IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #33  
Стар 7th December 2016, 10:59
sisi78 sisi78 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2016
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от JennyMG Виж мнението
Здравейте, надявам се и моят опит да е от полза за някого. Минаха 8 дни след моята отопластика, която направих в Пловдив в УМБАЛ Свети Георги. (Тъй като не искам да правя реклама, ако някой има интерес ще му напиша на лично съобщение и доктора)

Операцията ми отне около час и половина, беше с локална анестезия - при която няма болка, но усещаш, че нещо се прави по ушичките. Единствено може леко да заболи при поставяне на упойката, след което ушите изтръпват и са напълно безчувствени. Екипът от лекари и сестри беше много добър - през цялото време се грижеха да ми е комфортно и да не се притеснявам (въпреки че изобщо не бях притеснена от самото начало). Операцията протича така: разрез зад ухото, изпиляване на хрущяла, моделиране и зашиване. След края на операцията ти слагат превръзка и лента около главата и малко след това можеш да напуснеш болницата.

Ще съм ти благодарна да кажеш при кого се оперира и каква е цената на операцията, JennyMG.

Няколко часа след операцията нямах болки, тъй като упойката ме държеше. След това истината е, че боли доста и затова е препоръчително да се пият силни обезболяващи - течен аналгин, аулин. Спанете при мен беше по гръб само и без възглавница. На следващия ден отново ходих в болницата за контролен преглед, след което ме пуснаха да си ходя в София. Лентата около главата се носи непрестанно в продължение на 7 дни.

На седмия ден отново отидох до Пловдив за контролен преглед и да ми помогнат да си измия косата. След което ми сложиха чиста лента, която не трябва да свалям и през следващите 7 дни. Ушичките ми в момента са залепени до главата. Още са подути и по думите на доктора ще спадат през следващия месец постепенно и тогава ще видя финален резултат.

Съветът ми е да проучите много добре при кого да направите операцията, да сте подготвени психически и физически (ще има болка и дискомфорт, но си заслужава) и да си предвидите поне 2 седмици отпуск (тъй като явно е в човешката природа да ви гледат втренчено, ако излезете с превръзка около главата). Успех на всички, които мислят да си приберат ушичките!
Ще съм ти благодарна да кажеш при кого се оперира и каква е цената на операцията, JennyMG.
Отговори с цитат
 

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Корекциянауши
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:25.