IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #701  
Стар 14th October 2011, 10:54
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

Дил, определено има огромна разлика супер полужителна от преди и сега!Браво!
Аз си направих днес снимка и на разчитането ми казаха, че левият ми синус при бузите бил възпален.Някоя от вас била ли е така?Не съм усещала болка или подуване .После я занесох на една приятелка, която работи в УНГ и тя ми каза, че май имам изкривена носна преграда.А аз като малка паднах много лошо, та може и до там съм си докарала носа.Добре, че ми казахте да се снимам-така докът ще има ясна визия за нещата.
  #702  
Стар 14th October 2011, 13:57
Аватара на emka
emka emka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 119
По подразбиране

Дил и Титуик Честити нови нослета!Следа ви редовно обаче все не ми остава време да пиша.
Дил изглеждаш много добре за 14 ден направо страхотно ,след моята операция аз на 14 ден бях още много синя цялата подута ако знаеш колко се променя носа мога да го твърда със сигурност като гледам сега носа си(7 месеца след операцията),просто разликата е огромна спадат отоците,изфинява се абе въобще само положителна промяна те очаква.
И мила да ти дам надежда и за друго аз съм сега със предстояща втора операция при док за едно леко доизфиняване и изтъняване на връхче и стесняване на ноздри въпреки,че носа ми е по-добре от предишното си състояние пак като че ли криви на една страна след операцията,а нали сме луди и все искаме още и още...
И случай от тия дни, който ме мотивира още повече.Ходих на годишен преглед от фирмата,в която работя и влизам при специалиста уши-нос-гърло и първата му реакция като ме видя беше:" момиче,защо ти е така крив носа да не си имала инцидент да не си си го счупила скоро" -та така,че не си въобразявам въпреки че хората около мен не виждат да е крив това бяха думите на доктора.
Опс май написах цял ферман спирам.
Приятен ден на всички!
P.S Моята операция е на 30 ноември някой друг за тогава
  #703  
Стар 14th October 2011, 14:57
Аватара на DimchevaD
DimchevaD DimchevaD не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 109
По подразбиране

Благодаря на всички,вярвам,че ще стане по-добре и благодаря за думите Емка,действат успокояващо и надъхващо,само се моля всичко да е ок за нататък и да не се налага 2-ра операция.Ще стискам палци за твоята операция и да имаш още по-хубаво носле

Последно редактирано от DimchevaD : 14th October 2011 на 15:53
  #704  
Стар 14th October 2011, 17:00
Аватара на Ge_Ta
Ge_Ta Ge_Ta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 64
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от roxsana74 Виж мнението
Гери, да знаеш че си голяма късметлийка. Уреждаш се за операция 6 дни след консултацията, сега казваш че върхът ти е много повдигнат,а почти всички оперирани се оплакват, че върхът им НЕ Е повдигнат колкото са искали.
Сега сериозно - оперираните казват, че с времето върха пада малко, така че дори да е малко по-нагоре, отколкото си го представяш сега, вероятно скоро ще си дойде на мястото.
А ако искаш пусни някоя снимка, момичетата са много отзивчиви и ще получиш обективни коментари.
Ето качих снимки..няколко в профил..струва ми се , че наистина е вдигнат върха..някак си ми е повдигната устата...или това е от бинта???

http://faanx.snimka.bg/friends/rinoplastika.627264
  #705  
Стар 14th October 2011, 17:53
spacegirl spacegirl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 3
По подразбиране

Гери, много добре изглеждаш! Ти и преди си много хубава, а пък сега още повече. Относно върха - не мога да коментирам, защото не знам, но изглеждаш много добре и почти нямаш синини... Браво и бързо възстановяване!
пс моя нос е по-широк във върха от твоя предишен..
  #706  
Стар 14th October 2011, 18:13
Аватара на aleina84
aleina84 aleina84 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 54
По подразбиране

Гери мисля,че неоснователно се притесняваш толкова за върха,доколкото се вижда добре изглежда нослето,горе главата
  #707  
Стар 14th October 2011, 18:33
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Гери, и твоето носле е много хубаво, а и ти си много красива жена. Браво момичетааа, много се радвам за вас. Заредихте ме с много оптимизъм
  #708  
Стар 14th October 2011, 18:50
Аватара на Ge_Ta
Ge_Ta Ge_Ta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 64
По подразбиране

Е нямам от близките снимки , за да ви покажа за какво става дума..но няма значение вече де..Идеята ми е и се вижда и на снимката в профил , че така ми е повдигнат върха , че дори и устата ми е повдигната леко..без това е малка..накрая ще се наложи и на нея да направя корекция...
а как си почиствате лицето...а как си почиствате лицето..аз уж го мия до някъде...но от сега се вижда , че работата не е на добре,...после сигурно ще падне голямо почистване...
  #709  
Стар 14th October 2011, 18:55
Аватара на Ge_Ta
Ge_Ta Ge_Ta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 64
По подразбиране

или сега се замислям ,че явно на мен разтоянието между носа и устата ми е било голямо , и с падналото връхче не се е забелязвало , а сега вече като е оправено.."честитка"..
  #710  
Стар 14th October 2011, 19:02
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Дил, Гери, радвам се за вас искрено! Толкова искам вече да кача снимки със синини и тампони, т.е. всичко да е приключило и да се радвам на добър резултат след време. Много късмет желая и на двете!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:04.