IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #141  
Стар 19th March 2010, 14:11
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

JJJ, щом си харесваш цицките няма значение нито размерът, нито марката на имплантите, нито по каква причина докторът е преценил, че трябва да постави тях. Важното е ти да си удовлетворена от крайния резултат
Отговори с цитат
  #142  
Стар 19th March 2010, 18:23
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

Абсолютно подкрепям мнението на Демили , само да допълня , че веднъж сложени в тялото , дори и за две мин. Нагор вече ще са станали втора употреба , а дали още и при разпечатването - това не зная . Съжалявам , че и други се сблъскват с нелоялно отношение на лекар към пациент . " Да чуем това , което ще ни успокои " . Защото от мен - май ви звучеше измислица .
Отговори с цитат
  #143  
Стар 19th March 2010, 18:48
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Оnly
Абсолютно подкрепям мнението на Демили , само да допълня , че веднъж сложени в тялото , дори и за две мин. Нагор вече ще са станали втора употреба , а дали още и при разпечатването - това не зная . Съжалявам , че и други се сблъскват с нелоялно отношение на лекар към пациент . " Да чуем това , което ще ни успокои " . Защото от мен - май ви звучеше измислица .
Дааа , Док няма да се вкара в такава загуба

Ако се е оказало , че няма от уговорените импл. - просто може да каже.
Но така , като е от грижа за пациента - много яко звучи.
Отговори с цитат
  #144  
Стар 19th March 2010, 19:05
Аватара на dimitriq76
dimitriq76 dimitriq76 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 421
По подразбиране по темата

Ожасни са лекарите за кой ли пъд го доказват с постъпките си .Ще вземе толкова евро и няма да е коректен .Просто нямам думи !Но тя държавата ни е такава ,при това какво може да направи пацента при свършен факт .Добре е ,че поне момичето си харесва ърдите и е сполучлив резолтата.
__________________
Живота е такъв какъвто сами си го направим!
Отговори с цитат
  #145  
Стар 19th March 2010, 19:07
Аватара на dimitriq76
dimitriq76 dimitriq76 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 421
По подразбиране по темата

извинявам се за грешките но клавиатурата ми прави проблем!
__________________
Живота е такъв какъвто сами си го направим!
Отговори с цитат
  #146  
Стар 19th March 2010, 20:56
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Оnly
....само да допълня , че веднъж сложени в тялото , дори и за две мин. Нагор вече ще са станали втора употреба , а дали още и при разпечатването - това не зная . Съжалявам , че и други се сблъскват с нелоялно отношение на лекар към пациент . " Да чуем това , което ще ни успокои " . [size=9]
Взе ми думите от клавиатурата Имплантите стават "втора употреба" още с разхерметизирането на опаковката им
Изпързалял те е,защото такива импл. е имал в момента и така му е било по-изгодно на него,а е имал наглостта да ти съчинява глупости,че ти е направил услуга
Точно го бях избрала за една липосукция тоя...
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #147  
Стар 19th March 2010, 21:53
kimfile kimfile не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: SOFIA
Мнения: 18
По подразбиране

Според мен няма място за притеснение, че някой док се е охарчил. Смятам, че това е една скалъпена история, съшита с бели конци.
JJJ, ако си искала да напишеш "Д-р ЕНЧЕВ, БЛАГОДАРЯ, ЧЕ МИ ВЪРНАХТЕ САМОЧУВСТВИЕТО НА КРАСИВА ЖЕНА" - можеше да го кажеш в началото и никой нямаше да има нещо против твоето мнение.
Дори и да приемем, че е имало такава подмяна на импланти, то бъди сигурна, че ти си с "BMW-то", защото в международната класификация имплантите Нагор са на четвърто място, а ПИП - на шесто.
Но нищо не би имало значение, ако харесваш гърдите си.
Отговори с цитат
  #148  
Стар 20th March 2010, 08:33
JJJ JJJ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 21
По подразбиране

demili 1
До колкото съм запозната, джоба се прави не според кубиците, а според ширината на импланта и проекцията, а и там където слага 390 и го маха, сега съм с 365, разликата е 0,3 мм в ширина и 0,2 мм във проекцията и не мисля, че това е оказало чак толкова голямо значение, а до колкото, че импланта вече е станал втора употреба, проблема си е изцяло негов, въпреки, че според мен това, че е бил отворен не го поврежда по никакъв начин, просто се дезинфекцира и се връща, така или иначе никоя от нас не вижда дали и разпечатват имплантите от кутията нали ?
Аз съм склонна да вярвам на тази история, защото и една от сестрите ми измърмори, че по-големите не ми седяли изобщо, но тогава не и обърнах внимание, а да са се наговорили не вярвам, защото никой от тях не е бил наясно аз как ще реагирам, че да правят такава конспирация. Има и нещо друго, той като уважаван хирург, за да запази името си по-добре да изхвърли един имплант, но аз да съм доволна нали, че обратният вариант аз да не се харесам ще му донесе хиляди негативи. Така че не мисля че е редно да се плюе по него само възоснова на догатки, аз за това и преди да му напиша името изчаках да видя резултата.
Отговори с цитат
  #149  
Стар 20th March 2010, 08:48
JJJ JJJ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 21
По подразбиране

На всички желаещи да видят резултата нека ми напишат имеил и ще им пратя снимки преди и сега и сами ще си правите изводите.
Отговори с цитат
  #150  
Стар 20th March 2010, 08:54
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

Колкото по-малко е запознат човек с някои работи, толкова му е по-широко около врата.Изобщо не искам да споря с теб, нали важното е , че резултата ти харесва.Но защо ако разликата е толкова малка, тогава с 390сс гърдите ти изглеждали огромни, а с 365 ок?? Както и да е , мога да пиша по тази тема до утре, ама ме мързи.
Съвет - питай го дали е пратил кистата на хистология и си вземи резултата.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ВЯРВАЛИНЯКОЙЧЕКРАСОТАТАСИМЕТРИЯТА
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:56.