IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #221  
Стар 14th April 2011, 14:49
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

С обиди до никъде няма да стигнеш.

За какво подвеждане говорим? Тази тема е отворена за информация за хирурга. Всеки дава информация.

Ако ти разполагаш с отрицателна информация за Живко Кънев просто я сподели, не отправяй нападки относно мозъка ми и какво на кого да "разправям"

Това, че ти не си виждала негови резултати не означава, че никой друг не е виждал такива.
Отговори с цитат
  #222  
Стар 14th April 2011, 15:05
Аватара на infinity*
infinity* infinity* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 69
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda Виж мнението
зА ВАШЕ СВЕДЕНИЕ, имплантите макган и ментор са над тази цена, за макган с двойния гел да не говорим !!!!!!!
Извинете че се намесвам,но искам да попитам te_dda, кои са тези модели на Маг Ган с двоен гел и какво точно представлява този гел. Питам защото предстои окончателно да уточним имплантите ми и хирурга ми препоръча Маг Ган Инспира. Още веднъж извинете че се включвам тук,макар да не съм се насочила към Ж. Кънев.
Отговори с цитат
  #223  
Стар 14th April 2011, 15:24
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от maminomimi Виж мнението
Извинете че се намесвам,но искам да попитам te_dda, кои са тези модели на Маг Ган с двоен гел и какво точно представлява този гел. Питам защото предстои окончателно да уточним имплантите ми и хирурга ми препоръча Маг Ган Инспира. Още веднъж извинете че се включвам тук,макар да не съм се насочила към Ж. Кънев.

стандартно се използва модел 410 - т. нар модел софт тъч....този модел с двойния гел - 510
http://www.cohesiveimplants.com/510implant.html
, е по-нов, нещо като подобрение - отвън и отпред имплантът е с мекия гел на софт тъч, за да е мека гърдата на пипане, а отвътре има ядро от плътен кохезивен гел, за да стои по- добре като форма импланта, когато тялото е изправено, тк. при 410 мекотата на гела е такава,че допринася за една наситина естесвена гърда като вид и пипане, тк горният полюс е плавен или празен ( в което се изразява понятието естесвена визия) , но това не е търсен ефект от всички...и за да не излизаме от рамките на темата, ако искаш да питаш и други неща - нека ги споделим в някоя от другите 2 теми - въпросите на оперираните или общите приказки !

И няма защо да се извиняваш за намесването, не прекъсваш нищо важно....истинския облик на форума е свързан именно с такива въпроси и такава информация !!!
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!

