IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4351  
Стар 14th August 2009, 22:36
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Охх, а за секциото... ако и там коремна операция означава същото, вече съвсем не ми минава през акъла секцио... макар че него го рязаха вертикано, демек през повече мускули минава рязаното, ама... като знам колко може да търпи на болка (той дори сам си е правил операция, наистина не е от ревльовците ) и като виждам как вие направо... мисля, че ще дам всичко от себе си да напъна без секцио (ако трябва да бъда честна обаче, мен само страха от упойката в гръбнака ме спира, иначе никога нямаше да търся алтернативи за естествено раждане )
  #4352  
Стар 15th August 2009, 05:05
Аватара на neli4ka
neli4ka neli4ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Belgium Brussels
Мнения: 3 567
По подразбиране

Апо,боли,но за секунда.Става въпрос,че дори и да усетиш убождането...не трябва да мърдаш,понеже могат да засегнат някой важен мускул...ли беше? (Прости ми за невежеството) Иначе може и да останеш парализирана за...бе не ми се пише.Аз съдя по моите операции.Ти не се коркай.Ти знаеш аз защо толкова се боях.
Аз съм жива благодарение на Господ,но чак сега си давам сметка.
Кой е останал жив при 4-ри перитонита+1 токсичен сепсис+1 анемия + нови черва? Аз съм имала бая късмет и си мисля,че това е защото много хора са ме подкрепяли по това време.Никога няма да забравя това,което Вие направихте за мен.
Картичката,която ми изпратихте е тук...при мен.
__________________
http://www.help-eli.org/
  #4353  
Стар 15th August 2009, 10:49
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Нели,
  #4354  
Стар 15th August 2009, 11:44
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Апо, за епидуралната не се тревожи - нищо не може да ти се засегне - прави се на ниво, където от прешлените не излизат нерви....

нели - ти си ужаса за всеки хирург,ако недай боже нещо ти се наложи ! па макар и за хубаво - като едно раждане !)))) това на шега, а ако трябва да съм сериозна - преживявал си наистина МНОГО сериозни неща, поне както ги изреди ! И наистина може би си късмтлийка !
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #4355  
Стар 16th August 2009, 13:43
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
Апо, за епидуралната не се тревожи - нищо не може да ти се засегне - прави се на ниво, където от прешлените не излизат нерви....
Остай ти тия работи... чета за някакви катетри, екстри...брррр, ще си се напъвам и туй то затова и за водно раждане се глася, да е по- лесно уж, а и нали при него не дават упойка така или иначе...
  #4356  
Стар 16th August 2009, 13:46
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Сърбят ме ръцете да се включа за упойката и естественото раждане, но много оф-топик ще стане. Жените с раждането сме като мъжете с казармените истории - само някой да подаде тон и .... стой та слушай/чети :P
  #4357  
Стар 16th August 2009, 14:06
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Жените с раждането сме като мъжете с казармените истории - само някой да подаде тон и .... стой та слушай/чети :P
Това го подозирам и аз Ама да не спамим повече тук, ела ей тук да си кажеш http://forum.tialoto.bg/viewtopic.ph...=asc&start=175
на мен поне ще ми е интересно да прочета
  #4358  
Стар 16th August 2009, 17:21
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

на мен също ще ми е интересно да ви прочета ! тъй че ани - чакаме те там !
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #4359  
Стар 16th August 2009, 18:07
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Въпрос към оперираните - мацки, след като сложихте силикона, увеличиха ли ви се много ареолите То ясно, че цялата цица като кожа се разтяга, ама тоя по тоя въпрос ми е интересно какво се получава...
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
  #4360  
Стар 16th August 2009, 21:08
Аватара на cheryta
cheryta cheryta не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 180
По подразбиране

В началото бяха доста голями и даже не се сабираха,неможеха да настръхнат толкова беше опъната кожата,но полека лека нещата се понормализираха
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:44.