IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2791  
Стар 27th March 2015, 17:18
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Спри да четеш глупости. Сипи си едно питие и не се Фърляй в некви филми...
Отговори с цитат
  #2792  
Стар 27th March 2015, 17:21
traqni traqni не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 49
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kimbarlly Виж мнението
Момичета, моля ви помагайте, започна да ме тресе предоперационна треска, побърквам сее.
Такъв страх не съм изпитвала досега, имам и ринопластика и секцио, не помня такова нещо.
Все едно ще правя нещо нередно, така се чувствам, отделно започнах да чета някакви лунни календари, хороскопи и реших, че датата ми не е подходяща и съм на път да я отложа.
Моля ви за малко кураж, опитвам се да не си мисля глупости, но незнам защо си позволих да изпадна в такова състояние, може би защото не съм казала на никой от близките си и нямам подкрепа от никого
Здравей и аз ще лягам под ножа....ти кога си при кой и колко куб.ще слагаш...извини ме за вьпросите но и аз като теб...все го мисля
Отговори с цитат
  #2793  
Стар 27th March 2015, 17:41
kimbarlly kimbarlly не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 22
По подразбиране

Благодаря ти, Lilyana, опитвам се да се разсейвам, но акъла ми е все там, вместо да я чакам с нетърпение, аз все едно насила ще ходя
Здравей, Traqni, явно не съм сама. Аз съм за 07.04, при д-р Даниел Янков, клиника Дивна във Варна, 325 сс Natrelle Inspira.
Ти при д-р Пеев ли ще си, какво те притеснява кубиците ли или и ти като мен те е обхванала страховата невроза?
Отговори с цитат
  #2794  
Стар 27th March 2015, 18:04
Аватара на gakj
gakj gakj не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 58
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Katerina_ Виж мнението
Здравей, Carie,
Оперирах се при Стоянов преди почти 6 месеца. Поред на въпросите :
- втора консултация не е задължителна. Налага се само ако не вземете решение относно имплантите на първата такава, или има някаква промяна, която изисква втори преглед и измерване от хирурга.
- дата може да бъде насрочена дори веднага след консултацията. Аз така направих, тогава платих и капарото - 500 лв. Датата за операция се съобразява с цикъла ти, но подлежи на промяна като ако ти дойде, се отлага.
-направените изследвания може да им изпратиш на мейл, за да не се разкарваш. Питай дали може да им ги изпратиш и ако има нещо да се чуеш с анестезиолога по тел.
- за насрочване на операция е задължително заплащането на капаро от 500 лв.
Така беше преди половин година, ако има някаква промяна, някой от по-скоро опериралите се да се включи
да така е същото беше и сега когато аз се оперирах преди 10 дни
Отговори с цитат
  #2795  
Стар 27th March 2015, 18:24
Аватара на Arizonna
Arizonna Arizonna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 31
По подразбиране

kimbarlly, спокойствието и позитивната нагласа са по-важни. И аз като теб седмица-две преди операцията бях изтрещяла. На единия ден я исках, на другия - не... дни наред така. Всякакви хора ми говореха всякакви неща. Даже и кошамар сънувах една нощ. Пълна лудница ти казвам! Не знам как, но два-три дена преди операцията ме обзе олимпийско спокойствие, почнах да си мисля само колко хубави цици ще си имам, как ще им се радвам. Даже в деня на операцията, понеже ми се наложи да чакам 6 часа в болничната стая преди да ме оперират, бях щастлива и нямах търпение... Това за хороскопите и мен ме споходи докато траеше чакането в болницата. Имам чувството, че винаги ще го помня този момент. Отварям си дневния хороскоп в един сайт и чета заглавието - "денят е определен за промени и трансформации".. Спуках се от смях и пращах скрийншотове на приятелките си. После седя и си мисля - днес сме 11-ти, това звучи добре - две симетрични цици... Откривах позитивни сигнали във всичко. Но мисля, че нагласата е най-важна, пак казвам. Една позната имаше две седмици след мен операция при д-р Стоянов и толкова била притеснена и разколебана, че от болницата и казали да си ходи, че не можело така. Когато била по-спокойна и сигурна тогава да отиде.

Последно редактирано от Arizonna : 27th March 2015 на 18:33
Отговори с цитат
  #2796  
Стар 27th March 2015, 19:20
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Кимбарли мамопластиката е една лека операция. Сигурна съм, че тази на носа ти е била хиляда пъти по- дискомфортна, а па като се сетя за моето раждане, предпочитам 10 цици да си сложа, но абсурда да раждам пак. А и тези хоросскопи не са лични, а общи. как реши, че точно за тебе се отнасят. Чак за паника нямаш никакво основание.
Аз не чувствах страх операцията нито за един миг. Отидох с една усмивка и щастлива, че чак учудих персонала. Приспаха ме, събудих се с цици и лека мускулна треска. Е има известен дискомфорт един месец, но всичко отшумява и след това няма да имаш проблеми.
Отговори с цитат
  #2797  
Стар 27th March 2015, 19:45
kimbarlly kimbarlly не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 22
По подразбиране

Arizonna, Шоки, благодаря ви от сърце, вашите резултати са доказателство, че когато си позитивно настроен, нещата се получават, както искаш.
Шоки, не съм се повлияла точно от хороскопа, а от това, че на много места прочетох, че когато Луната е в знака на Скорпион, не е хубаво да се правят хирургически намеси, а моята дата се пада точно тогава. Поисках да я променя, но нямаше възможност, след това са празници, а след тях ми е цикъла и така, каквото стане накрая.
Може и мен да ме изгонят като ме видят и като им заговоря пак за моите Луни и зодии Предупреждавам никой да не се рови в нета на тази тема, аз вече съм на път да стана астроложка
Отговори с цитат
  #2798  
Стар 27th March 2015, 19:47
Аватара на tolini
tolini tolini не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 51
По подразбиране

Кимбърли,спокойно. Аз съм най-голямата паника на света,а в деня на операцията нямах търпение да ме приспят. Наистина ден преди това се притеснявах много,постоянно четях форума. Бях се ошашкала отвсякъде,а всъщност няма от какво. Вече четвърти ден им се кефя,днес си ги видях без сутиен.
Отговори с цитат
  #2799  
Стар 27th March 2015, 20:01
Аватара на tolini
tolini tolini не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 51
По подразбиране

И сега един въпрос към момичетата минали през това. Лявата ми гърда е изтръпнала,нямам никаква чувствителност на нея,дясната беше с по-малката основа . Огледах ги внимателно днес и ми се виждат леко различни и като че ли от гънката до зърното има разлика в двете гърди. В лявата все още чувствам онова,,бълбукане вътре,, . Ами,ако така стават различни с времето? Охх
Отговори с цитат
  #2800  
Стар 27th March 2015, 22:07
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Много е рано да мислиш колко ще са различни. През възстановителния период е нормално да ги чувстваш по различен начин и да изглеждат различно.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:54.