IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2171  
Стар 7th July 2011, 08:24
Аватара на Miss_ME
Miss_ME Miss_ME не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 140
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Хахах надявам се че не сте се обидили но промяната наистина фрапантна
Сю, естествено, че не съм се обидила, то с просто око се вижда разликата Сега ПАК гледах снимките на вече оперираните, ами има хора, които си имат извивки и съм много обнадеждена от носа на едно момиче, при която разликата също е фрапантна...даже се чудя дали да не я попитам дали позволява да занеса нейна снимка на док, за да си припомни и той самия, че прави извивчици
Tytik - и аз искам извивка, Сю ме "оперира" и с прав нос, ама нещо не е за мен, или поне ще трябва да го поскъси, ако го направи прав....охххххххх, голям филм с тези носове, то не човешко вече!

Последно редактирано от Miss_ME : 7th July 2011 на 08:32
Отговори с цитат
  #2172  
Стар 7th July 2011, 08:46
Аватара на Дили
Дили Дили не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 119
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от KrIsKaA Виж мнението
Благодаря ви на снимката на чина е на 4 месеца, но е сниман от по-далече затова изглежда по-добре.Последните 4 снимки, на които съм с черна рокля е на година и там е от много близо сниман. Иначе още има малко подутини, които сигурно няма да спаднат понеже вече мина доста време, но наживо не се забелязват толкова и аз гледам да не се втренчвам в него и си го харесвам
Kriskaa,най-важното е,че се чувстваш добре и че харесваш нослето си.Извинявай все пак,ако съм те засегнала,но просто изказвам мнениеЕдин ден ще си спомня за твоите думи-да не се втренчвам много,а да се наслаждавам на нослето си!Хубав и ползотворен ден на всички!
Отговори с цитат
  #2173  
Стар 8th July 2011, 21:04
Аватара на katerina27
katerina27 katerina27 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 82
По подразбиране

Охх , момичета , помощ! По принцип не съм голяма фенка на носа си и затова се опитвам да му обръщам възможно най-малко внимание , но днес съм изпаднала в една от кризите "Носът ми е най-грозното нещо на света!По-голям е от Юпитер!Защо все на мен ми се случва??Защо и аз като нормалните хора не мога да имам малко сладко носле???!!!!" и прочие глупости.Охх , най-добре е да ходя да си лягам ,че вече ми писна от този ден...
Отговори с цитат
  #2174  
Стар 8th July 2011, 21:46
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от katerina27 Виж мнението
Охх , момичета , помощ! По принцип не съм голяма фенка на носа си и затова се опитвам да му обръщам възможно най-малко внимание , но днес съм изпаднала в една от кризите "Носът ми е най-грозното нещо на света!По-голям е от Юпитер!Защо все на мен ми се случва??Защо и аз като нормалните хора не мога да имам малко сладко носле???!!!!" и прочие глупости.Охх , най-добре е да ходя да си лягам ,че вече ми писна от този ден...
Стига де.....)Ако това те успокои,моят нос е много-по грозен от твоя....Споко!Ако искаш да ти изпратя линка със снимките,да гледаш и да се успокояваш)
Отговори с цитат
  #2175  
Стар 8th July 2011, 22:10
Аватара на emka
emka emka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 119
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tytik Виж мнението
Стига де.....)Ако това те успокои,моят нос е много-по грозен от твоя....Споко!Ако искаш да ти изпратя линка със снимките,да гледаш и да се успокояваш)
А ако ще си правим състезание и аз се включвам
Отговори с цитат
  #2176  
Стар 8th July 2011, 22:13
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emka Виж мнението
А ако ще си правим състезание и аз се включвам
Ти изобщо нямаш място в това състезание!)
Отговори с цитат
  #2177  
Стар 8th July 2011, 22:19
Аватара на emka
emka emka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 119
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tytik Виж мнението
Ти изобщо нямаш място в това състезание!)
Не е съгласно
Сега съм почнала пак предстартово броене колко дни остават до консултация и след това живот и здраве обратно броене до операцията само се надявам да мога да се вредя до края на годината и да затворя chapter ugly nose завинаги
Отговори с цитат
  #2178  
Стар 9th July 2011, 20:48
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Помагайте!!!Ако датата ми за операция се отложи не по мое желание,а поради други обстоятелства-отсъствие на доцента-какво се случва?!Автоматично ли ми насрочват друга дата или отново трябва да чакам 5265536 дни,за да се вредя?!
Отговори с цитат
  #2179  
Стар 9th July 2011, 22:09
Аватара на Petia8804
Petia8804 Petia8804 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 48
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от Tytik Виж мнението
Помагайте!!!Ако датата ми за операция се отложи не по мое желание,а поради други обстоятелства-отсъствие на доцента-какво се случва?!Автоматично ли ми насрочват друга дата или отново трябва да чакам 5265536 дни,за да се вредя?!
хаха , ти като стоиш и се чудиш какво да измислиш спокойнооо
Ще те опериратт

А сега вече сериозно- според мен би трябвало ,ако се промени датат на операция да ти дадат нова - но , едва ли ще чакаш 6м... може докато проблема се отстрани или доцента се върне(ако отсъства)
Отговори с цитат
  #2180  
Стар 9th July 2011, 22:30
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Petia8804 Виж мнението
хаха , ти като стоиш и се чудиш какво да измислиш спокойнооо
Ще те опериратт

А сега вече сериозно- според мен би трябвало ,ако се промени датат на операция да ти дадат нова - но , едва ли ще чакаш 6м... може докато проблема се отстрани или доцента се върне(ако отсъства)
Не се чудя аз,не се чудя))Преди малко получих писмо от едно момиче,което е трябвало да се оперира на 10.06,но тогава доцентът е бил в Германия.До днешна дата тя не маже да се свърже с него.Много странно ми се стори всичко и реших да попитам.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:42.