IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 11th February 2014, 18:54
Aris Aris не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 43
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от choki_moki Виж мнението
Липсата на адекватно хранене плюс стреса, който изживяваш имат такъв ефект при някои хора да повишават теглото си. Това се дължи на хормоните, които тялото ти отделя когато си под стрес. Според мен трябва да се адаптираш на първо място. А за храненето виж тази тема. http://www.bb-team.org/forums/viewthread/49744.
Докторите когато са ти казали да ядеш малко са имали в предвид да се храниш с малки порции, но по-често. По този начин метабулизма се засилва.
Попита и за хапчета, но според мен трябва да си оправиш храненето преди всичко. Има различни продукти като Аcai Berry, African Mango, Chitosan..които се препоръчват за намаляване на апетита и изгаряне на мазнини.
С голяма част от написаното съм съгласна!
1. Изследвай си хормоните.
2. Напиши с какво се храниш- едно е едно малко парче пица и една малка тортичка. Съвсем друго е огромна пържола и огромна салата.
3. В никакъв случай не спирай тренировките!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 12th February 2014, 10:08
Maria_Vass Maria_Vass не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 58
По подразбиране

Първо правило - не се стресирай! Дишай дълбоко... с усмивка! Не прави нищо драстично, защото резултатът ще се върне към теб като бумеранг. Купи си някакви скъпи - хубави мултивитамини, за предпочитане - американски. Помагат не знаеш колко много!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 12th February 2014, 16:29
Ivett Ivett не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 4
Smile

"Първо правило - не се стресирай! Дишай дълбоко... с усмивка!" - Много добре казано! Това се отнася за всеки и въпреки че в изказванията до тук има много точни неща(не твърдя че съм ги изчела подробно всички)..., но съвет и напътствия от лекар професионалист никога не е излишен
choki_moki, полезна информация
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
диети, наднормено тегло, тинейджър

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Молявипомогнетенапочтикг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:39.