IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1591  
Стар 8th December 2011, 20:36
tochka tochka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 2
По подразбиране

здравейте, можели някои да ми каже цени за ринопластика в момента тези които намирам из нета са доста противоречиви от 1500 лв. до 3500е
  #1592  
Стар 8th December 2011, 21:02
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tochka Виж мнението
здравейте, можели някои да ми каже цени за ринопластика в момента тези които намирам из нета са доста противоречиви от 1500 лв. до 3500е
Ела в моята клиника, аз ще ти я направя без пари.
Поне не разваляй темата с излишни въпроси, на които 13 467 пъти е даван отговор.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
  #1593  
Стар 8th December 2011, 21:40
shani shani не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: varna
Мнения: 64
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Petia8804 Виж мнението
Да се вклщча и аз малко, отдавна не съм писала Питам мацките, който са от по-далечните градове (от Плд) ако трябва да са в 8ч в клиниката (преди операция), предния ден ли са там , хотел - къде близо има, скъп ли е?
Понеже разбрах,че не е мн удобно са се шофира след операцията, трябва да се пътува с автобус или др.. , а клиниката до колкото знам не е на централно място.С такси ли отивате до там, с автобус ли?Смисъл- за тези,който не знаят града е доста объркващо.
Petia8804 не знам откъде ще пътуваш, но аз пътувах от София и предният ден се обадих в Каспела да ги питам дали ще е проблем ако бъда там към 09.00-09.30 ч. сутринта, казаха ми че не е стига да съм гладна и жадна . Иначе такситата в Пловдив не са скъпи , аз ползвах тези 6188 ( май бяха "европа" ).

Рокси още веднъж страхотен резултат Напълно те разбирам какво искаш да кажеш , но край с комплексите , вдигни гордо глава , вече си една мацка с много хубаво носле
__________________
Големте победи не се постигат с първата битка...
  #1594  
Стар 9th December 2011, 10:14
Аватара на annnna
annnna annnna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 157
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от meet you tonight Виж мнението
Ела в моята клиника, аз ще ти я направя без пари.
Поне не разваляй темата с излишни въпроси, на които 13 467 пъти е даван отговор.
Хе-хе! Ако имаше бутон ''харесва ми'',щях да кликна на него.
  #1595  
Стар 9th December 2011, 10:55
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от annnna Виж мнението
Хе-хе! Ако имаше бутон ''харесва ми'',щях да кликна на него.
абсолютно
  #1596  
Стар 9th December 2011, 11:38
Аватара на emka
emka emka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 119
По подразбиране

Здравейте момичета
да ви се похваля и аз с успешно преминала операция.
Още една седмица махаме и лонгетата и ще си видя нослето.
Всъщност аз си го видях като отидох да ми махат превръзката(1 седмица след операцията), честно казано много е отекъл още и не се харесах особено, но тепърва ще се променя и ще става по-хубав.
Моята операция беше на 30.11 към 8 часа сутринта и се чувствах супер добре след като се събудих от упойката.
Рокси честито наистина много добър резултат!
Svoboda аз питах д-р Димитров с какво да се мажа и той ми изписа точно хепароид.
Честит празник на всички празнуващи!
  #1597  
Стар 9th December 2011, 12:02
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emka Виж мнението
Здравейте момичета
да ви се похваля и аз с успешно преминала операция.
Още една седмица махаме и лонгетата и ще си видя нослето.
Всъщност аз си го видях като отидох да ми махат превръзката(1 седмица след операцията), честно казано много е отекъл още и не се харесах особено, но тепърва ще се променя и ще става по-хубав.
Моята операция беше на 30.11 към 8 часа сутринта и се чувствах супер добре след като се събудих от упойката.
Рокси честито наистина много добър резултат!
Svoboda аз питах д-р Димитров с какво да се мажа и той ми изписа точно хепароид.
Честит празник на всички празнуващи!
Честито, желая ти прекрасен резултат!...и да пуснеш снимки
  #1598  
Стар 9th December 2011, 13:44
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emka Виж мнението
Здравейте момичета
да ви се похваля и аз с успешно преминала операция.
Още една седмица махаме и лонгетата и ще си видя нослето.
Всъщност аз си го видях като отидох да ми махат превръзката(1 седмица след операцията), честно казано много е отекъл още и не се харесах особено, но тепърва ще се променя и ще става по-хубав.
Моята операция беше на 30.11 към 8 часа сутринта и се чувствах супер добре след като се събудих от упойката.
Рокси честито наистина много добър резултат!
Svoboda аз питах д-р Димитров с какво да се мажа и той ми изписа точно хепароид.
Честит празник на всички празнуващи!
Честито Емка, пожелавам ти да си много щастлива с новото носле.
Забелязала съм от снимките, които съм виждала досега че докторът не се отпуска да реже много. А аз искам като дойде времето моят да го намали доста, най много ме е страх че няма да ме разбере какво искам и няма да ми го направи достатъчно малък.
Исках да попитам тези, които вече са си направили рино, дали ако на доктора не му хареса фотошопа или според него няма да отива такъв нос какъвто иска пациента, го прави по своя преценка или се съобразява с желанието на пациента.

Последно редактирано от Josefinka : 9th December 2011 на 15:15
  #1599  
Стар 9th December 2011, 14:50
Аватара на sanny
sanny sanny не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 154
По подразбиране

Josefinka,да ти кажа когато аз бях на консултация при доцента му показах 2 фотошопа,за единият каза ,че въобще не стои естествено на лицето ми,а за другият каза че корекцията е много минимална и има още какво да се желае,но сподели че е придобил представа какво желая и в деня на операцията ,ако желая да му занеса още фотошопове ,за да
доуточним.Просто така разбрах ,че доцента е реалист и наистина ти казава какъв нос би ти стоял добре от естетическа гледна точка.А той има доста опит в това отношение
  #1600  
Стар 9th December 2011, 17:39
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Сани благодаря ти много за отговора, аз знам точно какво искам но до сега все не успявам да го пресъздада на фотошоп, говоря за анфаса. Иначе се надявам като му обясня, доктора да се доближи максимално до това което искам и да не пести откъм рязане. Друг е въпроса вече дали самият нос позволява да се трансформира много или не. Офф незнам и аз.
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:16.