IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2221  
Стар 20th July 2011, 11:05
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emka Виж мнението
Момичета благодаря ви :*
keery аз не го попитах понеже мен метода честно казано не ме касае, основно обсъждахме какво точно искам като резултат и обработихме моя снимка на phohtoshop.
Гледах си снимките преди и след операцията разликата е огромна.
Явно така най-добре се вижда резултата щях да поискам от доцента да ми ги прати, но той много бързаше за операция и неуспях.
Миличка пожелавам ти този път найстина да постигнеш това което желаеш.
Отговори с цитат
  #2222  
Стар 20th July 2011, 11:52
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Inspiration Виж мнението
Emka -
Nells- ако не ти е късно на моята операция /ноември/ мога да питам док за цена за чужденци....., а дали ако се звънне в Каспела няма да знаят?!
Мерси!
Ама аз така и така трябва да записвам час за следваща консултация, та тогава ще питам. Дори да е по-скъпо, няма да е колкото тукащните цени със сигурност.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #2223  
Стар 20th July 2011, 15:39
Аватара на emka
emka emka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 119
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от keery Виж мнението
Миличка пожелавам ти този път найстина да постигнеш това което желаеш.
keery благодаря ти мило пожелавам ти същото да ти се връща 100 пъти
Отговори с цитат
  #2224  
Стар 23rd July 2011, 13:17
silvylove silvylove не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 32
По подразбиране

здравейте, аз съм нова и се извинявам, ако задавам вече обсъждани въпроси,но колкото и да ча не мога да изчета всичко. тук засега все попадам на положителни коментари за доктора, но колкото и да не ми се иска има и отрицателни резултати и бих искала да попитам дали има някой,който е опериран и има някакви усложнения,понеже аз самата искам скоро да си направя операция на носа и като чета само положителни неща и се надъхвам още повече,но има и отрицателни крайни ефекти и искам да попитам дали някой знае за такива, за да съм подготвена все пак.
Отговори с цитат
  #2225  
Стар 23rd July 2011, 20:40
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Всяка операция носи някакъв риск така че сама преценяш дали си заслужава.
Тук доста от нас сме с по 2 операции а някои с по 3-4 ...Неуспешни операции има при всички хирурзи , просто при някои са повече при други като Джамбазов по малко .
Успех
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #2226  
Стар 24th July 2011, 09:09
silvylove silvylove не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 32
По подразбиране

Мерси много за информацията. Знам, че за всеки си е индивидуално, но просто ме е страх малко от усложнения. Искам също така да попитам дали има някой, който си е правил ринопластика при доктора скоро и да ми каже, каква е цената на операцията, а също така някой има ли информация и за отоплатиката, понеже бих искала да си ги направя и двете наведнъж. Дали ще се получи? Не искам след операцията на носа да ми се прави пак пълна упойка.
Отговори с цитат
  #2227  
Стар 24th July 2011, 10:35
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от silvylove Виж мнението
Мерси много за информацията. Знам, че за всеки си е индивидуално, но просто ме е страх малко от усложнения. Искам също така да попитам дали има някой, който си е правил ринопластика при доктора скоро и да ми каже, каква е цената на операцията, а също така някой има ли информация и за отоплатиката, понеже бих искала да си ги направя и двете наведнъж. Дали ще се получи? Не искам след операцията на носа да ми се прави пак пълна упойка.

silvylove, хубаво е ако си решила да се оперираш, да изчетеш цялата тема. Ще отнеме малко време, но пък си струва.

Цената е 950лв ако си по ЗК, 1500 ако не си. Не съм убедена, че доцента прави отопластики.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #2228  
Стар 24th July 2011, 11:34
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Здравейте момичета! Ето,че вече и моята операция мина на 19.07.Вчера се прибрах.Наистина излишно съм се притеснявала...всичко е ок.Все още съм с лонгета и плаки,но живот и здраве ще ми ги махат на 02.08 Сега съм все още синя и с оттоци.Като стана за пред хора ще направя снимки и ще пусна. Успех на всички ,които тепърва ще се оперират.А колкото до доцента и Димитров - те са страхотни!!!!
Отговори с цитат
  #2229  
Стар 24th July 2011, 13:11
silvylove silvylove не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 32
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
silvylove, хубаво е ако си решила да се оперираш, да изчетеш цялата тема. Ще отнеме малко време, но пък си струва.

Цената е 950лв ако си по ЗК, 1500 ако не си. Не съм убедена, че доцента прави отопластики.

Мерси много и на теб, Nells. А сигурна ли си,че доцентът не прави и отопластики? Искаше ми се като легна за едната операция да направят и другата и да не се разпокъсват нещата, поневе аз съм си от сф, а доцентът е в пд и ще трябва доста да пътувам, ако са на различни дати операциите ми. Решила съм 100% да си направя и двете операции и се надявам да са при един и същ лекар за да ми е по-лесно и на мен самата. Но болката и страха от проблеми ми е най-големият проблем,много се страхувам и искам да идва по-бързо и да минава операцията ми,защото с този нос и тези уши само се мъча
Отговори с цитат
  #2230  
Стар 24th July 2011, 15:16
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от silvylove Виж мнението
Мерси много и на теб, Nells. А сигурна ли си,че доцентът не прави и отопластики? Искаше ми се като легна за едната операция да направят и другата и да не се разпокъсват нещата, поневе аз съм си от сф, а доцентът е в пд и ще трябва доста да пътувам, ако са на различни дати операциите ми. Решила съм 100% да си направя и двете операции и се надявам да са при един и същ лекар за да ми е по-лесно и на мен самата. Но болката и страха от проблеми ми е най-големият проблем,много се страхувам и искам да идва по-бързо и да минава операцията ми,защото с този нос и тези уши само се мъча

Разбирам, че се притесняваш повече от евентуални усложнения след операцията, орколкото от крайния резултат. Не се притеснявай за това - екипът на доц Джамбазов са професионалисти и ще си в наистина добри ръце. По-страшно звучи отколкото е в действителност.
За отипластиката трябва да говориш с тях. Може и да имат специалист в Каспела, който прави и да се съчетаят нещата. Обади се на телефоните дадени тук и разпитай.
Успех!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:19.