IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 4th January 2012, 16:12
sara_bss sara_bss не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 3
По подразбиране Отопластика(корекция на уши)

Здравейте всички това е темата,която ме вълнува,но след обстоен преглед на коментарите видях че са доста старички,затова ще съм благодарна,ако някой скоро си е правил или смята да си прави тази интервенция да сподели мнение за хирурга,резултата,цената... аквото се сети Аз съм от Бургас,но мисля 4е тук няма добри специалисти по каквото и да било,насочвам се към Варна...Благодарности

Последно редактирано от sara_bss : 4th January 2012 на 22:46
Отговори с цитат
  #2  
Стар 5th January 2012, 18:53
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Здравей, от изчетеното по форумите, знам, че има много доволни от доц.д-р Карен Джамбазов /тъй като той е спец в това -УНГ/- в Пловдив, в МЦ "Синумед" провежда консултации.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 6th January 2012, 00:19
sara_bss sara_bss не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 3
Unhappy

Благодаря,четох и за него..но от всичко изчетено, мисля че се спрях на Янков и на Недев и двамата от Варна сега въпроса е кой от двамата да избера-за втория не намирам почти никакви коментари и инфо само в коя клиника работи...ако някой може да помага
Отговори с цитат
  #4  
Стар 12th April 2012, 11:50
silvi4ka silvi4ka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 57
По подразбиране

ЗДРАВЕЙТЕ И ОТ МЕН.ПРЕДИ 10 ДНИ СИ НАПРАВИХ ПЛАСТИКА НА УШИ ПРИ Д-Р ЮРИЙ АСЕНОВ.ОСТАНАХ С ДОБРО ВПЕЧАТЛЕНИЕ И СЕ ДОВЕРИХ НА НЕГО..НЕЗНАМ ОЩЕ Е РАНО ДА КАЖА ДАЛИ СЪМ ДОВОЛНА ОТ НЕГО..Т.К ТРЯБВА ДА ХОДЯ С ЛЕНТА ОКОЛО 1 МЕС..ИСКАМ ДА ПИТАМ НЯКОЙ, ПРИВИЛ ЛИ СИ Е ТАКАВА ОТОПЛАСТИКА ПРИ НЕГО И ДАЛИ СТЕ ДОВОЛНИ.АЗ ВСЕ ОЩЕ ИМАМ БОЛКИ , ИЗТРЪПНАЛОСТ,ЕДНОГТО УШЕ МИ Е ПО- ПОДУТО ОТ ДРУГОТО И ДОРИ Е МАЛКО ПО-КЛЕПНАЛО, НО ДРУГОТО Е ПЕРФЕКТНО..САМО ДЕТО ХРУЩЯЛИТЕ МЕ БОЛЯТ ОЩЕ И НЕ МОГА ДА СПЯ НАСТРАНИ..КОГА ЩЕ ОТМИНАТ ТЕЗИ ОТОЦИ И БОЛКИ..НОРМАЛНО ЛИ Е..
Отговори с цитат
  #5  
Стар 17th May 2012, 09:28
flower01 flower01 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 2
По подразбиране

Zdraveite, az napravix ogromnata gre6ka da si operiram u6ite pri Emil Georgiev i v momenta sujalqvam ujasno mnogo! Mislq septemvri mesec da si pravq tvora operaciq ako e vuzmojno da mi gi opravqt po nqkakuv na4in!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 21st February 2015, 20:03
didi96 didi96 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sara_bss Виж мнението
Благодаря,четох и за него..но от всичко изчетено, мисля че се спрях на Янков и на Недев и двамата от Варна сега въпроса е кой от двамата да избера-за втория не намирам почти никакви коментари и инфо само в коя клиника работи...ако някой може да помага
Аз мога да дам лично мнение за д-р Недев от Варна. Невероятно внимателен доктор. Доволна съм безкрайно много от него. На 18 години съм и имах голям проблем с ушите си. Най-накрая се реших въпреки всичките си притеснения и страхове и честно казано д-р Недев ме предразположи и ме успокоя. За самата процедура мога да кажа, че не е нищо особено. Аз бях с пълна упойка и болка повреме на операцията съответно нямаше. Единственото неудобство беше, че 1 седмица след интервецията се носи една превръзка, тип чалма, която не се маха и не може да се къпеш, нито пък да излизаш навън. Болка има, но е поносима. 3 седмици след операцията трябва да се спи само по гръб, защото иначе ушетата много болят. А резултатът беше невероятен- д-р Недев е истински професионалист! Изключително внимателен както повреме на консулта преди операцията, така и след нея. Превръзката и конците той ми ги махна и отново казвам- беше много деликатен. Освен всичко операцията беше безплатна, тъй като се минава по клинична пътека.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 10th March 2015, 21:42
Ivana* Ivana* не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 1
По подразбиране

didi96 По каква клинична пътека мина операцията ти?
Отговори с цитат
  #8  
Стар 2nd November 2015, 16:31
kkkamsata kkkamsata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 12
По подразбиране

Здравейте момичета да се прави отопластика при доктор янков от варна цената беше 1000 лева нито стотинка повече много съм доволна от него и от екипа му вече след една година време се чувствам страхотно и въобще не съжалявам
Отговори с цитат
  #9  
Стар 14th May 2016, 19:56
djoni23 djoni23 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2016
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте мисля да си правя операция на ушите в Пловдив клинка Торакс херурга на който съм се спрял е д-р Юрий Асенов. Ако някой си е правил такава операция при този доктор моля да дава мнения. Благодаря предварително.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
корекция, пластична, уши, хирург

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отопластикакорекциянауши
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:32.