IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3921  
Стар 26th February 2012, 10:12
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK Виж мнението
Ааааа, добре съм, момичета Снощи се притесних много, но като казахте, а и аз се замислих, нормално е да има нещо вътре. МОже даже да съм го чувала, но за момента направо бях готова да ревна, а иначе съм толкова немарлива към здравето си...

Каточели с всеки следващ ден съм все по-добре, но още имам отоци. Почти са омекнали и не бих казала, че с амного по-твърди от ПИП-ките, а при мен е предимно имплант, няма много жлеза. Разрезите също изглеждат все по-човешки, особено този по-тънкия. Почти няма дейност, която да ме затруднява. Абсолютно несрванимо е с първата операция, корекциите са много леки за понасяне.
Аник, този път и аз съм без дренажи и първите дни беше голямото бъблукане, даже и корема (това може и от антибиотика да беше; ужас). После се сетих, че имам Лимфомиозот - хомеопатично; срещу отоци - и сега от него ли, не знам, ама почти не бълбукам.
А това с омекването - и аз си ги чувствам по-меки и по-подвижни - та, има ли нещо вярно в този ред на мисли - при корекция кожата и мускулите вече са разтегнати, капсулата на предишния имплант най-често е отстранена и затова така гърдите са по-подвижни и по-меки. Някой с корекция дано се включи.
  #3922  
Стар 26th February 2012, 10:28
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

ina, исках да те питам, носиш ли сутиен ти? И аз съм доста по-добре.
mishelin-че, благодаря за отговора за лепенето А ти носи ли сутиен? Не можах да го питам НГ
  #3923  
Стар 26th February 2012, 10:53
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Аник,размера на сутиена същият ли е?
  #3924  
Стар 26th February 2012, 11:08
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eliii Виж мнението
Аник,размера на сутиена същият ли е?
Да, да, изобщо не съм и помисляла да слагам други - със старите съм си. Те са и поразтегнати вече (тези спортните), но са ми удобни, даже ми е много по-добре със сутиен. През нощта го бях свалила за малко и ме боляха разрезите - накъдето се обърна, гърдите висват и опъват отдолу. Просто не знам дали за отоците е по-добре да са на свобода или напротив - пристегнати. Но вече почти и отоци нямам.
С две думи, ако не беше мисълта в главата ми, почти нищо друго не ме подсеща, че съм се оперирала преди 4-5 дни. В къщи си върша всичко. Разрезите леко насърбяват и от време на време ме прерязва една болчица, но тя е нормална.
Сега ще чета за последиците от упойката - нормално ли е да ми е повишена чувствителността на зъбите или нещо главата ми се е повредила вече
  #3925  
Стар 26th February 2012, 11:14
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

стига де..последиците от упойката.мери си дрешките как стоят с новите цици.остави черните мисли и съмнения и РЕЛАКС
  #3926  
Стар 26th February 2012, 11:38
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK Виж мнението
Да, да, изобщо не съм и помисляла да слагам други - със старите съм си. Те са и поразтегнати вече (тези спортните), но са ми удобни, даже ми е много по-добре със сутиен. През нощта го бях свалила за малко и ме боляха разрезите - накъдето се обърна, гърдите висват и опъват отдолу. Просто не знам дали за отоците е по-добре да са на свобода или напротив - пристегнати. Но вече почти и отоци нямам.
С две думи, ако не беше мисълта в главата ми, почти нищо друго не ме подсеща, че съм се оперирала преди 4-5 дни. В къщи си върша всичко. Разрезите леко насърбяват и от време на време ме прерязва една болчица, но тя е нормална.
Сега ще чета за последиците от упойката - нормално ли е да ми е повишена чувствителността на зъбите или нещо главата ми се е повредила вече
От упойката нищо ти няма, но си е операция и си е един вид стрес за организма. Аз колко бях енергична преди сега съм все още като охлюф. Вземи си някакви витамини да попиеш.
Според Стоянов при спане е задължително да се носи сутиен в началото и е желателно цял живот. Аз един следобед си го бях свалила и без да се усетя съм задрямала и като се събудих имах дискомфорт в гърдите, със сутиена нямам това усещане. така че мой съвет е да си носиш спортните сутиенчета.
  #3927  
Стар 26th February 2012, 12:26
Mishelin Mishelin не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 309
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK;768596
[B
mishelin[/B]-че, благодаря за отговора за лепенето А ти носи ли сутиен? Не можах да го питам НГ
В началото ми препоръча да си нося спортния сутиен за 1 мес. Сега само нощем да го слагам за по-голямо удобство. Честно казано, нося си го нон стоп.
  #3928  
Стар 26th February 2012, 12:41
Аватара на princesavm
princesavm princesavm не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 893
По подразбиране

Момичета,

Кога мислите,че може да се спи настрани (при втора операция)?
__________________
Получавам сигнали от кораба Майка ...
  #3929  
Стар 26th February 2012, 13:16
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mishelin Виж мнението
В началото ми препоръча да си нося спортния сутиен за 1 мес. Сега само нощем да го слагам за по-голямо удобство. Честно казано, нося си го нон стоп.
Ааааа, ей това вече е супер!!! Просто не знаех той какво мисли, защото след първата операция нали препоръчва НЕносене, но след корекцията ми още преди нея ми каза - ще трябва да носиш сутиен поне 1 месец. Сега не успях да го питам и много се чудех какво е мнението му. Аз и преди се бях срастнала със сутиена, но сега не бях сигурна заради разрезите и отоците. Иначе съм на мнението на всички останали - сутиен до гроб Хем по-комфортно, хем да запазим вида
princesavm, на мен само първата нощ не ми беше много комфортно настрани и полу-странично спах. От там-нататък - ник'ъв проблем.
Шоки, нищо ми няма на енергията на мен, даже и на "операцията" не се впрегнах, защото знаех, че ще е лека. Малко ме смаза спуканият имплант, з'то човек все си мисли, че на него не може да му се случи и това ми донесе негативно чувство, а при предните две опеарции летях от щастие, исках да обърна света.Четох за упойката, нищо ми няма - внушение. Само това малко ме притесни : Както и при другите анестетици може да настъпи сексуално дезинхибиране
  #3930  
Стар 26th February 2012, 13:41
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Ох мен това да не мога все още да си спя настрани като хората много ме тормози. Всичко идва от това, че гърдите ми все още не са подвижни и като легна хубаво настрани чак наболва, защото не се избутват навътре и усещането е, че има нещо твърдо вътре което страшно ми убива. За това и не мога да си спя на нормално легло все още, а на диван, та като легна полу настрани от зад облегалката да ми служи като опора - да ме подпира.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:59.