IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3091  
Стар 2nd February 2012, 14:44
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Миске, Лъки, вие мазахте ли си белезите с нещо бе? Аз се чудя моите да ги мажа ли и с какво ли? Позаличават ли се с времето?
  #3092  
Стар 2nd February 2012, 14:49
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Аз не съм, защото Т. е категорично против мазането.
Вече са бледи и не се виждат лесно моите.
__________________
Ordnung muss sein!
  #3093  
Стар 2nd February 2012, 14:52
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Аз не съм и почти ми изчезнаха. Само този на ареолата се вижда леко, ако се вгледаш, но не е нито релефен нито по-тъмен. Предполагам, че там няма как съвсем да се заличи.

На мен Тепавичарова ми каза да не мажа и я послушах.
Имам белег на корема от операция, него го мазах много упорито и последователно и да ти кажа е 1:1 с белезите на циците, които не съм мазала с нищо. Това е при мен и моята кожа все пак де !
  #3094  
Стар 2nd February 2012, 14:54
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Много скъпи тия кремове, поне за мен, и честно казано не ми се дават толкова пари за нещо несигурно, щом се заличават с времето няма да мажа и аз
  #3095  
Стар 2nd February 2012, 23:38
Аватара на maria_80
maria_80 maria_80 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 13
По подразбиране

И аз не смятам да мажа белезите. Въпреки че все още са пресни, изглеждат много по-добре от белега ми от секциото, който третирах с какви ли не скъпи мазила, силиконови лепенки и т.н., а ефект нямаше никакъв.
  #3096  
Стар 3rd February 2012, 09:09
Аватара на vanessa01
vanessa01 vanessa01 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 151
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
Прекалено меките за мен са ненадеждни. ПИП-ките го доказаха. Пукат се лесно и после се разтичат по тялото.
Тепавичарова не случайно никога не е работила с тази марка. Дори за Евросиликон няма добро мнение.
Лъки, според мен никои импланти не са прекално меки. Аз съм с така наречените " soft touch ", 420 кубика, и отгоре, където си е моята жлеза, гърдите са ми наистина меки, но долната част си напипвам импланта , а той е далеч от усещането за естесвеност. Мисля, че много мацки ще го потвърдят - силиконовият бюст винаги стои по-твърд. Единственият вариант да не се усеща при пипане импланта е наличието на значителна жлеза и поставянето на малък имплант, който да е добре покрит от нея.
  #3097  
Стар 3rd February 2012, 13:31
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yana_01 Виж мнението
Лъки, според мен никои импланти не са прекално меки. Аз съм с така наречените " soft touch ", 420 кубика, и отгоре, където си е моята жлеза, гърдите са ми наистина меки, но долната част си напипвам импланта , а той е далеч от усещането за естесвеност. Мисля, че много мацки ще го потвърдят - силиконовият бюст винаги стои по-твърд. Единственият вариант да не се усеща при пипане импланта е наличието на значителна жлеза и поставянето на малък имплант, който да е добре покрит от нея.
Абсолютно съм съгласна !
Моите затова са изкуственяк отвсякъде (и аз съм със софт тъч), защото съм само тънка кожа и имплант.

Аз също смятам, че ако жената има доста собствена тъкан и тя е равномерно разположена, т.е. не е само отдолу, няма смисъл да се вживява в кохезията. При мен беше наложително, щото така или иначе ще се пипа само имплант, поне да е възможно най-мекият !
  #3098  
Стар 3rd February 2012, 14:46
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Като бях при Тепавичарова ,да я разпитвам за автоложната реконструкция и един от доводите ми беше ,че отдолу се напипва импланта.Тя се засмя и каза ,че макар и с махнати млечни жлези съм много по-добре защото имам дебела кожа и достатъчно подкожна мазнина , имало жени с тънки кожи,липса на жлеза,неравномерна жлеза,липса на подкожна мазнина в тази част.....и ми обясни ,че са малко късметлийките ,които могат да покрият импланта в долния край и почти винаги се напипва точно там импланта.Това ми го беше казвал и Георгиев ,но не му повярвах ,после се потвъди и от доценткта ,на която да си призная пак не повярвах на 100 % ,защото мислих ,че ме убеждава в това колко е добре да съм си с импланти ,а не да се занимавам със сложни неща като автоложна реконструкция
Въпреки ,че по мои наблюдения над мойте приятеки с импланти явно са от късметлийките защо на всички гърдите са им супер меки/но и вички си баха със сравнително голям бст/ с изключение на една ,но тя си беше почти плоска,та явно си е до това какво и най-вече колко е това ,което покрива импланта
Една от познатите ми е с най-съвършения по моите разбирания бюст.Нейния естествен си беше около пълна чашка Д,но малко се поотпусна сед три кърмения.Сега е само с 150сс и то надмускулно и е поростто перфектно.Човек не може да каже ,че има импланти,камо ли надмускулно.Като казвам сега ,това сега ,то е от преди 6-7 години,тогава ги е правила.на всичкото отгоре е супер динамична,плува,фитенс,аер ики,тенис.......и е с надмускулно Вече просто не знам какво да си мисля.Да си призная не съм им опипвала на всички гърдите,но просто си личи.....................
  #3099  
Стар 3rd February 2012, 14:49
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Забравих да додабавя нещо.Не съм сигурна ,ако е по метода на И.С. тоест да е ицяло под мускула дали няма да се напипва.При мен не се напипмат никави ръбове от страни ,както по принцип и трябвало да се напипва ,а само от долу.Година след операцията ,не ми се вярва да поомекне още импланта и явно ще си го напипвам.Все пак е една идея п добре от преди,но явно си импланти няма да имам люлееще се гърди, а много харсвам.моите са някак статични и на високо ))Като на кукла барби са ми
  #3100  
Стар 5th February 2012, 09:00
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Нелс, имам въпросче към теб
Четох в ПИП-ската тема, че не си доволна от резултата..та да питам дали Стоянов настоя за FX имплант? Той прецени, че предвид птозата, това е оптималния вариант, като е имал предвид и обирането след 6 месеца или ти избра м/у предложени варианти от него?

А за да се получи пълна в долната част гърда, с плавен преход в горната част, МF/X дали ще е ОК или трябва да е LF/X? Прави ми впечатление, че масово жените с анатомични МакГан са с МF..

Последно редактирано от Бижу : 5th February 2012 на 14:31
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:31.