IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 8th March 2011, 15:26
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

да но същата тази потребителка в темата за мамопластика беше писала че е сама и че страда от комплекси
Цитирай:
Първоначално написано от mariq78
Мъжете, с които съм била, досега не са ми показвали, че съм особено харесвана -.........................- толкова съм самотна Може би ще се радвам на мъжко внимание, но защо ми е, при условие, че не знам как да ги въртя тия мъже, как да разговарям с тях...какво ли ще се промени, освен че ще мъкна заем на гърба си?
Пак ще си вървя по пустите улици сама в снега
Отговори с цитат
  #32  
Стар 8th March 2011, 17:17
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

Хм. А ся де. Истина или някаква неизживяна мечта просто? (т.е лъжа) ?
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат
  #33  
Стар 8th March 2011, 19:11
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
да но същата тази потребителка в темата за мамопластика беше писала че е сама и че страда от комплекси
Цитирай:
Първоначално написано от mariq78
Мъжете, с които съм била, досега не са ми показвали, че съм особено харесвана -.........................- толкова съм самотна Може би ще се радвам на мъжко внимание, но защо ми е, при условие, че не знам как да ги въртя тия мъже, как да разговарям с тях...какво ли ще се промени, освен че ще мъкна заем на гърба си?
Пак ще си вървя по пустите улици сама в снега
mnogo странно и много тъжно,ако е така
Отговори с цитат
  #34  
Стар 8th March 2011, 19:19
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

моят мъж ми беше шеф. Запознахме се на гарата в Линц. По принцип шефовете не посрещат подчинените си по гарите, но той нещо е имал работа из града и сам си бил предложил услугите. За мен беше любов от пръв поглед. За него - също. Три дни след като се запознахме вече бяхме гаджета, а след 3 седмици ми предложи да се оженим. След 9 месеца се оженихме и оттогава минаха 9 години
Отговори с цитат
  #35  
Стар 8th March 2011, 19:42
Аватара на mariq78
mariq78 mariq78 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 491
По подразбиране

Правилно съм се изразила, Piny
Самотна съм.
И да, историята действително продължава, но той не е принц. Поне - не моя.
Има хиксове и недомлъвки, но не ми се навлиза в детайли относно развоя на връзката ни.
Даже днес, на 8 март, не сме заедно, по негово настояване
Понякога си мисля, че тази любов ме съсипва.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 8th March 2011, 19:47
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mariq78
Правилно съм се изразила, Piny
Самотна съм.
И да, историята действително продължава, но той не е принц. Поне - не моя.
Има хиксове и недомлъвки, но не ми се навлиза в детайли относно развоя на връзката ни.
Даже днес, на 8 март, не сме заедно, по негово настояване
Понякога си мисля, че тази любов ме съсипва.
Принцове няма, миличка. Също така няма и принцеси. Връзката се гради на взаимна любов и компромиси и от двете страни. Най важното е не да гледате един към друг, а в една посока.
Не знам той как се отнася към теб, и ти какви очаквания имаш. Това само ти можеш да си прецениш. Но това изказване за принца ми прозвуча като на наивно 18-годишно момиченце което вярва че все някой е перфектен Не се отчайвай, но докато търсиш твоя принц, гледай да не изтървеш истинския ЧОВЕК. Независимо дали е този, или някой друг.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 8th March 2011, 20:27
Аватара на mariq78
mariq78 mariq78 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 491
По подразбиране

Няма перфектни хора. Но за мене той беше перфектния човек. Истински, принцове, перфектни...играем си на думи.
Ние бяхме две половини, които правеха едно цяло.
Заедно сме, но връзката ни търпи метаморфози, които не знам дали ме правят по-силна, но имат силата да ме съсипят.
Стана ми бозяно тук....
Отговори с цитат
  #38  
Стар 8th March 2011, 20:49
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Мария ужасно съжалявам и без да познавам ситуацията ти бих те посъветвала, ако си толкова нещастна с този "принц" и ако не ви свързват общи деца да се замислиш дали не е по-добре да се разделиш с него и да започнеш живота си отначало
Отговори с цитат
  #39  
Стар 8th March 2011, 21:21
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

Появи се един ден в офиса с гръм и трясък и заяви, че е новият системен администратор. Веднага ми поиска скайпа (ако ми трябвал служебно да му пиша) . Само че той ми пишеше всеки ден, убеждаваше ме, че ТРЯБВА да отидем на вечеря. На мен ми се струваше ужасно самонадеян и дразнещ. Държеше се много нахакано. 2 месеца се заяждах с него
Накрая ме покани на рождения си ден заедно с още 2-3 колежки и аз отидох. Тръгнахме си заедно и от тогава е все така
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
  #40  
Стар 21st March 2011, 11:58
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от piny Виж мнението
мария ужасно съжалявам и без да познавам ситуацията ти бих те посъветвала, ако си толкова нещастна с този "принц" и ако не ви свързват общи деца да се замислиш дали не е по-добре да се разделиш с него и да започнеш живота си отначало
пини е многооо права , мило момиче събирай сили и напусни този човек, очевидно не те заслужава , дори и да имаш някаква вина от минало време, не мисля, че това е нермално поведение от негова страна
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каксезапознахмеполовинкитени
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:55.