IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1361  
Стар 22nd November 2011, 10:11
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от svoboda Виж мнението
Ами Микомакс и други има такива като него... Като го пиеш заедно с антибиотика ще предотвратиш появата след това..
Мерси, живот и здраве, като наближи ще обиколя JP-то, гинеколожката и ендокриноложката, за да съм по-спокойна
  #1362  
Стар 22nd November 2011, 11:38
Аватара на silviya.ivanova
silviya.ivanova silviya.ivanova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 20
По подразбиране :)

Здравейте, искам да попитам ако не си по ЗК дават ли ти болничен и за колко време?
Благодаря предварително!
  #1363  
Стар 22nd November 2011, 11:52
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от svoboda Виж мнението
Момичета, лошо ми е, зле ми е много. Виждам си носа като някаква зурла, която не ми отива изобщо Минават подутините, но носа си стои така и не мога да се позная в огледалото...Ще се побъркам
Милааааааааа, преди да се побъркаш изчакай 14-ти ден /даже и по-рано/ да ти махнат лонгетата и тогава да видиш реално за какво става въпрос. Недей да се тревожиш излишно, момичетата ти казаха,че и на тях така им се е струвало,но след това си изглежда нормално, пък и нали Джамбазов не прави зурли...освен по желание Бързо възстановяване и по-малко нерви
  #1364  
Стар 22nd November 2011, 13:51
Аватара на DimchevaD
DimchevaD DimchevaD не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 109
По подразбиране

Да дам малко инфо-антибиотика се пие 5 дена,щадящ е,за това изписват точно него.Нямах проблем с гъбички,слава Богу,което явно се дължи на качеството му. Думите,които казах преди време за това,че ми се струва дълъг носа ми,вече са в друга посока,носа ми се стесни,прибра се,стана по-фин и съм сигурна,че още ще се променя,вече съм спокойна и само се наслаждавам на сегашния резултатНоздрите са почти еднакви,но най-важното,което ми каза Димитров съвсем скоро е,че отворите вътре са съвсем симетрични,дори той в първия момент не разбра какво ме притеснява,тъй като не видя разлика в големината им отвън.Чак като си издадох цялата глава назад,видя малката разлика.Окончателен отговор за това,дали съм доволна максимално,ще кажа след минимум 6 месеца.Така е редно!За сега съм много доволнаУспех на всички!
  #1365  
Стар 22nd November 2011, 14:00
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

[QUOTE=DimchevaD;762909]Думите,които казах преди време за това,че ми се струва дълъг носа ми,вече са в друга посока,носа ми се стесни,прибра се,стана по-фин и съм сигурна,че още ще се променя,вече съм спокойна и само се наслаждавам на сегашния резултат[QUOTE]

Йееее, светлина в тунела за мен Явно казва всичко /за усложнения и прочие/,та да не останеш разочарован,а да си подготвен, че на всеки може да се случи...
  #1366  
Стар 22nd November 2011, 14:04
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от silviya.ivanova Виж мнението
Здравейте, искам да попитам ако не си по ЗК дават ли ти болничен и за колко време?
Благодаря предварително!
Силве, писах в търсачката на тази тема "болничен", намерих само, че са писали, че болничен може да ползваш, независимо дали си по ЗК или -не. Не успях да намеря колко дни е, но едно момиче беше писало, че ще иска 2 седмици болничен, а момичето писало по-горе над мен е помолила за 1 месец болнични и са й дали...Дано съм ти била полезна

Последно редактирано от Krissstin4enceto : 22nd November 2011 на 14:08
  #1367  
Стар 22nd November 2011, 14:32
Аватара на silviya.ivanova
silviya.ivanova silviya.ivanova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 20
По подразбиране :)

Благодаря ти за отговора Kris-Pris
  #1368  
Стар 22nd November 2011, 14:40
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от silviya.ivanova Виж мнението
Благодаря ти за отговора Kris-Pris
За нищо, нали сме тук да си помагаме както можем
  #1369  
Стар 22nd November 2011, 19:31
stu stu не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 18
По подразбиране

Здравейте,
Миналата седмица ходих на консултация при доцента. Много приятно съм изненадана от него като професионалист. Факта,че едино т най-търсените и си има достатъчно пациенти си казва думата. Ще ви обясня защо смятам така. По принцип исках да си направя ринопластика като идеята ми беше да ми се намали цялостно носа. Незнамдали ще мога да ви го обясня добре,но в общи линии носът ми е правилен, нямам гърбици, но не се харесвам в профил.Доцента остана малоко учуден от искането ми и искренно ме посъветва добре да си помисля, защото опреацията си е достатъчно сложна и като такава крие своите рискове. Идията беше ,че и сега не ми е кой знае колко зле носа и риска после да не се харесам и да не получа очаквания резулатат е висок. Доцента ме посъветва да си направя фото шоп, за да мога да се видя/каза ми към вас да се обърна / и да добия представа как ще изглежам/цялостната ми визия щяла да се промени което малоко ме учеди ,защото аз наистина не искам драстична промяна/.
Молбата ми е ако някой може да ми направи един фотошоп,за да видия дали наистина си заслужава да се подлагам на операция и дали проблема ми не е въсщонст друг.
  #1370  
Стар 22nd November 2011, 20:37
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от stu Виж мнението
Факта,че един от най-търсените и си има достатъчно пациенти си казва думата.
Явно не си разбрала що за човек е Той...
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:40.