IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 19th October 2006, 09:43
chick chick не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 565
По подразбиране

ама вие какво тръгнахте да убеждавате partalinaa, че са и хубави ботушите...Тя това си го знае, щом си ги е купила...Плюс това аз не съм казала, че са грозни, просто казах, че аз такива не бих си купила, защото нито мога в офиса да ги нося, нито пък ходя по кръчми,където звучи чалга....
Моята цел не е била да обидя partalinaa, просто споделих мнението си...В крайна сметка не може всички да харесваме едни и същи неща...
Отговори с цитат
  #62  
Стар 19th October 2006, 10:04
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Права си абсолютно Просто ние си я познаваме лично и затова и се радваме Ела на следващата среща и ще се почувстваш и ти така, демек от наште
Отговори с цитат
  #63  
Стар 19th October 2006, 10:36
chick chick не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 565
По подразбиране

хм...интересно разделение: нашите-вашите...Значи аз като не съм идвала на тези срещи не съм от "вашите" Мислех, че всички във форума сме от "нашите"... Ама нищо, не ви се сърдя, в крайна сметка аз сама съм си виновна, че не дойдох на предишната ви среща... А сега дори и да дойда на следващата ви среща, едва ли ще бъда добре приета...
Отговори с цитат
  #64  
Стар 19th October 2006, 10:46
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chick
А сега дори и да дойда на следващата ви среща, едва ли ще бъда добре приета...
абе глупости бе всички са добре дошли
Отговори с цитат
  #65  
Стар 19th October 2006, 10:53
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Всеки път идват нови момичета и само те могат да ти кажат дали са добре приети Естествено, че всеки е добре дошъл. Не знам ти как си, но на мен някакси ми е по-драго, когато общувам с човек, който съм виждала наживо и затова сигурно съм пристрастна. Но не всеки мисли така, и слава богу.
Отговори с цитат
  #66  
Стар 19th October 2006, 11:04
chick chick не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 565
По подразбиране

исках да кажа, че ми се струва, че няма да съм добре приета заради това, което написах...
Отговори с цитат
  #67  
Стар 19th October 2006, 11:12
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

че кво толкова си написала, просто изрази мнение
Отговори с цитат
  #68  
Стар 19th October 2006, 11:23
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chick
исках да кажа, че ми се струва, че няма да съм добре приета заради това, което написах...
Душица, нищо не си написала, ако знаеш как сме се дърлили с някои мацки, ама това е, всички сме жени с мнение, което е най-хубавото Ти ела на следващата среща, пък ще видиш тогава
Отговори с цитат
  #69  
Стар 19th October 2006, 11:40
chick chick не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 565
По подразбиране

Ами аз понякога правя някакви такива изказвания, без да се замисля...И после почвам да съжалявам...Като сега например...
Ама трябва да се отуча от този мой гаден навик,защото без да искам засягам хората около мен...Ако знаете само с приятеля ми колко разправии сме имали заради това нещо....Аз съм едно ужасно същество...
Отговори с цитат
  #70  
Стар 19th October 2006, 11:57
Nikolette Nikolette не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 306
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chick
Ами аз понякога правя някакви такива изказвания, без да се замисля...И после почвам да съжалявам...Като сега например...
Ама трябва да се отуча от този мой гаден навик,защото без да искам засягам хората около мен...Ако знаете само с приятеля ми колко разправии сме имали заради това нещо....Аз съм едно ужасно същество...
Изобщо не си муцка!
Когато човек има смелостта да си признае- в никакъв случай не е гаден.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Вижтекаквосикупих
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:50.