IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 26th March 2007, 09:13
Jeni84 Jeni84 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 47
По подразбиране

Да прави сте момичета. В повечето случаи проблема е в количеството. Аз именно за това не се харесвах,основно заради по-голямато количество и с времето се увеличи, може така моето тяло да е реагирало за да изолира силикона , незнам. Но има и друго нещо, повечето тук са със силикон от най-много няколко години, а какво става след 10 никой не знае????? При една операция на гърди ако нещо стане с имплантите могат да се сменят, но ако нещо стане със силикона в устата ти просто не пожелавам да изживеете махането му.
П.П. Не искам излишно да притеснявам момичетата които вече са си сложили силикон, може и нищо да не стане дори и след 20 год, искам просто да накарам тези на които им предстои сериозно да се замислят, преди да го сложат.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 26th March 2007, 09:37
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

Добро утро с един ден закъснение!Аз нямам проблем със силикона и от тази гледна точка не съжалявам ,че съм си го сложила.Това обаче изобщо не означава ,че други няма да имат.А иначе и аз не съм чувала някой да е имал проблем от самия силикон само от количеството.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 26th March 2007, 10:08
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Цвета С
Добро утро с един ден закъснение!Аз нямам проблем със силикона и от тази гледна точка не съжалявам ,че съм си го сложила.Това обаче изобщо не означава ,че други няма да имат.А иначе и аз не съм чувала някой да е имал проблем от самия силикон само от количеството.
Точно този въпрос зададох, но в друга тема
Аз също не съм чувала след поставянето ако всичко е ок, после да са се появили проблеми! Както някъде писах д-р Рачев от Плевен слага силикон в несвяст и всичките му пациентки са супер!
И изобщо не смея да кажа, но вече имам 1 кубик в устните. Нямам кой знае каква разлика от преди, сложи ми го на два пъти през 10 дена. Сега чакам да растат, каза, че до 1 месец ще е виден резултата. За сега имам малко синини.. Аз го направих заради бръчките над горната устна, поопънаха се
__________________
Бъди във форма!!
www.atletikko.com
Отговори с цитат
  #34  
Стар 26th March 2007, 10:54
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Честито Бенджи! Наистина ли има ефект върху бръчките м/у носа и устата?Не съм го чувала до сега-много гот- 2в 1!
Отговори с цитат
  #35  
Стар 26th March 2007, 12:12
morganlefei morganlefei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 1 424
По подразбиране

По въпроса за след 10г. сестра ми има от 12г и на срещата момичетата я видяха, няма по красиви устни поне за мен, но пак е строго индивидуално. Според мен е важно да се слага мноооого по малко и последователно. Аз моята малка корекция съм я правила 4 пъри през 6 дена - само по 1 боцкане!
Отговори с цитат
  #36  
Стар 26th March 2007, 12:15
Yansi Yansi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 1 397
Изпратете съобщение чрез ICQ до Yansi
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от junglegirl
Наистина ли има ефект върху бръчките м/у носа и устата?
Има ми тр повечето жени над 40-те зарад туй го слагат

Честито Бенджи!
__________________
за някои болката е спирка, за други е път без край...
Отговори с цитат
  #37  
Стар 26th March 2007, 12:22
morganlefei morganlefei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 1 424
По подразбиране

А да, разбира се честито Бенжи ,но според мен може още малко
Отговори с цитат
  #38  
Стар 26th March 2007, 12:28
Yansi Yansi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 1 397
Изпратете съобщение чрез ICQ до Yansi
По подразбиране

Днес ми е ден на похвалите та не мога да пропусна morganlefei- мнооого хубави устни, точно мой тип!

пп.ох, като ви гледам едвам се въздържам да не хукна и след 20мин да седна пред компа с нови джуки мноого "зле" ми повлияхте понеделнишки
__________________
за някои болката е спирка, за други е път без край...
Отговори с цитат
  #39  
Стар 26th March 2007, 12:30
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Искам и аз да ги видя
Отговори с цитат
  #40  
Стар 26th March 2007, 12:31
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Yansi
Днес ми е ден на похвалите та не мога да пропусна morganlefei- мнооого хубави устни, точно мой тип!

пп.ох, като ви гледам едвам се въздържам да не хукна и след 20мин да седна пред компа с нови джуки мноого "зле" ми повлияхте понеделнишки
Присъединявам се за устните, и аз съм от тез лабилните, дето дори не им трябва някой да ги побутне, аз сама се хвърлям в дълбокото
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: маханенасиликонотустните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:25.