нема "не".... Ханс лети с бирите Стискайте палци утре да ги няма.... то тва не е почивка!!!! Ша ви ъпдейтвам кво се случва....
Отговори с цитат
  #2238  
Стар 20th August 2014, 11:50
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Ти голяма почивка ще изкараш Ужас просто ...
Отговори с цитат
  #2239  
Стар 21st August 2014, 07:50
Аватара на Лина
Лина Лина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 137
По подразбиране

Хаха УиУе, Уиуе...требе да си благодарна на таз уеука, как ще я запомниш таз почивка иначе Със слушалки пробва ли?....ма едва ли ш стани де....Уф и на мен ми се е случвало подобно. Опитвам се да изключа докат ми дърдорят, усмихвам се миуо,за всеки случай кимам и понякога казвам " Да, да" Ама то и ти сиг така правиш и уеуката е решила вече, че си мноо готина за компания. А иначе, срам ме е да си призная, и ми е мн съвестно, но на майка ми така правя. Като ме фане на телефона да ми обяснява кой откъде е, и аз оставям телефона на масата, отивам правя си кафе и докато се върна тъкмо за финалното "да,да" и тя вече се е изморила...ужасна съм и сиг ще съжалявам някога, ама...
Отговори с цитат
  #2240  
Стар 21st August 2014, 12:03
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Лина Виж мнението
Пък аз, да са пофаля, най-после си закупих истински сютиен, даже два.
Не не не, без снимка никой няма да ти повярва
Значи може да се изтупаниш на плажа и един милион маймуни да видят бомбите ти, а ние тук нищо да не видим

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението


Аз да ви кажа съм пут голем стрес.... на басейна на хотела ме набара една леля - българка с немски хъсбънд (много мил човек... дума не обелва... само носи бири )... та тая леля не млъква... за 30 мин. разбрах сичко за нея и за роднините й до девето коляно ... кой как се жени и развежда... колко българските мъже не струват (за цял ден вчера успях да се включа с около 3 и палвина думи). Опитвах се да чета книжка ма таа от намек не разбира. ДНЕС ВСИЧКИ ШЕЗЛОНГИ ОКОЛО МЕН БЯХА ЗАЕТИ ОТ ДРУГИ ХОРА И СИ ВИКАМ УРААААААААААА. Онаа кат дойде цел ден се провикваше от другия край на басейна ЛИЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ БИРА???? (аз правя знаци ненене) е нема "не".... Ханс лети с бирите Стискайте палци утре да ги няма.... то тва не е почивка!!!! Ша ви ъпдейтвам кво се случва....
Жената те харесва и иска да ти го покаже, ако и на теб ти харесва външно какво лошо има в това да се позабавлявате, жените много често са по добри любовници от повечето мъже. Направи го, поне един път в живота всяка жена трябва да опита да види как е с...а с друга жена, Сега е момента докато си още млада !
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:09.