Последно редактирано от te_dda : 14th April 2011 на 15:50
Отговори с цитат
  #224  
Стар 14th April 2011, 15:29
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от multiple Виж мнението
Продължавам да твърдя, че и най-добрият лекар все нещо някога е оплескал..
Така че имаш гащи носиш Все пак това е разкрасителна операция, а не животоспасяваща например, така че рискът си го носим; затова и преди самата операция подписваш документ за информирано съгласие, с което гарантираш че си запозната и приемаш евентуалните рискове при подобна интервенция.
За доктора - работи максимално внимателно и професионално и не претупва, както някои прехвалени негови колеги, за които сигурна съм им е все едно дали ще си ти или следващата. И според мен това ги прави по-рискови в смисъл не че не умеят, а че подценяват понякога ситуацията или поемат повече натовареност отколкото е в капацитета им.
За цените - защо си скептична - би следвало да те радва, че ще платиш по-малко за същото, а още повече парите ги нямаш доколкото разбирам? На други места цените за за мен са кожодерство, освен ако не си изкарваш парите с труд разбира се и има кой да плаща вместо теб..
Тепавичарова - бях при нея и ме отказа факта, че отново не слушаше какво аз искам да постигна, а се опитваше да ме убеди какво е нейното виждане по въпроса. Каза ми, че максимума който може да ми сложи е 280-300сс, аз по онова време не бях много наясно, но се радвам че пообиколих още няколко доктори - всъщност на моя по-широк гръден кош тези размери биха седяли неестетично, като 2 топки/капки с тясна основа, а не като нормално оформена гърда. А и честно казано 7-8 дни мъки с дренажи ми се струва излишно упражнение.
Скъпа , благодаря за изчерпателното мнение. А Теда, ако е станала с гъза нагоре да не си го изкарва на нас. В този форум, доколкото знам, всеки преживял темата за която се говори споделя това с другите и тези, които им предстои, задават въпроси. Не виждам нищо лошо казано от lilyv или някой друг. Наясно сме всички вече чакащи за операции, че никой доктор не може да ти гарантира 100% положителен резултат и винаги има риск при когото и да се оперираш на каквато и да било цена. За това е и този форум, хора които не са доволни да споделят защо и от кого и така другите си правят преценка. А всеки решил да се подложи на операция поема риска доброволно. Просто всички тук в този отдел ни вълнува точно този проблем и ако не давате съвети и не споделяте мнения не се намесвайте с груп тон и обиди. Тук в тази тема всички досега си говорим нормално и възпитано и грубостите ти ги насочи другаде, защото това ще се превърне в поредната оспамена тема с поредица от заяждания, което е излишно.
Отговори с цитат
  #225  
Стар 14th April 2011, 15:42
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
защото това ще се превърне в поредната оспамена тема с поредица от заяждания, което е излишно.
Отговори с цитат
много си права.....нямам такова намерение, и знам,че понякога чакам по една седмица да отминат оспамванията, за да почна пак да чета......
проблемът е не тонът и обидите, а това поне някаква част от четящите да схванат основното, което исках да кажа......не може да се коментират тук неща като на махленска седянка пред блока, защото ПРОЧЕТЕНОТО ВЛИЯЕ НА МНОГО ХОРА !!!! Който разбира и който не разбира обсъжда каквото разбира и каквото не разбира...като цени на имплантите например и кой каква горница слагал....така че споделеното бъбрене винаги трябва да е обмислено и ДОСТОВЕРНО като информация, която съдържа....именно това беше повода да избухна !! иначе желание за оспамени теми нямам !!!
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #226  
Стар 14th April 2011, 15:53
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Теда разбирам те напълно и си права. И ето, сега казано с добър тон, мнението ти се разбира много по-добре и звучи по-добре . Не искам да се карам с никой тук и се надявам да не се и стигне до това.
Отговори с цитат
  #227  
Стар 14th April 2011, 16:03
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Моят най-искрен и добронамерен съвет към тези,на които им предстои операция,е да не подминават консултацията с хирурзи,доказали своите успешни резултати ВЪВ ВРЕМЕТО.Желая успех на всички!
Отговори с цитат
  #228  
Стар 14th April 2011, 16:05
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Подкрепям Теда.
Тя е човекът с най-професионално изказване тук. И просто се опитва да даде съвет на бъдещите кандидатки, да не попаднат в грешна посока. Нищо повече.

Multiple,
незнам как ти е протекъл разговорът с Тепавичарова, но аз успях да си взема това, което искам. Казах ДИРЕКТНО какъв ефект искам да постигна и тя ми каза какви импланти. Послушах я и съм страшно доволна! Освен това параметрите на моите импланти са такива, които иначе се постигат при доста по-големи кубици /като ширина и проекция и имайки предвид моята малка подгръдна обиколка - 67-68/. Да не говорим и че Ментор стоят по-изразено на тялото и няма такава опасност от нагъване, както при повечето останали...Няма пък да казвам каква друга добрина ми е напаравила по време на самата операция, която би могла да ме спаси от бъдеща инфекция...дано!... Нещо, за което другите хирурзи просто биха си затворили очите...
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #229  
Стар 14th April 2011, 16:25
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Темата е "Д-р Живко Кънев? Моля, дайте повече инфо"

Хайде сега да не се изреждаме всички да целуваме киселото дупе на Теда.

Ако тя има конкретна информация за Живко Кънев нека пише!

Ако има нужда от тема, която да и помага с емоционалната нестабилност...нека си пусне такава и там да си вика на воля.

Едно е да си информиран и да изказваш мнения с факти. Аз до тук не видях нито един факт, а само истерия
Отговори с цитат
  #230  
Стар 14th April 2011, 17:39
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

Аз съм от тези бъдещи пациентки , които може би са "подведени" от приказките тук,,, но мисля че всеки си има глава на раменете , право да си направи избора и задължението да си носи отговорността за поетия риск!!!! Теда може би го правиш за добро, искаш да предпазиш много момичета, имаш опасения,, но просто злобата която отправи и изля в поста си скри доброто ти начинание. Разбери , че не всички разполагат с двойно по-големите цифри за други хирурзи, обаче когато искаш нещо страшно много се стремиш да го постигнеш, виждаш добри резултати и всичко изглежда приказно. Не нападай момичетата така все едно умишлено ни водят при касапин!!! пак казвам- всеки решава какво да направи!!!

Последно редактирано от Rumenova : 14th April 2011 на 17:45
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЖивкоКъневМолядайтеповечеинфо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:15.