IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 18th March 2011, 09:34
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rocksteady
Отиди на фризьор, най-добре. Не знам на колко години си, но имай предвид, че всичко, което не изглежда естествено е малко или много смешно..... Придържай се към по-естествените нюанси и по-семпли прически и няма да те е срам като си гледаш снимки след години
Чудесно казано, от естественото по добро решение няма!!!
Но тъй като вече си руса и явно мерака ти не е по естественото, моят съвет е да пробваш или със тези балсамчета на престиж, или със "сребро"/подобно е на синката/ и със двете става, но със среброто трябва много да се внимава ....
Май добре отиди при специалист, нищо в домашни условия не води до нещо добро!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 18th March 2011, 12:05
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Когато се изрусявах, практикувах този метод с капка черна боя, но наистина сивкавия оттенък се измиваше бързо. Внимавай с балсамите на Престиж, защото ако ги държиш по-дълго можеш да имаш сини кичури Аз веднъж така нарочно си бях направила сини кичури. Има доста хубави тониращи балсами и шампоани, провери в някои фризьорски салон където продават професионална козметика. Поддържането на такъв цвят е адски трудно, аз затова се отказах въпреки че ми отиваше, и въпреки че естествения ми цвят не е много тъмен. Вече имам бели коси, не много но аз си ги забелязвам. Все още се боядисвам в шоколадово кафяво, но когато белите коси станат повече от половината, ще мина пак към русото защото ще ми е по-лесно да го поддържам. Но точно този оттенък на русото не ме кефи. Харесва ми леко сивкав но не и този. Като намеря снимка ще покажа.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КаксепостигаСИВцвятнакосата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:36.