IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3151  
Стар 6th February 2012, 20:47
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Миссс и Лил, имайте предвид, че кръглите на Ментор са Cohesive I и Cohesive II, тоест по-меки, само анатомичните на Ментор са Cohesive III, така че не може да се прави сравнение.
  #3152  
Стар 6th February 2012, 21:05
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko Виж мнението
Ей, благодаря ти!
Глей как са се сетили хората
  #3153  
Стар 6th February 2012, 21:05
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Помислих да напиша, че моите са I, но се отплеснах нещо. Не знаех, че анатомичните са само III... мислех си, че има и "по-рехави"
  #3154  
Стар 6th February 2012, 21:09
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Ами Тепавичарова ми обясни ,че по - слабите жени ,пък и не само те,въобще жените с малко подкожна мазнина в тази облас,с малко количества жлеза си напипват отдолу имплантите.Аз мислих ,че при мен е така заради липсата на жлеза.Миссссс те и мойте сигурно ще ти харесат.Плавен преход от вътрешната страна от едната гърда към другата,плавен преход надолу .............абе ще ти пратя снимки ,дай мейл на лични ако искаш или скайп
А моя идеал е очертан горен полюс и това секси разстояние тип улей между гърдите.Но аз никога не съм имала разстояние между гърдите ,явно това си ми е анатомията.Но с разстояние е супер яко,някак самата гърда е по– очертана,по-офоремена,пък и много ми харесва някакво красиво дълго бижу да се спуска между двете гърди
Аз съм с анатомични и въпреки ,че съм ултрависок профил нямам горен полюс............толкова са естествени ,че чак прекалено Мисля си ,че за да ми стане каквото аз искам ще трябва да са кръгли с висок профил.....
  #3155  
Стар 6th February 2012, 21:21
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Не знаех, че анатомичните са само III... мислех си, че има и "по-рехави"
Ама ЛилЬо, то ако имаше по-меки, щях ли да ги сменям след като вече съм ги платила и поръчала и да се изправя очи в очи с разярения бик

Тепавичарова последният път ми направи комплимент (сигурно сефте в живота и), но веднага след това, каза на моята приятелка: "Ако знаеш как ме е ядосвала твоята дружка, направо ме вбеси"

Помни всич-ко, дори и след много време !
  #3156  
Стар 6th February 2012, 21:26
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

ИзпуснАла съм мАмента със смяната
  #3157  
Стар 6th February 2012, 21:56
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
ИзпуснАла съм мАмента със смяната
Не питай, че ми е един от големите резили в животЯ

Общо взето и накратко:

Тя дълго време слагаше кръгли Ментор, а анатомични Макган и аз от толкова четене тук (5г), запаметих като робот това, приех го едва ли не, че е правило.
Освен това, общувах с една мацка, много готина от Ст.З., която ми разказваше всичко за операцията си там и на нея също и беше казала така и си викам: "тя е моят човек, тамАн Ханатомични макган искам"
Мина първата петминутна консултация и отивам на втора, вече да сА записвам за монтаж

Цял час я разпитвах, препитвах, снимки исках, абе въобще една будна и ХентелЕгентна паСиентка, дето знае кво иска
Записах дата, и то която на мен ми беше удобна ( в това отношение е много коректна), платих имплантите и се прибирам вкъщи, доволна и превъзбудена.
Пускам си записа на консултацията и чувам модела на протезите, когато тя ги поръчва по телефона на Катя
Цък модела в гугъл и "О мамма мия" излиза Ментор ...и направо се припаднах

От пет години четене тук, се бях зомбирала единствено на тема мекота - да си сложа най-меките, а си бях поръчала най- голямото паве, което се води от имплантите. Може ли изобщо да не питам за марката, като тя ми беше основно изискване ?!
Попрочетох(цяла нощ), поизписах няколко(стотин) ЛС-та, стиснах зъби и се явих пред страшния съд

Последно редактирано от миссссс 335 : 6th February 2012 на 22:23
  #3158  
Стар 6th February 2012, 22:06
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

По-добре да си бетон арме преди операцията (разбирай да се изправиш пред малкия хитлер) отколкото бетон арме след това с кохезитет III
  #3159  
Стар 6th February 2012, 22:07
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Е ,нали си ги сменила все пак На макган гръглите о мекота равни ли са на софттъч -а ?!Че вече съвсем се обърках
А,някои знае ли защо кръглите са по - евтини ?
  #3160  
Стар 6th February 2012, 22:09
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
По-добре да си бетон арме преди операцията (разбирай да се изправиш пред малкия хитлер) отколкото бетон арме след това с кохезитет III
Стига ма, гадино, ся ше дофучи Лъчита да каже, че ше ни се пукнат медузите
Лъке, Обий мА, Убичам тА
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:24.