IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4711  
Стар 30th September 2009, 08:04
zaki zaki не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 27
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Milla_D
О не е така, Заки,
според мен всички сме стояли толкова, колкото доцента ни е казал предварително, така че можеш напълно да му се довериш. Той наситина знае какво прави. Невероятен професионалист е. Аз докато го намеря ми трябваха три години. През това време ходих при какви ли не светила в София, но никой от тях не ми вдъхваше доверие. Доцент Джамбазов още при влизането на прегледа и въпросите с които ме посрещна, ми вдъхна страхотно доверие и знаех, че най-после съм намерила специалистът, който толкова време търсех.
Малко се отплеснах, но искъх да кажа, че щом ти е казал, че на следващия ден ще те изпише, значи наистина ще е така.
Ох, и аз толкова се бях притеснила преди прегледа - дори в един момент се замислих дали да не си тръгна, но в момента, в който го видях, вече бях сигурна, че всичко ще е наред и че трябва да го направя. Истината беше, че бях супер щастлива като си тръгнах от кабинета и даже мъжът ми (който по принцип е против) не посмя да ме убеждава повече да не се оперирам. Да се надяваме сега, че всичко ще мине наред...
  #4712  
Стар 30th September 2009, 18:37
zizy81 zizy81 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: ПЛОВДИВ
Мнения: 8
По подразбиране

Привет и от мен.Вчера ми беше операцията, а ето, че вече съм си в къщи.В момента имам ужасни отоци, очите ми са лилави и много ми се гади.Иначе операцията мина добре и все още не се е налагало да взимам болкоуспокояващи.Искрено благодаря на екипа от професионалисти на доц.Джамбазов.
  #4713  
Стар 1st October 2009, 11:24
Milla_D Milla_D не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 52
По подразбиране

Здравейте, моля за съвет. Вече втори ден имам обилна хрема и това още повече усложнява състоянието ми. Случвало ли се е на някой и какви мерки е предприемал? Мота ли да си впръствам някакви капки за хрема? В момента профилактично си впръсквам Стеримар, но като че ли тот него още повече се усложнява хремата.
  #4714  
Стар 1st October 2009, 11:33
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Пробвай с ринолекс. По-обилната секреция май е нещо нормално след ринопластика, стига секретите да са прозрачни и да нямаш други симптоми на заболяване.
  #4715  
Стар 1st October 2009, 11:39
Аватара на teabg
teabg teabg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 89
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Milla_D
Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Може би организмът ти просто реагира така - не е задължително да е инфекция. Аз също бях много отекла първите дни. Вероятно до 7-10 дни ще изчезнат отоците по лицето, оток ще остане само на носа ти. Неприятно е, но се преживява.


Сиби, какво значи, че отоци ще останат само по носа ми, а те кога щи изчезнат? Нали нама да останат по носа ми?! Тези полицето ми вече слизан надолу, в долнатачаст на лицето ми и то вече е крушовидно. Дано скоро и те да се махнат. Е, хайде слеед около два-три часа ще ми махат тампоните и... тичкам към вкъщи Сега вече и аз съм от другата страна на бариерата (на оперираните) и се присъединявам към фен клуба на доцента.

Milla_D
Не се притеснявай-все едно чета собствените си постове отпреди 5 месеца -с тазаи разлика че и аз като повечето нямах болки-поне не по главата и носа-по-скоро бях кат "премазана от влак" но това била някаква реакция на организма ми от упойките.Моята операция също беше по отворения метод-доста продължителна и тежка,с голямо "чупене"
Та за отоците-на втория третия ден лицето ми буквално приличаше на пихтия ужасно усещане,като гледка да не говорим но с обилно мазане на цялото лице с Лиотон гел/по-добрия "брат"на Хепароида/ и масажчета за около седмица отоците попреминаха-а по самия нос още се появяват сутрин док каза че може да е така около година.Не са някакви видими или асиметрични-просто сутрин носа ми е по-голям като цяло отколкото вечер -и аз така сутрин не си го харесвам и решавам че иска още ремонт,а вечер вечер вече си го харесвам
Не се притеснявай и плаши-успешно и бързо възтановяване ти желая [/b]
  #4716  
Стар 1st October 2009, 11:51
Milla_D Milla_D не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 52
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Пробвай с ринолекс. По-обилната секреция май е нещо нормално след ринопластика, стига секретите да са прозрачни и да нямаш други симптоми на заболяване.

Сиби, Ринолекса кремче ли е или спрейче и ако пробвам с него да продължавам ли и със Стеримара?
  #4717  
Стар 1st October 2009, 12:14
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Ринолексът е мазило. Слагай от него по малко вътре в ноздрите, в основата им. Не че не може и по-навътре, но си прясна още. Не пречи да продължаваш и със Стеримар. Редувай ги. Капки за нос не се препоръчват, макар че на мен след първата ринопластика докторката ми изписа точно капки за нос и настояваше да си ги слагам
  #4718  
Стар 1st October 2009, 13:31
zizy81 zizy81 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: ПЛОВДИВ
Мнения: 8
По подразбиране

Milla_D, не се притеснявай толкова за хремата.В момента и аз съм това положение, кървенето спря,но това секретче става по-обилно.Може би това ще продължи докато се възстнови носната лигавица.Та на този етап са ни нужни много търпение и тонове носни кърпички
  #4719  
Стар 2nd October 2009, 12:05
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

zizi честито ново носле
  #4720  
Стар 3rd October 2009, 10:38
didon didon не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 22
По подразбиране

Здравейте,от всичко прочетено стигам до извода ,че д-р Двамбазов е най-добрия избор за ринопластика.Все пак можете лида ме насочите и за някой от София,да направя първо там консултация/понеже живея в столицата /...
Не съм подготвена,но мисля да ви усна снимки да видите за какво става въпрос при мен...ииии искам да ви питам,възможно ли е да се премахне гърбичка без чупене на нос...А цените как са горе-долу при Двамбазов.Ясно ми е ,че е относително,но на мен при единствения ,който съм ходила ми обяви 2000 евра само за ринопластика и ми се струва ужасно много.Ще видите от снимките,но носа ми в никакъв случай не е проблемен...поне така си мисля.Просто с годинките личцето леко се поизпи,та нослето започна да се набива на очи
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:21.