IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 9th March 2017, 21:08
madeleinas madeleinas не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2017
Мнения: 1
По подразбиране НЕКОРЕКТНИ СВАТБЕНИ ФЛОРИСТКИ- МИЛЕНА НИКОЛАЕВА, СТЕЛИАНА ЛЕВЕКЕ, МИЛА СТОЯНОВА

Никога не наемайте ФЛОРИСТКИТЕ Милена Николаева, Стелиана Левеке или Мила Стоянова за сватбената ви декорация, ако не искате да ви съсипят нервите и празника!!!
Разказвам го от горчивия си опит с тях. Първата - Милена или "ЦВЕТЯТА НА МИЛЕНА НИКОЛАЕВА" е адски несериозна, загуби ми 1 месец в чакане на оферта, втората СТЕЛИАНА - "ЛЕВЕКЕ ДИЗАЙН ООД" е ужасно груба и елементарна жена, а третата - МИЛА - "MILLE FLOWERS" ЗАБЛУЖДАВА КЛИЕНТИТЕ СИ. ТРИТЕ СЕ ПОЗНАВАТ!!!
След като реших, че неискам Милена да ме размотава повече и да не обръща внимание на мейлите и обажданията ми, взех решението да попитам флористките, Стелиана и Мила за оферта и цена на декорация, последваха заядливи мейли, "как можело аз да питам за оферта, като съм избрала флористка, 2000лв бюджет били крайно не достатъчни за декорация, била съм несериозна да питам за цена, трябвало да избирам флорист по работата му, независимо колко струва!!!" 35 35Това са думите на Левеке. Мила Стоянова уж се беше съгласила да направи декорацията ми, а всъщност нарочно ме бави 1 седмица за да каже, че нямало смисъл да се виждаме, защото тя искала около 3000 лв. за декорация! Т.е. всичко е било поставено от 3-те, които през цялото време са се чували по телефона за да ме съботират и разиграват умишлено. Целта им е да държат изкуствено завишени цени и ако някой реши да попита за цена за да сравни се случва това. Действат в комбина, размотават ви, лъжат ви, вкарват ви в интриги!!! Пазете се !
Отговори с цитат
  #2  
Стар 11th March 2017, 16:39
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Въх, дето се вика в потрес съм! 2000 - 3000 лв за декорация ... е, не че не може, ама не е ли малко пресилено?
Пожелавам ти по-нататъшна лека подготовка на сватбата.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 13th March 2017, 12:40
ylith ylith не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2017
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте, дами!

Предполагам имам право на отговор, нали? Аз съм Милена Николаева и откровено се почувствах унизена и огорчена от написаното по-горе!

Мили дами, нали разбирате, че има огромна разлика в това кой, какво си представя за декорация на сватбата си? Няма как декорация с хортензия и рози за ресторант и изнесен ритуал да струва по-малко. Ако някоя от вас се интересува мога да ви изпратя точно какво желаеше дамата и сами да прецените пищността на желаните от нея елементи. Да, хубава декорация може да стане и със значително по-малка сума, стига да не настояваш сватбата ти да е с най-изисканите цветя и в най-зашеметяващ обем!

Мила, Madeleinas (ако искаш мога да се обърна към теб и с истинското ти име), пропусна да споменеш факта, че ме излъга най-грозно. Ти самата пожела да потвърдиш ангажимента, но с по-ниско капаро от заложеното в договор и още същия ден изпрати детайлен опис по моето предложение за калкулация от колеги. С други думи "Запази ми датата срещу сума, която мога да преживея, защото ако друга балама ми се навие на по-малка цена ще те отрежа".
И в момента в който отказах ангажимента ти почна да се държиш арогантно и грозно сипейки обиди по мой и на колегите ми адрес! Каквото и да кажеш от тук насетне, аз се радвам, че няма да работим заедно и че си спестих това отношение!

Мога да те уверя, че с Мила се познаваме, но за съжаление не сме разговаряли от месеци, още по-малко пък за да те обсъждаме. Везе разбра и защо Стелиана ти отказа. Тя е една от малкото коректни колеги, които отказват да работят по чужди оферти, а предпочитат индивидуалния подход към клиентите си и сама да предложи декорация вместо да ценообразува и краде чужди.

Както ти писах и лично на теб, желая ти приказна сватба!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 22nd March 2017, 09:12
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Мда ... както винаги истините са поне 2. Днес за втори път ще го пиша това - работата с клиенти е ... кошмар понякога. А от отговора на оплакването аз си направих изводи, предполагам и други ще си направят. Усмихнат ден на всички!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 11th April 2017, 11:10
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ylith Виж мнението
Здравейте, дами!
доста сексисто,

сигурно щото е копи-пейст на мнението от бгмама

както и цялата тема, де

и кво стана последно, маделейнас омъжи ли се в крайна сметка и защо ни занимава тука с някви драми без да ни покани?!
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #6  
Стар 26th April 2017, 19:06
galerist galerist не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2017
Мнения: 3
По подразбиране

А колко по-лесно е да се ожениш/мъжиш в Лас Вегас при Елвис
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НЕКОРЕКТНИСВАТБЕНИФЛОРИСТКИМИЛЕНАНИКОЛАЕВАСТЕЛИАНАЛЕВЕКЕМИЛАСТОЯНОВА
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:37.