IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #641  
Стар 27th July 2013, 23:50
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
И на мен щеше да ми е притеснено много,ако беше енчев....дано се справи.Съжалявам за негативния коментар,но това е моето мнение,успех
Съгласна съм с Мариска , някои неща просто трябва да се казват тук , а не само да се гледа сеир
Отговори с цитат
  #642  
Стар 28th July 2013, 11:16
малко ангелче малко ангелче не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 17
По подразбиране

Момичета намерих си спортния сутиен на триумф в цума,но сега се чудя как ще съм 1 месец само с 1 сутиен...ако го пера с какво ще стоя докато съхне.А честно казано не ми се купуват 2 сутиена 75D,защото като спаднат отоците ще съм 75C.Вие какво бихте ме посъветвали?
И сега като видях 75C въобще не ми се сториха огромни.ама няма да ми сложат по-големи.
Отговори с цитат
  #643  
Стар 28th July 2013, 11:56
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от малко ангелче Виж мнението
Момичета намерих си спортния сутиен на триумф в цума,но сега се чудя как ще съм 1 месец само с 1 сутиен...ако го пера с какво ще стоя докато съхне.А честно казано не ми се купуват 2 сутиена 75D,защото като спаднат отоците ще съм 75C.Вие какво бихте ме посъветвали?
И сега като видях 75C въобще не ми се сториха огромни.ама няма да ми сложат по-големи.
На мен ми поискаха 2 сутиена единия беше 75Д , а другия 75Е , сега 4 месеца след операцията съм си чашка Д но и този , който е чашка Е ми е добре и не ми е голям , така че това да не те притеснява .
Според мен ще ти е трудно само с един сутиен , а и после ще си ги ползваш за спорт .
Ако искаш едър бюст ,чашка С няма да те задоволи .
Аз съм с 500 кубика и са ми малки , не ме задоволява размера ,много ме е яд че не сложих по-големи защото при мен имаше такава възможност . Успех!!!

Последно редактирано от tyning : 28th July 2013 на 12:01
Отговори с цитат
  #644  
Стар 28th July 2013, 13:57
малко ангелче малко ангелче не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 17
По подразбиране

Благодаря ти за отговора tyning,но просто Стоянов няма да ми сложи по голям кубик.Това е максимума за мен.Каза,че след като преминат отоците ще съм пълна чашка C.Все пак съм 44 кг.може и това да се взима предвид...А дали да не си взема 2 сутиена -единият чашка D,а другия C?
Може би ще трябва да го питам като отидя на следващата консултация.
Колкото повече ви чета момичета,толкова повече ми се струва че ще ми малеят тези размери след време.
Отговори с цитат
  #645  
Стар 28th July 2013, 14:15
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Не ми се сърдете, за любопитството ми, но ми е интересно с тези кубици и бих искал да попитам за една снимка, която ми излезе в търсачката, като написах 500.куб силиконови гърди, просто искам да добия представа колко са големи тези 500куб., защото намерих в една статия сега прочетох това:

"Половината (от 18-19 до 55-60 г.) желаят уголемяване на бюста, другата част (раждали жени над 35 г.) - повдигане или намаляване. Някои пациентки искат драстично увеличение на бюста, без да се съобразяват със структурата на гърдите и допълнителния обем, който могат да поемат. Те смятат, че колкото е по-голям бюстът, толкова е по-секси. Това не е така. Сексапилът се определя от правилното съотношение между гърдите и коремната стена. Най-добрият вариант е увеличаване с 250-300 кубика при ръст 165-168 см, т.е. при гръдна обиколка 75-80 да се постигне размер С. 500 кубика са твърде много. "

Ето тази снимка, колко кубика е това според вас ? - http://media.snimka.bg/images/004461906.jpg
Отговори с цитат
  #646  
Стар 28th July 2013, 14:26
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Не ми се сърдете, за любопитството ми, но ми е интересно с тези кубици и бих искал да попитам за една снимка, която ми излезе в търсачката, като написах 500.куб силиконови гърди, просто искам да добия представа колко са големи тези 500куб., защото намерих в една статия сега прочетох това:

