IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1041  
Стар 3rd February 2012, 19:01
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джуфи Виж мнението

а Това е да го коментира Нелката ))

Това Андреа ли е?? Ильо си е оставил ръцете тука.. Сигърно така й е отлепял мускула:

__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1042  
Стар 3rd February 2012, 19:11
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

хахахаха,голям смях
Леле днес се чух с една бивша колежка с импланти и се заговорихме,тя беше много притеснена защото не поминла с какви импланти,нито колко кубика,нищо не си спомняше.Чудеше се кога ги е слагала дали 2005 или 2006.............,как може такова невежсетво.Хубаво и се накарах,даже я накарах да се регистрира тук и да види колко информация има.Мисли да ходи при нейния хирург ,и да провери дали има той информация с какви импланти е,притеснява се да не са ПИП.Чудя се дали хирузите си водят нещо като дневник,на кой,кога и каво слагат...........
Отговори с цитат
  #1043  
Стар 3rd February 2012, 21:52
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

) Tепавичарова със сигурност има картотека, за другите незнам.
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #1044  
Стар 4th February 2012, 17:24
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от d. housewife Виж мнението
Благодаря ви за включването! Лекаря ми беше предписал Изопринозин, но аз от страх така и не го пих. Днес започвам Тамифлу. Без малко да ме оставят в болница вчера. Просто е някакъв кошмар. Ходих на рентгенова снимка на бял дроб и май така и не разбраха имам ли пневмония, нямам ли, заради засенчването от имплантите. Сега освен другото лечение, наблягам на много чай с мед и най-обикновен вит. С. Иска ми се да започна и нещо за по-продължително време, понеже от месец и половина постоянно боледувам, явно имам някакъв срив в имунната система. Идеи?
Докато оздравееш, си слушай лекарите. Можеш да питаш и тях за някакъв имуностимулант. А то има толкова много вече ... работя в аптека и и аз се чудя какво да пия - сега съм си харесала Имуноексперт акула - има антибактериално, противовирусно и противогъбично действие. Още: алое, цитросепт, биозин, герисан, пък и нашумялата сега коластра.
Отговори с цитат
  #1045  
Стар 4th February 2012, 17:28
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
Мне, сичко друго може, ама мускул нЙе ! .
Моят хич го няма, само кожа и импланти съм. При мен в горния полюс са си добре, не са на врата (ти нали ги видя), но отдолу нещо има дето не ми харесва много. Вероятно просто зърната са ми по-надолу заради първоначалната птоза и затова ми изглеждат по- празни в долната част. И сигурно точно в това би се изразило евентуалното обиране за което Тепавичарова ме предупреди. То и аз не знам дали е така де, просто си размишлявам с клавиатурата
Ако бяха ми слезли малко, както очаквах, щяха да са ОК. Отдолу по-пълни, а отгоре щяха да станат малко увиснали, което е ОК и според моя вкус, стига да е в умерена доза.
Точно защото нямам развит мускул, затова и не са ми били много натопорчени в горната част отначало и после да се отпускат. Абе моите са си като първия ден, нЕт отоци, нЕт синини имах.
Единствената по-съществена промяна, която претърпяха гърдите ми е това, че дясната ми беше дълго време по-голяма заради местената ареола. Сега не знам, свикнах ли или е спаднала, но на размер ги намирам еднакви почти.

Нели, то и аз съм виждала гърди които слизат с времето, затова се чудя, дали е до хирург, дали е до организъм, дали до някви специални методи на оперирВане ?

Еми, не че бия нанякъде, не съм убедена в нещо и да го намеквам и подмятам. Обаче съм много мнителна и като станат няколко случая, веднага ми светва ламБата. Надявам се да греша
Ами, Мис, и при мен не са мръднали - 2 години от операцията почти. Но при мен от самото начало си бяха позиционирани по-ниско - затова си имах нужда от корекция така или иначе. Иначе бяха подути, изпъкнали, опънати в началото, мисля до към 3-4 тия месец си се отпуснаха, но не са мърдали нагоре-надолу ...
Отговори с цитат
  #1046  
Стар 5th February 2012, 12:31
Аватара на d. housewife
d. housewife d. housewife не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 100
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Докато оздравееш, си слушай лекарите. Можеш да питаш и тях за някакъв имуностимулант. А то има толкова много вече ... работя в аптека и и аз се чудя какво да пия - сега съм си харесала Имуноексперт акула - има антибактериално, противовирусно и противогъбично действие. Още: алое, цитросепт, биозин, герисан, пък и нашумялата сега коластра.
Мерси, Ина, мисля да пробвам с алое, засега си взех някакви витамини на Jamieson (мисля че така се пишеше), специално разработени за женския организъм
Още нещо да ви питам:как се справяте със задържането на течности? От толкова лекарства явно задържам и се чувствам ужасно подута и без да съм яла кой знае какво тези дни. След операцията бях така но не усетих кога се размина. Сега пия чай и доста течности с цел отводняване уж, а то става така, че влизат и не излизат и направо вече
Отговори с цитат
  #1047  
Стар 5th February 2012, 14:19
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от d. housewife Виж мнението
Сега пия чай и доста течности с цел отводняване уж, а то става така, че влизат и не излизат и направо вече
Яж повече плодове и ограничи солта (и туршийките)
Отговори с цитат
  #1048  
Стар 6th February 2012, 08:35
nadili nadili не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Sofia
Мнения: 16
По подразбиране

Здравейте, момичета, препоръчайте мамолог моля ви. Почти година и половина след операцията най-после реших да ходя на преглед. Непростимо нехайство от моя страна ама все се оправдавам, че нямам време за себе си ...
Отговори с цитат
  #1049  
Стар 6th February 2012, 09:33
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nadili Виж мнението
Здравейте, момичета, препоръчайте мамолог моля ви. Почти година и половина след операцията най-после реших да ходя на преглед. Непростимо нехайство от моя страна ама все се оправдавам, че нямам време за себе си ...
Аз също искам да посетя мамолог, от всичко изчетено до тук най-добри отзиви има за нина дилова - болница свети лазар. Тя разполагала със специален уред за преглед на жени с импланти през който се виждало абсолютно всичко и не съм чула друг доктор да го има този уред.Да , малко е скъпичко - 90лв е ехографията на млечни жлези, но в предвид че е най-качествено си заслужава. Аз поне при нея ще ходя когато реша.
Отговори с цитат
  #1050  
Стар 6th February 2012, 09:58
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Тази Нина Дилова по-друга жена ли е от въпросната Дилова, която Тепавичарова препоръчва? Нали в другата тема (за френските импланти) дискутирахме, че Дилова е в Борола е там е въпросният апарат. А миналата година преглед при нея ми излезе 60 лв (мамография + ехография).
Аз ще си ходя при тази Дилова, която Тепавичаров препоръчва. Незнам за една и съща жена ли говорим..
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:06.