IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #711  
Стар 27th January 2012, 17:51
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Мисссссс, а как и изглеждат гъдите след като е махнала имплантите ?!
Отговори с цитат
  #712  
Стар 27th January 2012, 18:06
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от блонди Виж мнението
Мисссссс, а как и изглеждат гъдите след като е махнала имплантите ?!
Не съм и ги виждала. Познавям я, ма не сме си много симпатични взаимно

Разказва ми го приятел на мъжа ми, който и е тайно гаЖе. Според него са по-добре, щото с имплантите били изкуствени (той не знае, че и аз съм киборг)
Отговори с цитат
  #713  
Стар 27th January 2012, 18:29
novata novata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Германия
Мнения: 32
По подразбиране

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4511411
ето,че пак е на свобода мизерника
Отговори с цитат
  #714  
Стар 27th January 2012, 18:45
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Тои господин има много мизерно излъване........................
Хахаха,Мисссссс ,много ме развесели
Отговори с цитат
  #715  
Стар 27th January 2012, 19:26
Mishelin Mishelin не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 309
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от демили Виж мнението
Спукан имплант не се вижда на ехограф. Моя позната преди десетина дни си подмени ПИП-ките при Н.Георгиев. Единият имплант е бил спукан, а предишния ден е била на мамолог, който е казал, че всичко е ок и проблеми няма. Въпросното момиче, за което говоря едно време пишеше много във форума. Сега само влиза от време на време. Ако тя пожелае може да разкаже подробности.

Сега е момента да споделя и най-вече, ако мога да предпазия други момичета или поне да не се доверяват изцяло на д-р Дойчева.Тъй като съм имала неблагоразумието да я препоръчам не само тук, но и на мой близки хора. Посещавах я 5 г. на всеки 6 мес. В края на миналата година изпитах дискомфорт и една странна болка в продължение на няколко дни. Посетих я отново, прегледа ме и заключението й беше - спокойно. Имплантите са ти здрави. Няма изтичане или пукнатини, напълно здраво момиче си, вероятно си се претоварила и от там идва болката. Изписа ми лекарства за 3 мес.(които изобщо не е имало нужда да пия) тръгнах си спокойна, че всичко е Ок. Дни след това се заговори отново за ПИП, така по-твърдото настояване на мъжа ми, *се оперирах преди броени дни. Оказа се, че съм била със спукан имплант. Вероятността да се е спукал, след като съм била при нея, също не я изключвам, но факта, че болката ме отведе на преглед, ми говори, че се е случило нещо в онзи момент. Не искам и да си помисля, ако не беше скандал с ПИП, още колко време щях да си го нося този повреден имплант, разчитайки изцяло на професионализама и. Според мен си е чисто недоглеждане от страна на докторката. Ясно е, че няма безгрешни докори, но да не видиш нaрушен имплант и да ми издадеш документ, че са здрави е ужасна грешка. За мен със сигурност отпада от графата специалисти и не само за мен. В последствие разбрах, че и при други жени е протичал така бързия преглед. Заинтересyвах се за други мамолози и с изумление научих, какво значи обстоен преглед. При д-р Дойчева, това трае не повече от 10 мин. При други е два пъти по-дълго и се опипва сантиметър по-сантиметър цялата гърда. В моя случай не е имало такова нещо при последния преглед и ако не беше си спестила това опипване, можеше да разбере, че единия имплант е мекица. Смятам да й се обадя, тъй като ми сподели, че досега не е имала пациентка, оплакала се от спукани импланти ПИП. Аз ще й бъда първата и дано наистина е така, да няма други недогледани. За такива случай трябва да има гласност и едно премълчаване би било глупаво, защото поради същото недоглеждане може да пропусне по-сериозно заболяване в начален стадий. Другото, което искам да подчертая е, ако имате съмнение, че нещата не са съвсем наред -задължително посетете и хирурга си. Oказа се, че е много важно. Аз от глупост умаловажих този преглед, разчитайки изцяло на ехографския такъв и направих голяма грешка. Минути преди операцията, само с едно напипване установи, че импланта е спукан. Така че това е могло да не ми бъде спестено седмици по-рано, защото това се напипва с обикновен натиск на ръката или поне в моя случай беше така. Благодарна съм на Бог,че това не се е случило в периода, когато кърмех дъщеря си и сега до голяма степен на разразилия се скандал на ПИП. Благодаря и на една специялна дама, която ми помогна да взема адекватни и бързи решения! Не искам да ангажирам никoй с мнението си. *То си е лично мое преживяване, но се чувствам длъжна да го споделия на останалите жени, които я посещават и носят тези импланти.


Ще си позволя да благодаря на Д-р. Н.Георгиев, за коректното отношение и отлично свършената работа в моя случай!

Последно редактирано от Mishelin : 4th February 2012 на 12:43
Отговори с цитат
  #716  
Стар 27th January 2012, 19:47
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mishelin Виж мнението
Сега е момента...
!
Аз не разбрах, тази докторка ли ти е слагала имплантите или си ходила при нея само като мамолог ? Пластичен хирург ли е, не съм я чувала ?!

С какво те преглежда ? Доколкото знам, с ехограф не може да се установи спукване.
Отговори с цитат
  #717  
Стар 27th January 2012, 19:56
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mishelin Виж мнението
Сега е момента да споделя и най-вече, ако мога да предпазия други момичета или поне да не се доверяват изцяло на д-р Дойчева.Тъй като съм имала неблагоразумието да я препоръчам не само тук, но и на мой близки хора.
Уж чета тук, но явно не помня или не съм прочела - д-р Дойчева прави ехографски преглед, мамографски или ЯМР (отделно опипванено на гърдата с ръка)?
Благодаря за споделянето. Само да питам, гелът наистина ли е течен или и ти не си наясно?
Отговори с цитат
  #718  
Стар 27th January 2012, 20:03
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Аз разбрах, че док е мамолог.
А спукан имплант се установява най-отчно с ЯМР. Дори "ръчния" преглед не е толкова надежден. Но ЯМР не е препоръчителен при профилактика, а когато има оплаквания или съмнение (както в случая на жената), защото все пак си е облъчване.

Това, разбира се, трябва да ти го кажат специалистите, които за съжеление са по-некомпетентни от нас, пациентите. Ние поне се ровим в нета и намираме какво ни интересува. А тяхната работа се изчерпва до момента, в който ти вземат парите..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #719  
Стар 27th January 2012, 20:15
Mishelin Mishelin не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 309
По подразбиране

Извинявам се, мислех че повечето знаят коя е. Д-р Лора Дойчева, Мамолог е тази докторка.

Демили, вярвам в това, което казваш, възможно е апарата да не отбележи пукнатини, казвали са ми за такива случаи. Но при мен явно не е била толкова малка тази пукнатина за да се напипва с ръка. Може би по-голям отвор е позволил такова движение на гела. Знам ли и аз, да не се вживявам на професорка, но това са си мой расъждения. Да се чуди човек на какво да вярвам вече, навсякъде се апелира да се посещават мамолози, а се оказва, че и те немогат да помогнат и установят руптура. Незнам колк е бил течен гела, виждала съм само по ТВ, когато са разрязвали такъв имплант.
Отговори с цитат
  #720  
Стар 27th January 2012, 20:32
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mishelin Виж мнението
възможно е апарата да не отбележи пукнатини, казвали са ми за такива случаи.
А апаратът е... ? Ехограф или мамограф ?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Скандалдефектнифренскиимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:30.