"Половината (от 18-19 до 55-60 г.) желаят уголемяване на бюста, другата част (раждали жени над 35 г.) - повдигане или намаляване. Някои пациентки искат драстично увеличение на бюста, без да се съобразяват със структурата на гърдите и допълнителния обем, който могат да поемат. Те смятат, че колкото е по-голям бюстът, толкова е по-секси. Това не е така. Сексапилът се определя от правилното съотношение между гърдите и коремната стена. Най-добрият вариант е увеличаване с 250-300 кубика при ръст 165-168 см, т.е. при гръдна обиколка 75-80 да се постигне размер С. 500 кубика са твърде много. "

Ето тази снимка, колко кубика е това според вас ? - http://media.snimka.bg/images/004461906.jpg
Един и същи имплант на всяка жена стой по много различен начин , тази примерно може и да е с 350 кубика ако е имала бюст преди това...
Моите са на половина по-малки от тези тук ... Аз примерно искам гръдната ми обиколка да е с 2 или 3 см. повече от ханша , а в момента гръдната ми е 3 см. по-малка от ханша . Майка ми ги видя за пръв път миналия ден и щом тя твърди , че са малки и си е мислела , че съм сложила по-големи значи няма грешка в телевизора ми , а и да не забравяме все пак , че съм си цицоманка и искам аз да си се харесвам
Отговори с цитат
  #647  
Стар 28th July 2013, 14:52
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Аз тъй като не съм запознат с кубатурите и ми беше интересно и това е точно, така, че всичко си зависи от тялото, при някой дори си трябват по големи гърди, за да има симетрия с тялото. Сигурно има и жени, който не се усещат и слагат не естетично големи гърди, за малките си телца, но такива жени по това, което съм виждал са доста малко, но сигурно и не на всяка може да и се сложат толкова големи, колкото тя иска.

Някой може да ме гледат странно, че ви влизам в женските ви дискусии, но от този форум научих доста неща и сега и в реалният живот мога да си говоря с жените и по тези теми и колкото повече теми, толкаво по добре . Това обаче не го бях помислил, за това какъв бюст е имала жената преди да и сложат имплантите и при това положение няма как да имаш представа за големината на циците, само от от размера на импланта !

Еми ще ви пожелая да си ги носите със здраве и много да им се радвате.
Хубавите стегнати гърди могат да променят жената много, малки, средни или големи, най важно е да са стегнати и с хубава форма
Отговори с цитат
  #648  
Стар 28th July 2013, 16:50
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
тази примерно може и да е с 350 кубика ако е имала бюст преди това...
Моите са на половина по-малки от тези тук ...
НЕЕЕЕЕ,ТОВА Е АБСУРДНО С 500К.ДА СА ПО-МАЛКИ ОТ ТЕЗИ
На мен тези ми изглеждат като 300к.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #649  
Стар 28th July 2013, 20:44
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
НЕЕЕЕЕ,ТОВА Е АБСУРДНО С 500К.ДА СА ПО-МАЛКИ ОТ ТЕЗИ
На мен тези ми изглеждат като 300к.

IMG_20130420_144048.jpg
сори за качеството ...
Отговори с цитат
  #650  
Стар 28th July 2013, 23:40
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Формата на гърдите ти е впечатляваща, за размера ти си знаеш, ясно е че при някой може да се сложат и по големи и пак ще са пропорционални, но и този размер не може да се каже, че е прекалено малък, но и снимката е от близко де. Виждал съм доста зле изглеждащи силиконови гърди, тези твоите не знам, кой ги е правил, но който и да е, справил се е блестящо и гърдите ти стоят много естествено !

Не съм много запознат, но ако се сложат по големи, няма ли пък тогава повече да си личи импланта, да стоят по неестествено или греша ? Големината на ореолите и зърната, поне за мен са много важни за изгледа на голо и твоите са перфектни, на мен поне тези, който са на снимка, която пуснах, по не ми харесват и ми стоят не естествено на по големи гърди !
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:00.