IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1341  
Стар 19th June 2018, 15:12
djack djack не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 57
По подразбиране

Говорих със Сафет Кулов , човека ми каза че може да направи това което искам , спомена ми за цена която е учудващо ниска ,каза ми че по здравна каса щяло да ми излезе 980 лева което е много по малко сравнение със всички останали .Та се чудя защо? четох добри отзиви за него ,харесват ми носовте който е правил .Някой може ли да ми каже какво мисли за него
Отговори с цитат
  #1342  
Стар 22nd June 2018, 19:02
Semietaq Semietaq не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2018
Мнения: 14
По подразбиране

права носове без пари
Отговори с цитат
  #1343  
Стар 8th July 2018, 20:34
Juju37 Juju37 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2018
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте,
Много исках да се сдържа и да не пиша толкова скоро след операцията но уви нямам търпение. Имам проблем с прекалено вирнат връх на носа, хирурга ми каза, че ще падне с времето но аз не мога да си го представя. Дори със спадането на отоците имам чувството че върха се вирва още повече. Моята ринопластика беше преди около месец и знам, че трябва да мине още време преди окончателния резултат… изчетох почти всичко в Български и Английски сайтове но не намерих много снимки или мнения след минали повече месеци.
При мен е работено най-вече по върха и се надявам ако има някой тук който е преживял същия проблем да сподели, до колко пада надолу върха и след колко време и дали въобще ще падне? Благодаря предварително

П.С. за сега не искам да споменавм хирург или клиника и ще пиша след като спаднат напълно отоците за да бъда по обективна
Отговори с цитат
  #1344  
Стар 6th November 2018, 13:40
Bubsdups89 Bubsdups89 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2018
Мнения: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от djack Виж мнението
Говорих със Сафет Кулов , човека ми каза че може да направи това което искам , спомена ми за цена която е учудващо ниска ,каза ми че по здравна каса щяло да ми излезе 980 лева което е много по малко сравнение със всички останали .Та се чудя защо? четох добри отзиви за него ,харесват ми носовте който е правил .Някой може ли да ми каже какво мисли за него
Искам да те попитам , тази цена е за ринопластика или септопластика? И евентуално какво се случи? Подложи ли се на някаква интервенция?
Отговори с цитат
  #1345  
Стар 7th December 2018, 21:12
Georgi Var Georgi Var не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2018
Мнения: 1
По подразбиране Ринопластика

Съпругата ми, две ринопластика при д-р Георгиев, ужасяващи резултати, след трета операция в чужда болница, всичко е наред. Но през какво минахме, само ние си знаем, Георгиев Лъга и прикрива некадърност през цялото време, чуждите лекари обясниха всичко. Пожалавам ви успех, но мило дами, не вярвайте а всичко проверявайте и споделяйте да избягвате страдания за вас и другите.
Отговори с цитат
  #1346  
Стар 6th April 2021, 01:37
Bobito12 Bobito12 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2021
Мнения: 6
По подразбиране

Унг хирург винаги! Но го разбрах след 2 неуспешни операции
Отговори с цитат
  #1347  
Стар 19th August 2021, 12:19
Аватара на s1m3on
s1m3on s1m3on не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: БЛАГОЕВГРАД CiTy
Мнения: 2 353
По подразбиране

Здравейте и аз вече влизам в графа оперирани.
Минаха 2 месеца от коремната операция, махнаха ми полип/тумор от дебелото черво.
В момента правя процедури по химиотерапия.

Въпросъм ми е на три месеца от операцията на море може ли да се ходи?
__________________
Моля гласувайте за мен http://nagradite.net/s1m3on
Отговори с цитат
  #1348  
Стар 20th October 2022, 16:20
Tedinka08 Tedinka08 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2022
Мнения: 3
По подразбиране

Аз искам да си направя ринопластика може ли да ми препоръчате някой добър хирург ?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:15.