IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #301  
Стар 13th September 2008, 20:18
Аватара на BaTGiRL
BaTGiRL BaTGiRL не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 15
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от daliq
ще ви кажа една стара рецепта от баба ми - правила съм я два месеца и ефекта е поразяващ , но е за супер закъсали , не е много приятна ! аз се бях подстригала и накъдрила - студено къдрене , и ситуацията беше много зле! бях готова на всичко само и само да расте коса
в едно шише от бира се слагат пресни корени от коприва и ракия с по висок градус , оставя се да престои на слънце 10 дни , след това се маже скалпа на косата, завива се с кърпа да престои 30,00 мин , вярно миришеш си на алкохолик но косата расте наистина с бясна скорост !
А дали помага и за косопад? Понеже аз освен растеж, имам нужда и косопадът ми да спре.
В момента съм с шампоан против косопад, слагам и маска с чесън, а онзи ден си взех и ампули с плацента. Вече не знам какво да направя.
__________________
I am who I am. And your opinion is not needed.
Отговори с цитат
  #302  
Стар 17th September 2008, 12:04
Аватара на 4inthemorning
4inthemorning 4inthemorning не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Пловдив
Мнения: 161
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BaTGiRL
А дали помага и за косопад? Понеже аз освен растеж, имам нужда и косопадът ми да спре.
В момента съм с шампоан против косопад, слагам и маска с чесън, а онзи ден си взех и ампули с плацента. Вече не знам какво да направя.
При мен косопадът спира като я скъся. Косата ми е почти до кръста, но щом закапе - минус 10 см и спира. После расте по-бързо.
Отговори с цитат
  #303  
Стар 17th September 2008, 22:12
healthi healthi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 5
По подразбиране kosopad

Аз си спасих косата с едни капсули за пиене- Токовид/донесоха ми ги от GB/+ампули за втриванве в косата Pantesalmina.Те са витА+Е от палмово масло и аз започнах да ги пия защото сам с мастопатия.Каква беше приятната изненада- когато косата ми стана ласкава и гъста,а кожата ми не се възпалява след епилация.Капсулите разбрах ги има и в BG и то на много добра цена за този кацествен продукт
Отговори с цитат
  #304  
Стар 21st September 2008, 12:24
love_f love_f не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 6
По подразбиране

Хора, вие в ред ли сте да вярвате на тия глупости с луната. Това са измишльотини. Растежа на косата не зависи от луната, а от правилни грижи за нея. Освен това растежа на косата е заложен генетично и при всеки човек е различен. Ако се полагат правилни грижи за косата ще има и добър ефект. Но да се вярва на такива глупости с луната според мен е тъпо. Хининовата вода помага много, защото и аз съм я пробвала. Също така добри стимуланти за растеж са ампулите. Пробвайте!
Отговори с цитат
  #305  
Стар 21st September 2008, 19:39
Аватара на daliq
daliq daliq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 279
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BaTGiRL
Цитирай:
Първоначално написано от daliq
ще ви кажа една стара рецепта от баба ми - правила съм я два месеца и ефекта е поразяващ , но е за супер закъсали , не е много приятна ! аз се бях подстригала и накъдрила - студено къдрене , и ситуацията беше много зле! бях готова на всичко само и само да расте коса
в едно шише от бира се слагат пресни корени от коприва и ракия с по висок градус , оставя се да престои на слънце 10 дни , след това се маже скалпа на косата, завива се с кърпа да престои 30,00 мин , вярно миришеш си на алкохолик но косата расте наистина с бясна скорост !
А дали помага и за косопад? Понеже аз освен растеж, имам нужда и косопадът ми да спре.
В момента съм с шампоан против косопад, слагам и маска с чесън, а онзи ден си взех и ампули с плацента. Вече не знам какво да направя.
мисля , че помага , защото съм я срещала по късно и в книги с билки , като препоръчвана при косопад, а баба ми винаги е имала много дълга коса , от онези баби дето имат плитки до кръста е , сигурно и генетиката си казва думата.При мен също рецептата подейства , а не генетиката , защото си бях съсипала косата!
Отговори с цитат
  #306  
Стар 25th September 2008, 05:57
cookie cookie не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 2
По подразбиране

Аз имах проблем с косопада.Преди 3-4г ми опада косата.Ходих по доктори, изслевания, нищо не ми откриха.

Оказа се, че е от стрес.
Бях се отчаяла вече.Сестра ми ми купи едни хапчета Рекхар.Страхотни са.Сега всичко е ОК.
Не знам как се пишат на латиница , но мисля че ги има в аптеките.

Успех!
Отговори с цитат
  #307  
Стар 25th September 2008, 17:35
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

За косопад и по-бърз растеж на косата - ПРИУРИН. За съжаление го няма в Бг. Може да се купи от Гърция.
Отговори с цитат
  #308  
Стар 13th October 2008, 22:05
bojibaby bojibaby не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 3
По подразбиране

Ще започна с това че съм с много светло руса коса... да изрусявам се но същевременно си поддържам косата здрава... и расте много бързо.. каква е тайната ? Да се грижите за косата ти и тя ще ви се отблагодари не след дълго.. ползвам хининова вода, кристали, маски, лосиони всичко което можете да се сетите и ефекта е поразяващ... също съм доволна от Стимоланта на Икаров и то тривитаминола
Отговори с цитат
  #309  
Стар 29th October 2008, 23:12
bkd_90 bkd_90 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте и от мен!
Преди около година моята коса също започна много да пада. Фризьорката ми ми препоръча Fitoval капсули и шампоан и мога да кажа, че доста ми помогнаха. Обаче явно вече ми и фобия сега правя една маска която със сигурност помага:
1с.л. зехтин
1 жълтък
1с.л. кисело мляко
1 шишнце Деавид
1 шишенце витами А желателно е де се спи с нея, но не е фатално.
А за травитаминола:
1.с.л.тривитаминол
1 жълтък и 1 с.л. хининова вода ефекта наистина е поразителен надявам се да съм била полезна!
Отговори с цитат
  #310  
Стар 30th October 2008, 10:39
Аватара на Limoni-Johni
Limoni-Johni Limoni-Johni не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: BG
Мнения: 576
Изпратете съобщение чрез ICQ до Limoni-Johni
По подразбиране

bkd_90, Тривитаминола е вит. А, вит. D3 и вит. Е.
А ти ползваш Деавит (който е вит. D2+вит.А) и пак вит. А...
Аз просто си забърквам Тривитаминол с бадемово масло.
__________________
"Жестоко е сред бурени да бъдеш цвете."
Фр. Петрарка
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какдазасилярастежанакосата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:04.