IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 8th April 2011, 18:27
Аватара на Oksana_
Oksana_ Oksana_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 294
По подразбиране

Нелс, супер са ти станали Въпреки, че още ще поспадат на мен така големината много ми допада. Сигурно и аз ще посетя Мирчевска скоро
Отговори с цитат
  #72  
Стар 9th April 2011, 13:47
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Благодаря ви момичета!! ))
И аз ги харесвам много!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #73  
Стар 13th January 2012, 12:53
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Здравейте, искам да попитам тези които са си слагали вече хилауронова киселина, бих искала и аз да си сложа но ще ми е за първи път. Според вас доктор Мирчевска подходяща ли е. Видях и други имена на доктори които се цитират тук по форумите но нямам идеа кой да избера. Благодаря ви предварително.
Отговори с цитат
  #74  
Стар 13th January 2012, 19:54
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Аз съм мн доволна от Мирчевска.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #75  
Стар 16th January 2012, 10:07
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Благодаря ти за отговора Нелс.
Отговори с цитат
  #76  
Стар 28th January 2012, 16:21
Аватара на Асдис
Асдис Асдис не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 16
По подразбиране

здравейте момичета,след голямо четене по форумите си записах час за консултация и поставяне на хиалуронова киселина в устните при д-р Ангел Енчев. Много ме е страх,знам че е рутинна процедурата,но за ефекта после се притеснявам.Моите устни са много тънки,горната почти я няма... затова и искам да им придам обем,които да седи естествено.Чета,че някои момичета си поставят след месец-два втори път ,това необходимо ли е.
Отговори с цитат
  #77  
Стар 31st January 2012, 10:37
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Iva86 Виж мнението
Чета,че някои момичета си поставят след месец-два втори път ,това необходимо ли е.
Зависи от това, което искаш да постигнеш, както и от способността на организма ти да разгражда ХК. Може да е за 2 месеца, може да е и за година и 2 месеца.
Отговори с цитат
  #78  
Стар 2nd February 2012, 13:04
Аватара на elinor
elinor elinor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Sofiq
Мнения: 172
Smile

Здравейте!
Слагам си хиларуонова киселина може би от 7 год. и съм пробвала какво ли не .Засега мнението ми ,според това което виждам по себе си е че най-добрия филър е TEOSYAL KISS..Най гъст е и стои най много.Аз си слагам такъв от може би 3 год. и наблюдението ми е че стои поне по 1 год без да има рязко намаляване .Найстина това е материалът които аз си слагам и съм много доволна.Чувала съм мнения дори, че много по скъпи филъри не стоят толкова колкото този.Аз съм се доверила изцяло на Др.Аргир Аргиров.Само той разбира какво искам и е истински професионалист .Ако имате интерес мога да ви пратя снимки и контакти на Док.
Отговори с цитат
  #79  
Стар 2nd February 2012, 13:14
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бижу Виж мнението
Зависи от това, което искаш да постигнеш, както и от способността на организма ти да разгражда ХК. Може да е за 2 месеца, може да е и за година и 2 месеца.
Първият път винаги се разгражда най-бързо. За това повечето момичета, включително и аз, си слагат за 2-ри път 2-3 месеца след първия. После може да изтрае 6-8 месеца, след това 12-14 месеца. ХК действа с натрупване, за това така се получава.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #80  
Стар 2nd February 2012, 17:42
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от elinor Виж мнението
Здравейте!
Слагам си хиларуонова киселина може би от 7 год. и съм пробвала какво ли не .Засега мнението ми ,според това което виждам по себе си е че най-добрия филър е TEOSYAL KISS..Най гъст е и стои най много.Аз си слагам такъв от може би 3 год. и наблюдението ми е че стои поне по 1 год без да има рязко намаляване .Найстина това е материалът които аз си слагам и съм много доволна.Чувала съм мнения дори, че много по скъпи филъри не стоят толкова колкото този.Аз съм се доверила изцяло на Др.Аргир Аргиров.Само той разбира какво искам и е истински професионалист .Ако имате интерес мога да ви пратя снимки и контакти на Док.
Аз бих искала да видя снимки ако обичаш.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: TeмазавсичкипоставялисикиселинаВИДИМАразлика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:02.