IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #911  
Стар 13th February 2012, 22:46
Аватара на SvetaDqvoliq
SvetaDqvoliq SvetaDqvoliq не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 118
По подразбиране

Mishelin, ти кога си се реоперирала, при кого и с кои импланти ги подмени?
__________________
"Няма кратки пътища към местата,които си заслужават да се посетят."
"Един различен свят не може да бъде построен от безразлични хора."
Отговори с цитат
  #912  
Стар 14th February 2012, 00:16
Mishelin Mishelin не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 309
По подразбиране

Оперирах се преди по-малко от месец. Подмених ги с американски импланти при Д-р Н.Георгиев.
Отговори с цитат
  #913  
Стар 14th February 2012, 10:26
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Е добре де, в крайна сметка не мисля че има застраховани от спукване на импланта дори и при другите марки. как може да се разбере за този проблем не ми е ясно, след като нямаш никакви усещания за това, не се вижда при мамография, не се вижда при преглед при пластичния......ЯМР ще покаже ли евентуално.
Отговори с цитат
  #914  
Стар 14th February 2012, 11:05
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Е добре де, в крайна сметка не мисля че има застраховани от спукване на импланта дори и при другите марки. как може да се разбере за този проблем не ми е ясно, след като нямаш никакви усещания за това, не се вижда при мамография, не се вижда при преглед при пластичния......ЯМР ще покаже ли евентуално.
Първо, честотата на роптури е в пъти по-голяма при ПИП, не заради физическо въздействие в/у импланта, а заради химическите компоненти на самото вещество вътре, които си взаимодействат по такъв начин, че обвивката се "разяжда" и пука. Няма нищо общо с пазене и превенция.

При останалите импланти всичко е до физическо пазене. Ето - казано е, че по-агресивния мамографски преглед може да причини спукване. Една катастрофа също. Наръгване с нож... Но не може просто да си стой импланта в тялото ти и да се спука от самосебе си. Това се случва само при ПИП.

Така, че ако имаш някаква ексесия от този род, може да имаш подозрения. И дори, да има спукване, голямата разлика между имплантите е, че нашите няма да се разтекат някъде там в небитието. Гелът въре си запазва формата и не интерактира с тъканите по този агресивен начин, защото все пак е медицински.
За това си мисля, че дори да има спукване, ако ти не разбереш и естетически всичко е наред, може да откараш години така без да имаш никакви проблеми.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #915  
Стар 14th February 2012, 12:24
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Първо, честотата на роптури е в пъти по-голяма......

АбЦолютно изчерпателна и точна е Нелката !
Отговори с цитат
  #916  
Стар 14th February 2012, 17:53
lucky16 lucky16 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 22
По подразбиране

Добре.. след толкова години отново се връщам на тази тема. Бях се зарекла, че няма да се поддавам на паника и няма да се режа отново. Но доколкото разбирам становището на всички лекари вече е дно - PIP трябва да се подменят независимо дали в момента има установен проблем, или няма. Чудно просто...
При Николай Георгиев ли в крайна сметка се оказва, че е най-изгодно да се направи подмяната? Някой има ли информация как процедира д-р Юри Анастасов от Пловдив?
Отговори с цитат
  #917  
Стар 15th February 2012, 13:53
Аватара на princesavm
princesavm princesavm не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 893
По подразбиране

Аз ще ги сменям при Юрий Анастасов. Най-добре е да се свържеш с него и да говорите. Към мен се отнесе изключително човешки,все пак при него сложих пип и е солидарен ... Успех!
__________________
Получавам сигнали от кораба Майка ...
Отговори с цитат
  #918  
Стар 15th February 2012, 17:38
love_beuthy love_beuthy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте ,момичета !
Аз съм абсолютно потресена от скандала с имплантите и за мен това е пълна загуба на пари ... а също така и страшно опасно в здравословно отношение !!! Аз лично бих препоръчала най-новия метод за уголемяване на гърдите ,който се извършва само и единствено от естествен материал. Изсмукват се мазнини от различни части на тялото и се имплантират в гърдите. С един коршум ,два заека ,както се казва. И най-хубавото е ,че метода вече се предлага и в Европа !!!
Отговори с цитат
  #919  
Стар 15th February 2012, 17:52
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от love_beuthy Виж мнението
Аз лично бих препоръчала най-новия метод за уголемяване на гърдите ,който се извършва само и единствено от естествен материал. Изсмукват се мазнини от различни части на тялото и се имплантират в гърдите. С един коршум ,два заека ,както се казва. И най-хубавото е ,че метода вече се предлага и в Европа !!!
Е, да ама ако се беше разчела, не само тук, но и в нета има статии, щеше да знаеш, че не е сигурен изобщо, даже често създава усложнения. Доста по-често от имлантите.

Иначе всички щяхме да го предпочетем, никой не иска да има пластмаса в тялото си.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #920  
Стар 15th February 2012, 18:46
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от love_beuthy Виж мнението
Здравейте ,момичета !
Аз съм абсолютно потресена от скандала с имплантите и за мен това е пълна загуба на пари ... а също така и страшно опасно в здравословно отношение !!! Аз лично бих препоръчала най-новия метод за уголемяване на гърдите ,който се извършва само и единствено от естествен материал. Изсмукват се мазнини от различни части на тялото и се имплантират в гърдите. С един коршум ,два заека ,както се казва. И най-хубавото е ,че метода вече се предлага и в Европа !!!
Ама ние не разбрахме, ти в ролята на каква ни го препоръчваш ? Лекар ли си, пациентка ли си, подлагала ли си се на тази процедура, имаш ли въобще импланти или просто си препоръчваш разни неща из нета ?

П.П. този метод е от най-старите
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Скандалдефектнифренскиимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:24.