IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Здраве и красота > Красота


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 5th April 2007, 18:42
mirabobi mirabobi не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: sofia
Мнения: 592
По подразбиране

Aз направих 5 процедури в Пикасо в Зона Б-5,но ми се наложи да спра.По време на процедурите космите така се бяха разредили,че почти нямах,но малко след като ги спрях се възстановиха и сега са ми толкова,колкото си бяха преди.
__________________
"Времето лекува скръбта и обидата, защото човек се променя: той вече не е такъв, какъвто е бил. И обиждачът, и обиденият са станали други хора"
Отговори с цитат
  #12  
Стар 5th April 2007, 21:33
BLOOM BLOOM не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Celine
Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
ми в салона, в който ходя, пише лазерна фотоепилация върви разбери
, много странно - и аз ходих на 1 процедура там, но сляпата не видях въобще какво пише

Цитирай:
Първоначално написано от BLOOM
да Ви попитам дали при повторните процедури са ви правилри отстъпка в цената, ако сте ги правили в един и същ салон разбира се.
въпроса ти ми се вижда странен - Прави се курс от 5-10 процедури , зависещ от резулата при определения човек, затова всяка се плаща на момента. То с 1 път почти нищо не става - ясно е че трябва да повториш, потретиш ....... за какво да ти правят отстъпка. По тази логика и фризьорката и масажистката ми трябва отдавна да са ми направили такава.
Наистина няма логика,защото дори да са се разредили космите, площта и съответно импулсите си остават същите. Все пак зададох въпроса, защото козметичката при която ходя за лице ми каза, че на други нейни клиентки били направили подобни отстъпки. Иначе и аз днес бях на първа процедура, само че фото.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 5th April 2007, 22:17
Аватара на Briseis
Briseis Briseis не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Моя страна, моя България...
Мнения: 373
По подразбиране

знам, че се започва с, да кажем 8 процедури (макар че е индивидуално за всеки) и остава леко като мъх. после през някоко месеца се правят поддържащи процедури. за фото епилацията имам предвид
__________________
Happiness lies in your own hands....
Отговори с цитат
  #14  
Стар 9th April 2007, 00:40
Dani_4ka Dani_4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 559
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Briseis
знам, че се започва с, да кажем 8 процедури (макар че е индивидуално за всеки) и остава леко като мъх. после през някоко месеца се правят поддържащи процедури. за фото епилацията имам предвид
Да, точно така е. А има и още една фото епилация с SPL светлина, която отлично повлиява и мъха.

Лазерната и фото епилацията, наистина са два различни метода, като фотото е по-новия, по-безопасен и в повечето случаи, по- ефикасен метод. Мисля, че някъде по темите беше обяснено подробно.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Лазернаепилациянаобщибикинисподелете
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:57.